Проект рішення Про встановлення вартості харчування учнів закладів загальної середньої освіти, вихованців дошкільних підрозділів НВК «ЗОШ – ДНЗ» Миколаївського району на 2020 рік.

 Україна

Миколаївська районна рада

ПРОЕКТ Р І Ш Е Н Н Я

 

     сесії              скликання                       №                      "     "  грудня    201року            

 

Про встановлення вартості харчування

учнів закладів загальної середньої освіти,

вихованців дошкільних підрозділів

НВК «ЗОШ – ДНЗ» Миколаївського

району на 2020 рік


Керуючись ст.43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.35 Закону України  «Про дошкільну освіту», ч.3 ст.21 Закону України «Про загальну середню освіту», ч.3 ст.5 Закону України «Про охорону дитинства», Законом  України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям», Постановами  Кабінету Міністрів України від 26 серпня 2002 року № 1243 «Про невідкладні питання діяльності дошкільних та інтернатних навчальних закладів», від 22 листопада 2004 року № 1591 «Про затвердження норм харчування у навчальних та оздоровчих закладах», від 02.02.2011 року №116 «Про затвердження Порядку надання послуг з харчування дітей у дошкільних, учнів у загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах, операції з надання яких звільняють від обкладення податком на додану вартість», з метою організації харчування учнів та вихованців   закладів освіти району, районна рада


ВИРІШИЛА:

    1.Встановити на 2020 рік  вартість харчування   однієї дитини на день в дошкільних підрозділах  Антонюківського, Левадівського, Скосарівського, Ульяновського, А-Іванівського, Олексіївського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ», Василівського, Ісаївського, Настасіївського, Н-Петрівського, Петрівського,  Амбарівського, Переселенського НВК «ЗОШ  І-ІІ ступенів - ДНЗ», Шабельницького ЗЗСО «ЗОШ І-ІІ ступенів - ЗДО» Миколаївської районної ради Одеської області в розмірі:

- до 3-х років - 35 грн;

- 3- 6 років - 38 грн.

   2. Встановити розмір плати для батьків або осіб, що їх замінюють, за харчування дітей, які виховуються у закладах, зазначених у пункті 1 даного рішення, у розмірі 40 відсотків від встановленої вартості харчування на день.

    3. Звільнити від сплати  за харчування дітей пільгових категорій в дошкільних підрозділах НВК «ЗОШ–ДНЗ» та ЗЗСО«ЗОШ -ЗДО»  на 100 відсотків, а саме:

        3.1. Дітей з малозабезпечених сімей, якщо батьки або особи, які їх замінюють отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям»;

         3.2. Дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебувають під опікою і виховуються в сім’ях  опікунів  та прийомних сім’ях;

          3.3.  Дітей з інвалідністю;

          3.4. Дітей з сімей, що опинились в складних життєвих обставинах та перебувають на обліку в Миколаївському районному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

          3.4.  Дітей учасників АТО та ООС.

      4.   Зменшити розмір батьківської плати за харчування на 50 відсотків для батьків у сім’ях  яких троє і більше дітей.

       5.   Встановити батьківську  плату за харчування   лише за дні відвідування учнем та вихованцем НВК «ЗОШ–ДНЗ» та ЗЗСО «ЗОШ -ЗДО». Вносити кошти на спеціальний рахунок   закладу освіти через банківську установу.

       6.  Встановити для   закладів загальної  середньої  освіти  вартість одноразового гарячого харчування  для одного  учня  1-11 класів—15 грн.

        7. Забезпечити безкоштовним одноразовим  гарячим харчуванням за рахунок коштів місцевого бюджету:

     - учнів 1-4 класів;

     - дітей з інвалідністю, дітей позбавлених батьківського піклування, дітей-сиріт, дітей з числа військовослужбовців  -  учасників АТО та ООС, дітей з особливими освітніми потребами, які навчаються в спеціальних і інклюзивних класах, дітей з сімей, що опинились в складних життєвих обставинах та перебувають на обліку в Миколаївському районному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, які відносяться до пільгових категорій, що навчаються в 5-11 класах.

8. Для покращення гарячого харчування учнів, згідно рішення батьківських зборів, дозволити вносити батьківську плату до 70 відсотків від встановленої вартості харчування на одного учня на день.

9.Забезпечити збільшення вартості харчування дітей  закладів дошкільної освіти у літній оздоровчий період на 10%. 

10. Встановити вартість  харчування  в таборах з денним перебуванням, у літній період - 38,00  грн.

11.  Дане  рішення набуває  чинності  з 01.01.2020 року.

         12.   Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань освіти, культури, охорони здоров’я, молодіжної політики та спорту.

 

                          

 Проект рішення районної ради

підготовлений управлінням освіти, культури,

молоді та спорту та внесений на

розгляд головою районної державної адміністрації


 

Календар новин

<< < Вересень 2020 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30