Статті

Проект рішення Про звернення депутатів Миколаївської районної ради до голови Одеської обласної ради Паращенка С.В., голови Одеської обласної державної адміністрації Куцого М.В., в.о. начальника Служби автомобільних доріг України в Одеській області Рибалк

У К Р А Ї Н А

МИКОЛАЇВСЬКА  РАЙОННА  РАДА

______  сесія  ________ скликання

ПРОЕКТ  РІШЕННЯ


« ___ »  ____________   2019 року                                                           № _____

  

Про звернення депутатів Миколаївської районної ради до голови Одеської обласної ради Паращенка С.В., голови Одеської обласної державної адміністрації  Куцого М.В., в.о. начальника Служби автомобільних доріг України в Одеській області Рибалка Д.І., директора державного підприємства «Служба місцевих автомобільних доріг» Бахмутова О. В. щодо вирішення питання ремонту автомобільних доріг Миколаївського району за рахунок коштів обласного бюджету розвитку

 

У відповідності до  статті 43 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 1. Підтримати звернення до голови Одеської обласної ради Паращенка С.В., голови Одеської обласної державної адміністрації  Куцого М.В., в.о. начальника Служби автомобільних доріг України в Одеській області Рибалка Д.І., директора державного підприємства «Служба місцевих автомобільних доріг» Бахмутова О. В. щодо вирішення питання ремонту автомобільних доріг Миколаївського району за рахунок коштів обласного бюджету розвитку (додається).

2.   Направити дане рішення до Одеської обласної ради, Одеської обласної державної адміністрації, Служби автомобільних доріг України в Одеській області, державного підприємства «Служба місцевих автомобільних доріг».

3.   Опублікувати дане рішення  в газеті «Миколаївський вісник Плюс».  

 

 

Проект рішення

підготовлений відділом містобудування, архітектури

та житлово-комунального господарства райдержадміністрації

та внесений на розгляд головою райдержадміністрації

 

 

Додаток 

до рішення районної ради 

від «___»________ 2019 року 

 №____

 

 

Голові Одеської обласної ради

Паращенко С.В.

Голові Одеської обласної 

державної адміністрації

Куцому М.В.

В.о. начальника Служби автомобільних

доріг України в Одеській області

Рибалка Д.І.

Директору державного підприємства

«Служба місцевих автомобільних доріг»

Бахмутову О. В.

 

  

Звернення 

депутатів Миколаївської районної ради Одеської області щодо вирішення питання ремонту автомобільних доріг Миколаївського району за рахунок коштів обласного бюджету розвитку

  

Звертаємось до Вас щодо підтримки та допомоги у вирішенні вкрай важливого питання життєдіяльності Миколаївського району, який суттєво залежить від належного стану автомобільних доріг. 

Автомобільні дороги: 

-       Т-16-40 Миколаївка - А-Іванівка - Настасіївка /М-05/ (загального користування державного значення); 

-       О161726 Миколаївка-Стрюкове-Шабельники-/М-05/ (загального користування місцевого значення). 

Відповідні автомобільні дороги мають дуже важливе значення  для життєдіяльності та розвитку району. 

Автомобільна дорога загального користування місцевого значення О161726 (Миколаївка-Стрюкове-Шабельники-/М-05/) загальною протяжністю 56,9 км, по території Миколаївського району до сполучення з Ширяєвським районом 43,9 км, потребує поточного ремонту та частково капітального.  Відповідна дорога проходить через 9 населених пунктів, по ній проходить 10 обласних та внутрішньорайонних автобусних маршрутів, єдине сполучення райценрту та 20 населених пунктів східної частини району, майбутньої Миколаївської громади, з дорогою до Березівського району та обласного центру м. Одеси. Даним маршрутом здійснюється найбільша частка вантажоперевезень, термінове перевезення хворих до обласної лікарні та переміщення населення східної частини району до інших населених пунктів Одеської області. 

