Статті

Оголошується конкурс на посаду директора Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Миколаївської районної ради Одеської області

Оголошується конкурс на посаду директора Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Миколаївської районної ради Одеської області

 

   Відповідно до рішення ХХVI сесії VII скликання Миколаївської районної ради Миколаївського  району Одеської області від 15 березня 2019 року №241 «Про оголошення конкурсу на посаду директора Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» ( далі ІРЦ)  оголошується конкурс на  заміщення посади директора Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Миколаївської районної ради Одеської області   (далі директора ІРЦ).

   Повне найменування: комунальна установа "Інклюзивно-ресурсний центр" Миколаївської районної ради Одеської області.

  Юридична адреса інклюзивно-ресурсного центру: вул. Шкільна, 22, смт. Миколаївка, Миколаївський район, Одеська область,67000, Україна

   Найменування посади:

 - директор комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Миколаївської районної ради Одеської області.

Умови оплати праці:

 - посада директора ІРЦ прирівнюється до посад педагогічних працівників;

- на оплату праці директора ІРЦ розповсюджуються умови, передбачені Законом України «Про освіту» в частині оплати праці педагогічних працівників.

Директор ІРЦ призначається за конкурсом на заміщення вакантної посади строком на три роки. Права, обов’язки і відповідальність директора ІРЦ, умови його матеріального забезпечення, інші умови найму визначаються контрактом.

Кваліфікаційні вимоги до директора ІРЦ:

- вища освіта не нижче ступеня магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста за спеціальністю "Спеціальна освіта", "Корекційна освіта", "Дефектологія", "Психологія" ;

- стаж роботи не менше п'яти років за фахом;

-знання Конституції України, законів України «Про освіту», «Про дошкільну освіту», «Про загальну середню освіту», постанов Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку організації інклюзивного навчання у загальноосвітніх навчальних закладах», «Про затвердження Положення про інклюзивно-ресурсний центр»;

-володіння навиками підготовки ділових документів, досвід та вміння працювати з людьми;

-вільне володіння державною мовою, володіння основними навиками роботи на комп’ютері з відповідними програмними засобами.

           Перелік документів:

претендент, який виявив бажання взяти участь у конкурсі, подає (особисто або поштою)  до Управління освіти,культури,  молоді та спорту Миколаївської районної  державної адміністрації  Одеської області такі документи:

– копію паспорта громадянина України;

– письмову заяву про участь у конкурсі, до якої додається резюме у довільній формі;

– копію трудової книжки;      

– копію (копії) документа (документів) про освіту із додатками, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

– письмову згоду на збір та обробку персональних даних.

Особа, яка бажає взяти участь у конкурсному відборі, має право додати до заяви про участь у конкурсі інші документи, не передбачені в оголошенні про проведення конкурсу.

   Конкурс складається з двох етапів: кваліфікаційних іспит (2019 р. в приміщенніУправління освіти,культури,  молоді та спорту Миколаївської районної  державної адміністрації  Одеської області ) та співбесіда (2019 року в приміщенні Управління освіти,культури,  молоді та спорту Миколаївської районної  державної адміністрації  Одеської області).

   Кваліфікаційний іспит для директора ІРЦ проводиться за напрямами:

-знання Конституції України, законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про запобігання корупції»;

-законів України «Про освіту», «Про дошкільну освіту», «Про загальну середню освіту»;

-постанов Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку організації інклюзивного навчання у загальноосвітніх навчальних закладах», «Про затвердження Положення про інклюзивно-ресурсний центр».

   Строк подання документів для участі в конкурсному відборі  20 календарних дня з дня оприлюднення оголошення про проведення конкурсного відбору. У разі надсилання документів поштою, датою подання документів вважається зазначена по поштовому штемпелі.

   За додатковою інформацією звертатись  доУправління освіти, культури молоді та спорту Миколаївської районної державної адміністрації Одеської області за адресою - 67000, Одеська обл., смт Миколаївка, вул. Шкільна, 22 А,або за телефоном 2-61-22  до спеціаліста – Зенькова Інна Леонідівна.

Календар новин

<< < Липень 2021 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31