Статті

Рішення №186 Про звернення депутатів Миколаївської районної ради до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України з приводу ремонту автомобільних доріг Т-16-40 та Т-16-13.

Україна

Миколаївська районна рада

  Р І Ш Е Н Н Я

 

XXI сесії VII скликання                        №186                            "01" червня 2018 року            

 

Про звернення депутатів

Миколаївської районної ради до

Верховної Ради України та Кабінету

Міністрів України з приводу ремонту

автомобільних доріг Т-16-40 та Т-16-13

 

У відповідності до  статті 43 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада


ВИРІШИЛА:


1. Підтримати звернення до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України з приводу ремонту автомобільних доріг Т-16-40 та Т-16-13  (додається). 

2.   Направити дане рішення до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України

3.   Опублікувати дане рішення  в газеті «Миколаївський вісник». 


 

Голова районної ради                                               В.Л.КупченкоДодаток                                                                                                                                                                                          

                                                                                              до рішення районної ради

                                                                                            від «01» червня 2018 року

                                                                          №186

 

 

Верховна Рада України

VІІІ скликання

 

Кабінет Міністрів України

 

Звертаємось до Вас в надії отримати підтримку та допомогу у вирішенні вкрай важливого питання життєдіяльності Миколаївського району Одеської області.

Автомобільна дорога Т-16-40 єдина в Миколаївському районі, яка має вихід на автомобільну дорогу державного значення автобан М-05 Київ-Одеса та до сусідніх північних районів області, проходить через 6 населених пунктів району, знаходиться в край незадовільному стані, та не відповідає нормативним документам, що відносяться до забезпечення безпеки дорожнього руху, в зв’язку з чим припинено рух шкільного автобусу та підвіз дітей до загальноосвітнього навчального закладу. Батьки та педагоги вкрай стурбовані даною проблемою. Деякі батьки вже влаштували своїх дітей навчатись до шкіл Любашівського району Одеської області.

Автомобільна дорога Т-16-40 Миколаївка – А-Іванівка – Настасіївка /М-05/  та  Т-16-13 Миколаївка – Стрюкове – Шабельники також зв’язує населені пункти Миколаївського, Березівського та  Лиманського району Одеської області з автомобільною дорогою державного значення  автобаном М-05 Київ – Одеса, по якій здійснюється підвіз учнів до загальноосвітнього навчального закладу, рух пожежно-рятувального транспорту по ліквідації пожеж та надзвичайних ситуацій, стихійного лиха, рух автомобілів швидкої допомоги як по району, так і при перевезенні хворих до обласної лікарні м. Одеси, рух спецтранспорту поліції по своєчасному попередженню та розкриттю кримінальних злочинів, здійснюється рух вантажного транспорту по перевезенню сільськогосподарської продукції в порт міста Южний, на елеватори в смт. Миколаївку, м. Березівку та смт. Раухівку. Тому всі жителі сільських населених пунктів Андрієво-Іванівка, Піщана Петрівка, Новогригорівка, Левадівка вкрай обурені. Вони не мають змоги дістатися на роботу, в районний центр, в лікарню та на ринок.

Крім того, відповідно доповідної т.в.о. начальника Миколаївського районного сектору Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України в Одеській області, під час гасіння пожеж у населених пунктах Андрієво-Іванівка, Новогригорівка, Левадівка, Ісаєве, Настасіївка, враховуючи незадовільний, майже не проїжджий стан автодороги, час прибуття рятівників на місце пожежі складав понад одну годину, що призводило до розповсюдження пожеж та нанесення великих матеріальних збитків, людських втрат.

Зважаючи на вищевикладене, звертаємось до Вас з проханням посприяти у вирішенні питання виділення коштів для фінансування здійснення ремонту вказаної дороги.

 

З повагою,

депутати Миколаївської районної ради

Одеської області


Календар новин

<< < Липень 2020 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31