Статті

Рішення №311 Про затвердження Положення про порядок надходження, використання та встановлення пільг із плати за навчання в КЗ ПО «Миколаївська дитяча музична школа».

Україна

              Миколаївська районна рада

                       Р І Ш Е Н Н Я

 

           XXXІІІсесії  VII скликання                311                      «20» березня 2020 року

 

        Про затвердження Положення про порядок  надходження,

        використання та встановлення пільг із плати за навчання 

        в КЗ ПО «Миколаївська дитяча музична школа»

 

   Відповідно до статті 43 Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні», статті 14 Закону України “ Про освіту ”, статей 10, 15, 26,28 Закону України “ Про позашкільну освіту ”,  Постанови Кабінету Міністрів України від 25.03.1997 № 260 “Про встановлення  розміру  плати  за   навчання  у  державних  школах  естетичного виховання ”,  районна рада

 

              ВИРІШИЛА:

  1. 1.Затвердити Положення про порядок надходження , використання  та встановлення пільг із плати за навчання у КЗ ПО «Миколаївська дитяча музична школа» (додається). 

       2.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію  районної ради з питань освіти, культури,  охорони здоров’я, молодіжної політики та спорту.

 

      

          Голова районної ради                              В.Л. Купченко

 

    Додаток                                        

до рішення районної ради                       

від «20» березня 2020 року  

№311

 

ПОЛОЖЕННЯ

про порядок надходження, використання та надання пільг із плати

за навчання у КЗ ПО «Миколаївська дитяча музична школа»

 

І . Загальні положення

1.1.Положення розроблено відповідно до Закону України « Про позашкільну освіту», Постанови Кабінету Міністрів України від 25.03.1997 №260 “ Про встановлення розміру плати за навчання у державних школах естетичного виховання ” . Дане Положення регламентує порядок надходження , використання та надання пільг із плати за навчання у КЗ ПО « Миколаївська дитяча музична школа»

1.2.Плата за навчання встановлюється відповідно до статті 26 Закону України “ Про позашкільну освіту ”,  Постанови Кабінету Міністрів України від 25.03.1997 № 260 “ Про встановлення розміру плати за навчання у державних школах естетичного виховання  ”

1.3.Розмір плати за навчання в КЗ ПО «Миколаївська дитяча музична школа» переглядається за потреби та затверджується рішенням сесії районної ради до 1 вересня поточного року.

1.4.Встановлення розміру плати за навчання здійснюється на засадах диференційованого підходу ,залежно від престижності навчання за кожною групою музичних інструментів та за кожним напрямком навчання окремо.

 

ІІ. Порядок надходження та використання плати за навчання

2.1.Плата за навчання вноситься протягом дев’яти місяців навчального року до 10 числа поточного місяця у безготівковій формі через банківські установи та зараховується на спеціальний рахунок КЗ ПО «Миколаївська дитяча музична школа».

Учні , батьки яких згідно із зобов’язанням, не внесли плату за навчання у встановлений термін, до занять не допускаються, а при систематичній несплаті (більше двох місяців) плати за навчання, підлягають виключенню зі школи.

2.2. Щорічно до зведеного кошторису на утримання КЗ ПО «Миколаївська дитяча музична школа» до спеціального фонду включається плата за навчання в  КЗ ПО «Миколаївська дитяча музична школа».

2.3. При використанні коштів спеціального фонду по КЗ ПО «Миколаївська дитяча музична школа » передбачати не менше 80% на утримання школи у вигляді придбання основних засобів  для забезпечення розвитку матеріально – технічної бази закладу , проведення поточних ремонтів, утримання закладу по витратам , які не забезпечені на 100% фінансуванням із районного бюджету.

2.4.При використанні коштів спеціального фонду по КЗ ПО «Миколаївська дитяча музична школа »  передбачати не більше 20% на матеріальне стимулювання педагогічних працівників закладу, учні яких стали переможцями обласних, міжнародних конкурсів або на організацію та проведення конкурсів, фестивалів та свят.

2.5.Розподіл витрат по спеціальному фонду здійснюється на підставі затвердженого рішення педагогічної ради КЗ ПО «Миколаївська дитяча музична школа».

