Проект рішення Про затвердження Положення про Миколаївський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) та Переліку соціальних послуг, умов та порядку їх надання структурними підрозділами Миколаївського територіального ц

У К Р А Ї Н А

МИКОЛАЇВСЬКА  РАЙОННА  РАДА

____  сесія  VII скликання 

ПРОЕКТ  РІШЕННЯ


« __ »    ________ 2019 року                                                               №____    

 

Про затвердження Положення  про Миколаївський

територіальний центр соціального обслуговування (надання

соціальних послуг) та Переліку соціальних послуг,

умов та порядку їх надання структурними підрозділами

Миколаївського територіального центру соціального

обслуговування ( надання соціальних послуг)

 

Керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та у зв”язку  з відсутністю закладу для бездомних осіб, районна рада            


ВИРІШИЛА:

1.Змінити юридичну адресу Миколаївського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) з «67000, Одеська область, Миколаївський район, смт. Миколаївка, вулиця, Незалежності, 69» на « 67000,Одеська область, Миколаївський район, смт. Миколаївка, вулиця, Чкалова, 50 - В».

2.Затвердити  Положення  про Миколаївський  територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)  в новій редакції , (додаток 1). 

3.Затвердити  Перелік соціальних послуг,умов та порядку їх надання структурнимипідрозділами Миколаївського територіального центру соціального обслуговування  (надання соціальних послуг)  (додаток  № 2 ). 

4. Директору територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) в установленому порядку, подати документи, визначені Законом України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань»  для внесення запису до єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, згідно з чинним законодавством.

5.Вважати таким, що втратило чинність рішення районної ради від 21.12.2018 року 225 «Про затвердження Положення  про   територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) та Переліку соціальних послуг,умов та порядку їх надання структурними підрозділами територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Миколаївського району Одеської області».

6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань освіти, культури, охорони здоров'я, молодіжної політики та спорту.

 

 

                                                                              Проект рішення  підготовлений

територіальнимцентром соціального

обслуговування(надання соціальних послуг)

 

Календар новин

<< < Вересень 2020 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30