Статті

Проект рішення Про надання дозволу працівникам Миколаївського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Одеської області на використання власних автомобілів в службових цілях. 06.02.20

Україна

Миколаївська районна рада

ПРОЕКТ РІШЕННЯ 


_____сесії VІІ скликання         №____­­           «____« ________2020 року                         

 

Про надання дозволу працівникам

Миколаївського районного центрусоціальних

служб для сім’ї, дітей та молоді Одеської області

на використання власних автомобілів

в службових цілях

 

Відповідно до Закону України «Про соціальні послуги», рішення районної ради від 22.12.2017 року № 150 «Про затвердження Положення про Миколаївський районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Одеської області (нова редакція)», районної програми «Соціальний супровід сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах на 2016-2020 роки», затвердженої рішенням районної ради від 03.08.2016 року № 57 та з метою забезпечення належної та своєчасної організації виконання покладених на Миколаївський районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Одеської області завдань, районна рада

 

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Порядок використання власних легкових автомобілів у службових цілях (додається).

2. Дозволити працівникам Миколаївського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Одеської області використовувати власні легкові автомобілі та автомобілі, які належать членам родин працівників у службових цілях.

3. Дозволити директору Миколаївського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Одеської області Купченко Л. О. укладати та підписувати  договора використання (найму) автомобілів з власниками транспортних засобів.

4. Здійснювати використання пального марки А-95 в рамках виконання районної програми «Соціальний супровід сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах на 2016-2020 роки», затвердженої рішенням районної ради від 03.08.2016 року №57.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань освіти, культури, охорони здоровя, молодіжної політики та спорту.

  

 

Проект рішення підготовлений

Миколаївським районним центром соціальних

служб для сім'ї, дітей та молоді Одеської області

та винесений на розгляд головою районної  ради

 

 

                                                               Додаток 

                                                                                              до рішення районної ради 

від «___»_______ 2020 року 

                                                                  №____

 

 

Порядок

використання власного легкового автомобіля в службових цілях 

 

1.Цей Порядок визначає процедуру витрат пального на власні легкові автомобілі працівників Миколаївського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Одеської області (далі – Центр) та/або автомобілі, які належать членам родин працівників Центру, які використовуються для поїздок, пов’язаних із професійною діяльністю. 

2.На сесію районної ради директор Центру подає клопотання про надання дозволу на використання автомобілів працівників Центру та/або автомобілів, які належать членам родин працівників Центру у службових цілях.

3.Директор Центру укладає та підписує договір використання (найму) автомобіля з власником транспортного засобу. До договору додається: 

-       копія свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу в органах реєстрації (технічний паспорт легкового автомобіля); 

-       копія страхового свідоцтва (поліса) на легковий автомобіль; 

-       копія посвідчення водія відповідної категорії. 

4.Після одержання пального на власний легковий автомобіль у цілях, пов’язаних із професійною діяльністю працівник Центру подає щомісяця протягом 5 календарних днів місяця, що настає за звітним, звіт про використання пального. У звіті  зазначається: дата поїздки, мета поїздки, місце призначення, відстань (кілометрів) та інше.

                                    

Календар новин

<< < Липень 2020 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31