Потребує першочергового ремонту ділянка дороги від смт. Миколаївка до сполучення з дорогою загального користування державного значення Т-16-23 (Ананьїв-Троїцьке-Березівка-Вікторівка) протяжністю 26,0 км. 

Автомобільна дорога загального користування державного значення Т-16-40 (Миколаївка - А-Іванівка – Настасіївка - /М-05/) загальною протяжністю 35,7 км, перебуває в непроїзному стані та потребує капітального ремонту. Це єдина в Миколаївському районі дорога, яка має прямий вихід на автомобільну дорогу державного значення автобан М-05 Київ-Одеса та до сусідніх північних районів області, проходить через 6 населених пунктів району. ЇЇ вкрай незадовільний стан спричинив припинення руху шкільного автобусу та підвіз дітей до загальноосвітнього навчального закладу. Батьки та педагоги вкрай стурбовані даною проблемою. Деякі батьки вже влаштували своїх дітей навчатись до шкіл Любашівського району Одеської області. Також відповідна дорога проходить через 2 населених пункти для яких вона є єдиним транспортним сполученням з іншими населеними пунктами та взагалі виїздом з населених пунктів, а також шляхом прибуття пожежно-рятувального транспорту по ліквідації пожеж та надзвичайних ситуацій, автомобілів швидкої допомоги, спецтранспорту поліції. 

Потребують ремонту ділянки доріг від смт. Миколаївка до с. Андрієво-Іванівка протяжністю 24,0 км та від сполучення з дорогою загального користування державного значення Т-16-23 (Ананьїв-Троїцьке-Березівка-Вікторівка) до траси /М-05/ (Київ-Одеса) протяжністю 9,0 км. 

По вищезазначеним дорогам здійснюється підвіз учнів дозагальноосвітніх навчальних закладіврухпожежно-рятувального транспорту по ліквідації пожеж та надзвичайних ситуацій, стихійного лиха, рух автомобілів швидкої допомоги як по району, так і при перевезенні хворих до обласної лікарні м.Одеси, рух спецтранспорту поліції по своєчасному попередженню та розкриттю кримінальних злочинів. 

Жителі сільських населених пунктів району не мають змоги безперешкодно дістатися на роботу, в районний центр та в лікарню. Вздовж відповідних доріг, для об’їзду непроїзних ділянок, сформувалася мережа накатаних вздовж полів та лісопосадок грунтових доріг, які після дощу та таїння снігу стають також непроїзними.  

Крім того, під час гасіння пожеж у населених пунктах віддалених від райцентра, де розміщується пожежно-рятувальна частина Миколаївського району, враховуючи незадовільний, майже не проїжджий стан автодоріг, час прибуття рятівників на місце пожежі складає понад одну годину, що призводить до розповсюдження пожеж та нанесення великих матеріальних збитків. 

Відповідні дороги являються сполученням між собою всіх інших доріг району та більшості населених пунктів. Загальна протяжність автомобільних доріг Миколаївського району складає 485,2 км. 

Обсяг коштів на експлуатаційне утримання доріг району не забезпечують належного охоплення ремонтними роботами навіть доріг основного сполучення району. 

Ремонт автомобільних доріг потребує значних коштів, які місцевий бюджет навіть частково не в змозі покрити, тому вирішити питання ремонту доріг та забезпечення належного транспортного сполучення району можливо тільки в разі залучення коштів обласного та державного бюджетів. 

 Зважаючи на вищевикладене,  звертаємось до Вас з проханням посприяти у вирішенні питання виділення коштів для фінансування здійснення заходів з ремонту вказаних доріг району, розробки проектно-кошторисної документації на ремонт доріг, проведення ремонтних робіт та експлуатаційного їх утримання.

 

Завчасно дякуємо за порозуміння.

 

З повагою, 

депутати Миколаївської районної радиОдеської області

 

Календар новин

<< < Червень 2020 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30