Рішення №103 Про звернення депутатів Миколаївської районної ради до Президента України щодо недопущення встановлення НКРЕКП щомісячної абонентської плати за підключення до системи газопостачання

Україна

Миколаївська районна рада

Р І Ш Е Н Н Я


XII сесії VII скликання       №103       "13" квітня 2017 року            

  

Про звернення депутатів Миколаївської районної ради до Президента України   щодо  недопущення встановлення НКРЕКП  щомісячної абонентської плати за підключення до системи газопостачання

 

У відповідності до  статті 43 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

 1.Підтримати звернення до Президента України    щодо  недопущення встановлення НКРЕКП  щомісячної абонентської плати за підключення до системи газопостачання   (додається).

2.   Направити дане рішення Президенту України.

3.  Опублікувати дане рішення  в газеті «Миколаївський вісник».


 

Голова районної ради                   В.Л.Купченко 

 


Додаток

           до рішення районної ради

                                                                                                            від «13»  квітня 2017 року              

                                                                                                                   №103

 

Звернення депутатів Миколаївської районної ради до  

Президента України  щодо недопущення

встановлення НКРЕКП  щомісячної абонентської плати за підключення до системи газопостачання

 

Шановний Петре Олексійовичу, звертаємося до вас, як до найвищої посадової особи в країні та Гаранта Конституції України.

Як відомо, 28 березня Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), затвердила розмір абонентської плати за підключення до системи газопостачання.

Згідно з цим рішенням, щомісячну абонплату мали нараховувати з 1 квітня усім споживачам, незалежно від фактичного обсягу споживання. Абонплата в такому випадку нараховувалася  би на підставі приєднаної потужності кожного споживача (відповідно до типу газового лічильника).

Передусім вважаємо саме рішення про введення абонентської плати за підключення до газових мереж знущанням над громадянами України та свавіллям НКРЕКП, яка діє суто в інтересах газопостачальних компаній.

Крім цього, за попередніми розрахунками, абонплата для  споживачів Миколаївського району Одеської області, враховуючи малочисельну кількість споживачів, буде одна з найвищих в Україні, це при тому, що реальний рівень доходів населення стрімко падає.

Фактичне зростання витрат населення на газопостачання з урахуванням такої «абонплати» складе в середньому від 30 до 500 відсотків, а у деяких випадках і вище.

       10 квітня поточного року прийняття рішення на встановлення абонентної плати на газ відтерміновано, але НКРЕКП заявляє про наміри змінити лише порядок введення щомісячної плати за підключення до системи газопостачання.

       Зважаючи на це, закликаємо Вас, пане Президенте, стати на захист громадян і не допустити прийняття подібного антинародного та цинічного рішення НКРЕКП, а також знайти реальні можливості для зниження вартості газу для населення. 

 

З повагою, 

Депутати  Миколаївської районної ради Одеської області

                                                    

Календар новин

<< < Грудень 2020 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31