2.6. Питання стягнення заборгованості по платі за навчання вирішується дирекцією КЗ ПО «Миколаївська дитяча музична школа» в порядку, передбаченому чинним законодавством.  Директор КЗ ПО «Миколаївська дитяча музична школа» несе персональну відповідальність за стягнення заборгованості по платі за навчання в КЗ ПО «Миколаївська дитяча музична школа»

 

ІІІ. Пільги  по оплаті за навчання

3.1. Крім пільгових категорій дітей, зазначених в Законі України “ Про позашкільну освіту”,  право на безоплатне навчання надається таким  категоріям дітей:

  • діти інвалідів війни І, ІІ, та ІІІ групи;  
  • діти військовослужбовців та учасників ООС (АТО), які загинули при виконанні службових обов’язків або стали інвалідами  І чи ІІ групи;
  • діти ліквідаторів аварії на ЧАЕС та діти інвалідів І, ІІ групи, які стали інвалідами внаслідок аварії на ЧАЕС

За клопотанням директора  КЗ ПО «Миколаївська дитяча музична школа» відділ освіти, культури, молоді та спорту Миколаївської районної державної адміністрації  може виносить на розгляд Миколаївської районної  ради додаткові категорії учнів, які будуть звільнені від плати за навчання з урахуванням можливостей районного бюджету, крім категорій зазначених в пункті 3.1 цього Положення.  

3.2. Для отримання права на  безоплатне навчання дітей у поточному навчальному році, батьки або особи, що їх замінюють, до 25 серпня подають на ім’я керівника навчального закладу документи, необхідні для отримання пільг з плати за навчання у КЗ ПО «Миколаївська дитяча музична школа» згідно переліку (додаток).

3.3.  При навчанні дитини за двома і більше напрямками навчання, пільга з плати за навчання надається лише за одним із напрямків.

 

ІV. Прикінцеві положення

4.1.Зміни та доповнення до Положення можуть вноситись відповідно до нормативно-правових актів України,що регламентують дане питання.

 

 

    Додаток

до Порядку

  

ПЕРЕЛІК

документів, необхідних для отримання пільг з плати за

навчання у КЗ ПО «Миколаївська дитяча музична школа»

 

  1. 1.Для дітей-сиріт та дітей, які позбавлені батьківського піклування:

- свідоцтво про народження (копія);

- рішення про призначення опіки чи піклування (копія);

- заява опікуна.

 

  1. 2.Для дітей з малозабезпечених сімей:

- свідоцтво про народження (копія);

- довідка органу соціального захисту про призначення допомоги малозабезпеченій сім’ї відповідного терміну дії (оригінал та копія);

- заява батька чи матері або особи, яка їх замінює.

 

  1. 3.Для дітей з багатодітних сімей:

- свідоцтво про народження (копія);

- довідка про склад сім’ї ;

- посвідчення дитини з багатодітної сім’ї або посвідчення батьків багатодітної сім’ї (копія усіх сторінок);

- заява батька чи матері або особи, яка їх замінює.

 

  1. 4.Для дітей з інвалідністю:

- свідоцтво про народження (копія);

- довідка про інвалідність (копія);

- заява батька чи матері або особи, яка їх замінює;

- медична довідка про те, що дитина може навчатися за обраним фахом.

 

5.Для дітей інвалідів війни І, ІІ, та ІІІ групи, дітей військовослужбовців та учасників ООС (АТО), які загинули при виконанні службових обов’язків або стали інвалідами  І чи ІІ групи:

- свідоцтво про народження (копія);

- документ, що підтверджує факт та причину загибелі батька чи матері (копія);

- посвідчення учасника операції об’єднаних сил або посвідчення учасника бойових дій батька чи матері (копія)

- заява батька чи матері або особи, яка їх замінює.

 

6.Для дітей ліквідаторів аварії на ЧАЕС та дітей інвалідів І, ІІ групи, які стали інвалідами внаслідок аварії на ЧАЕС

- свідоцтво про народження (копія);

- посвідчення ліквідаторів аварії на ЧАЕС та діти інвалідів І, ІІ групи, які стали інвалідами внаслідок аварії на ЧАЕС (копія);

- заява батька чи матері або особи, яка їх замінює.

 

 

Календар новин

<< < Липень 2020 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31