Статті

Рішення №219 Про звернення депутатів Миколаївської районної ради Одеської області до Кабінету Міністрів України щодо встановлення водоохоронних зон прибрежно-захисних см

Україна

Миколаївська районна рада

Р І Ш Е Н Н Я

 

XXIV сесії VII скликання                   №219                           "21" грудня 2018 року

  

Про звернення депутатів Миколаївської районної ради                                                          Одеської області до Кабінету Міністрів України щодо                              встановлення водоохоронних зон прибрежно-захисних смуг                              водних об’єктів р.Чичиклія та р.Тилигул

     

      У відповідності до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

 

ВИРІШИЛА:


    1.Підтримати звернення депутатів Миколаївської районної ради Одеської області до Кабінету Міністрів України щодо встановлення водоохоронних зон прибережно-захисних смуг водних об’єктів р.Чичиклія та р.Тилигул (додається).

   2.Направити дане рішення до Кабінету Міністрів України.

   3. Опублікувати дане рішення в газеті «Миколаївський вісник».

   

 

        Голова районної ради                                    В.Л.Купченко


                                                                                                                                      Додаток

до  рішення районної ради

від «21» грудня 2018 року

                          №219

 

 

Звернення

депутатів Миколаївської районної ради Одеської області до

Кабінету Міністрів України щодо встановлення водоохоронних

зон прибережно-захисних смуг водних об’єктів р.Чичиклія та р.Тилигул

  

     Територією Миколаївського району протікають дві річки загальнодержавного значення це р.Тилигул та р.Чичиклія.

    Водні ресурси, як національне надбання, яким користується сучасне суспільство, та яким будуть користуватися в майбутньому нащадки сьогоднішнього суспільства, вимагають до себе особливо дбайливого ставлення.

      Забезпечення екологічної рівноваги та повне задоволення потреб населення та суспільного господарства водою можливі лише за умови раціонального використання водних ресурсів, забезпечення їх охорони та збереження, а також поліпшення якості води та водного режиму річок та інших водних об’єктів.

     Досягнення таких цілей перш за все здійснюється за допомогою встановлення вздовж річок водоохоронних зон та прибережних захисних смуг. При чому, забезпечення встановлення таких водоохоронних зон та прибережних захисних смуг можливе лише за рахунок земельного фонду, тобто територій та окремих земельних ділянок, що розташовані вздовж та навколо водних об’єктів, і в межах яких встановлюється особливий, відмінний від загального порядку користування землею, правовий режим.

     Відсутність планово-картографічних матеріалів і невизначеність на місцевості меж водоохоронних зон та прибережних захисних смуг призводить до незаконного ведення господарської діяльності на відповідних територіях, самовільного захоплення земель водного фонду, використання земель не за цільовим призначенням. В межах населених пунктів прибережні території часто забудовуються, внаслідок цього діяльність суб’єктів господарювання і громадян завдає значних збитків довкіллю, спричиняє забруднення поверхневих вод і земель у межах зазначених територій.

    Зважаючи на те, що вказані в зверненні землі відносяться до земель державної власності, просимо вирішити питання по виготовленню проектів землеустрою щодо встановлення водоохоронних зон прибережно-захисних смуг водних об’єктів р.Чичиклія (протяжність 41 км) та р.Тилигул (протяжність 57 км). Орієнтовна вартість робіт складає 1845,53 тис.грн.

     

З повагою,

Депутати Миколаївської районної ради

Одеської області


                                                                                 

Календар новин

<< < Липень 2020 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31