Травень 2020

Вівторок, 19 Травень 2020

З нагоди пам’ятних історичних дат 8 травня - Дня пам’яті та примирення і 9 травня - 75-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

З нагоди пам’ятних історичних дат 8 травня - Дня пам’яті та примирення і 9 травня -  75-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні голова районної ради В.Л. Купченко, голова районної державної адміністрації Д.І. Драган, голова селищної ради М.І. Чирнилюк, голова організації ветеранів Миколаївського району В.Ф. Школенко, військовий комісар Миколаївського територіального центру комплектування та соціальної підтримки А.О. Кухар поклали квіти до знака «Пам’яті невинно убієнних», Меморіалу  загиблим воїнам у роки Другої світової війни у Миколаївці, вшанувавши пам’ять жертв та загиблих воїнів хвилиною мовчання.

 У цьому році, вперше за довгий час, святкування обійшлося без урочистостей, святкового концерту та звичного зібрання людей через пандемію COVID-19. Та все ж таки, небайдужі  миколаївці дотримуючись карантинних заходів протягом дня приходили до Меморіалу, щоб вшанувати пам’ять визволителів та покласти квіти, а  вічний вогонь пам’яті нагадував землякам, про звитягу і героїзм воїнів, які врятували рідну землю та світ від нацизму.

9 травня голова районної ради В.Л. Купченко, голова районної державної адміністрації Д.І. Драган, голова селищної ради М.І. Чирнилюк привітали учасника бойових дій (Другої світової війни) Аркушенка Петра Олексійовича із 75-ю річницею перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, побажали йому міцного здоров’я, довгих років життя, миру, добра і злагоди та вручили подарунок. Зустріч відбулася у теплій, сердечній та невимушеній атмосфері.

Цього ж дня  П.О. Аркушенка відвідали та привітали   голова організації ветеранів Миколаївського району В.Ф. Школенко, військовий комісар Миколаївського територіального центру комплектування та соціальної підтримки А.О. Кухар.

Дорого заплатила Україна за перемогу над нацизмом у Другій світовій війні,  тож нехай ця трагедія не повториться ніколи знову.


DSCF7161


DSCF7165


DSCF7143


DSCF7132

Read more

Четвер, 07 Травень 2020

Подбали про медиків

Питання кадрового забезпечення Миколаївської райлікарні було актуальним завжди. Однією з основних причин цього - відсутність житла для молодих медпрацівників.

 Це, а також мізерна заробітна плата у порівнянні з низьким рівнем життя змушує молодих спеціалістів - випускників вищих навчальних медичних закладів не їхати на  роботу у сільську місцевість (або покидати її), а шукати кращої долі. Нажаль проблема з кадрами в медицині у сільській місцевості як була, так і залишається.

20 березня на черговій XXXIII сесії Миколаївської районної ради VII скликання голова районної ради В.Л. Купченко та депутатський корпус районної ради  активно підтримали ініціативу-клопотання головного лікаря КНП «Миколаївська ЦРЛ» В.І. Кирик щодо забезпечення житлом медпрацівників. Було прийнято рішення виділити кошти в сумі 95 тис. грн. на ремонт житлового будинку та придбання меблів, сантехніки, побутової техніки для облаштування службового житла лікарів Миколаївської центральної районної лікарні. Житло отримали молоді лікарі Д.Г. Черній та В.М. Вовченко.

Черній Денис Геннадійович – народився в с. Фонтанка Лиманського (Комінтернівського) району Одеської області. Мати Черній (Шиверенко) Наталія Іванівна наша землячка родом з с. Петрівки за фахом фармацевт.

Після закінчення Фонтанської гімназії І-ІІІ ст. Д.Г. Черній вступив до Одеського медичного університету на спеціальність лікувальна справа, фах лікар-терапевт. На даний час проходить очну частину інтернатури в ОМедУ, а заочну частину в КНП «Миколаївська ЦРЛ» на посаді лікаря-терапевта. Захоплюється поезією, неодружений. 

Вовченко Валентина Миколаївна народилася в с. Скосарівка Миколаївського району Одеської області. Закінчила Скосарівську ЗОШ І-ІІІ ст. Далі вступила до Одеського медичного інституту, який закінчила у 2009 році за спеціальністю педіатрія. Інтернатуру проходила на базі Миколаївської обласної дитячої лікарні (м. Миколаїв). З 2011 року працювала лікарем-педіатром в Стрюківській АЗПСМ, а згодом в 2014 році була переведена в Миколаївську ЦРЛ на посаду заступника головного лікаря, яку обіймає і на сьогодні, а також працює лікарем-педіатром. Заміжня, має сина Владислава 8 років, чоловік - Сергій Вовченко працює в Миколаївському відділенні поліції Лиманського ВП ГУ НП України в Одеській області. Весь вільний час Валентина Миколаївна приділяє сім`ї.

В.М. Вовченко та Д.Г. Черній вдячні всім, хто доклав зусиль, щоб  у них з`явилося впорядковане житло, а головний лікар КНП «Миколаївська ЦРЛ» В.І.Кирик зазначила, що вдячна голові районної ради В.Л. Купченку та депутатам районної ради за розуміння, і підтримку в роботі.

IMG 20200506_084556


DSCF7096 

Read more

Понеділок, 04 Травень 2020

24 квітня відбулося засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансової діяльності, економіки та регуляторної політики районної ради

24 квітня відбулося засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансової діяльності, економіки та регуляторної політики Миколаївської районної ради яке провела її  голова  Л.А. Висоцька.

  Участь у роботі комісії взяли члени комісії, голова районної ради В.Л. Купченко, голова районної державної адміністрації Д.І. Драган, начальник фінансового управління районної державної адміністрації В.О. Дяченко, головний лікар КНП «Миколаївська центральна районна лікарня» В.І. Кирик.

   На порядок денний було винесено питання погодження проектів розпоряджень голови районної державної адміністрації: про затвердження «Субвенції на здійснення підтримки окремих закладів та заходів у системі охорони здоров’я за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету» на 2020 рік»; про затвердження «Субвенції з місцевого бюджету на виконання інвестиційних проєктів» на 2020 рік за рахунок коштів обласного бюджету для  Андрієво – Іванівської сільської ради; про виділення коштів за рахунок «Іншої субвенції з місцевого бюджету» для ДП «Служба місцевих автомобільних доріг» в Одеській області. Також комісія розглянула: лист КНП «Миколаївська центральна районна лікарня» від 09.04.2020р. № 469 щодо забезпечення коштами медичного закладу для його відповідної роботи на період карантину; доповідну записку КНП «Миколаївська центральна районна лікарня» від 10.04.2020 року № 482 про те, що обсяг асигнувань згідно з договором НСЗУ складає третину потреби лікарні; рішення Одеської обласної ради від 09.04.2020 року № 1284-VII «Про встановлення доплати медичним та іншим працівникам закладів охорони здоров’я, які безпосередньо зайняті ліквідацією захворювання серед людей на коронавірусну хворобу (COVID – 2019).

   Усі питання порядку денного активно обговорювалися та були погоджені.


DSCF7072


DSCF7088


DSCF7085


DSCF7092

Read more

Нарешті цьогоріч вже триває поточний дрібний ремонт відрізку дороги від с. Амбарів до с. Антонюки

Внаслідок хронічного недофінансування дорожньої галузі відрізок дороги від Стрюківського повороту до смт. Миколаївки перебував в аварійному стані досить тривалий час, як і більшість доріг в Україні.

   Нарешті цьогоріч вже триває поточний дрібний ремонт відрізку дороги від с. Амбарів до с. Антонюки. Підрядні роботи за державні кошти виконує ТОВ «Березівкаагрошляхбуд», працівники якого володіють чималим досвідом облаштування автодоріг.

   21 квітня ознайомитись та проконтролювати як триває хід робіт на відрізку дороги від Амбарівського повороту до с. Антонюки прибули депутат Одеської обласної ради, керівник ТОВ «Березівкаагрошляхбуд» К.А. Хачатрян, голова Миколаївської районної ради В.Л. Купченко, депутати районної ради А.Г. Смбатян, С.О. Білощук, О.Г. Канєвський.

-У наших планах відремонтувати в цьому році повністю  відрізок дороги аж до районного центру, але все залежатиме від фінансування. Я, як депутат обласної ради теж буду сприяти у пошуку шляхів вирішення цієї проблеми,- наголосив  К.А. Хачатрян.

   Розуміємо, що роботи які проводяться не є панацеєю для вказаної ділянки дороги, та, на жаль, саме дрібний поточний ремонт поки що залишається найпоширенішим видом на наших автодорогах і дає змогу хоча б на деякий час забезпечити безпечніший проїзд, а також зменшити кількість аварійних ситуацій.


DSCF6945


DSCF6943


DSCF6952

Read more

Календар новин

<< < Травень 2020 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31