Червень 2019

П'ятниця, 21 Червень 2019

XXVII сесія Миколаївської районної ради

У п`ятницю 14 червня відбулося чергове пленарне засідання XXVII сесії Миколаївської районної ради VII скликання.

В роботі пленарного засідання взяли участь депутати районної ради, голова Миколаївської районної державної адміністрації Л.А. Висоцька, керівник апарату райдержадміністрації Л.Р. Будугай, виконавчий апарат районної ради, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, сільські і селищний голови.

Традиційно прозвучав Державний Гімн України. На початку пленарного засідання голова районної ради Віктор Купченко від імені усіх присутніх привітав депутатів, які у міжсесійний період відзначали свої дні народження: Рош С.О., Борисевич О.П., Петриченко А.М., Даценко Ю.М., Канєвського О.Г. Також Віктор Леонідович подякував депутатам, які цьогоріч взяли участь у змаганнях обласної Спартакіади серед депутатів Одеської обласної ради, районних, міських, селищних та сільських рад, а також депутату районної ради С.І. Мефодовському, який взяв участь у VІІІ Всеукраїнській спартакіаді серед депутатів Верховної Ради України, обласних, районних, міських (міст обласного підпорядкування) і виборов третє місце з шашок.

Після цього голова районної ради оголосив порядок денний.

На розгляд XXVII сесії районної ради було винесено 13 основних питань, які, відповідно до регламенту роботи Миколаївської районної ради, попередньо детально розглядалися та вивчалися на засіданнях президії та постійних комісіях райради.

Депутати внесли доповнення: до рішення районної ради від 09 грудня 2015 року № 10 «Про утворення постійних комісій районної ради, затвердження їх персонального складу»; до рішення районної ради від 16 лютого 2016 року № 36 «Про упорядкування питання використання майна (земель) спільної власності територіальних громад району». 

Прийняли рішення про надання згоди на безоплатне прийняття до спільної власності територіальних громад сіл, селища Миколаївського району зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Одеської області обладнання та виробів медичного призначення; про визначення зберігача інвентаризаційних справ об’єктів нерухомого майна; про зняття з контролю рішень районної ради. Затвердили народні обранці районну програму безоплатної правової допомоги населенню Миколаївського району на 2019 – 2020 роки та програму підтримки доріг Миколаївського району на 2019 – 2021 роки, а також  внесли зміни: до рішення районної ради від 07.03.2018 року № 154 «Про затвердження районної програми соціальної підтримки населення Миколаївського району Одеської області на 2018 – 2020 роки «Захист і турбота» ; до рішення районної ради від 07.03.2018 року № 161 «Про затвердження програми оздоровлення та відпочинку дітей Миколаївського району на період 2018 – 2020 років»; до рішення районної ради від 22.08.2017року № 117-VII «Про затвердження Програми інформатизації Миколаївського району Одеської області на 2017 – 2019 роки». Також на сесії внесено зміни і доповнення до рішення районної ради від 17.08.2011 року № 53 «Про припинення юридичної особи Романівської загальноосвітньої школи I ступеня Миколаївського району Одеської та до рішення ра-йонної ради від 21 грудня 2018 року № 228 «Про районний бюджет Миколаївського райо- ну на 2019 рік». Не підтримали депутати лише внесення змін до структури КНП «Миколаївська центральна районна лікарня».

В «Різному» голова районної державної адміністрації Л.А. Висоцька наголосила на питанні створення об’єднаної територіальної громади в Миколаївському районі з центром в смт. Миколаївка та запропонувала присутнім депутатам висловити свої думки та підтримати створення ОТГ в Миколаївському районі.

На цьому порядок денний було вичерпано, сесія завершила свою роботу.

DSCF3443


DSCF3445


DSCF3452

Read more

Середа, 12 Червень 2019

У постійних комісіях районної ради

    У середу 5 червня в ході підготовки до XXVII сесії Миколаївської районної ради, відбулися засідання постійних комісій райради.

   На них депутати попередньо детально обговорили питання, які були розглянуті на президії районної ради 24 травня та включені до порядку денного чергової сесії: про надання згоди на безоплатне прийняття до спільної власності територіальних громад сіл, селища Миколаївського району зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Одеської області обладнання та виробів медичного призначення; про визначення зберігача інвентаризаційних справ об’єктів нерухомого майна; про затвердження ра-йонної програми безоплатної правової допомоги населенню Миколаївського району на 2019 – 2020 роки; про зняття з контролю рішень районної ради; про внесення змін до рішення районної ради від 07.03.2018 року № 154 «Про затвердження районної програми соціальної підтримки населення Миколаївського району Одеської області на 2018 – 2020 роки «Захист і турбота»; про внесення змін до рішення районної ради від 07.03.2018 року № 161 «Про затвердження програми оздоровлення та відпочинку дітей Миколаївського району на період 2018 – 2020 років»; про внесення змін та доповнень до рішення районної ради від 17.08.2011 року № 53 «Про припинення юридичної особи Романівської загальноосвітньої школи I ступеня Миколаївського району Одеської області»; про затвердження Програми підтримки доріг Миколаївського району на 2019 – 2021 роки; про внесення змін до рішення районної ради від 22.08.2017року № 117-VII «Про затвердження Програми інформатизації Миколаївського району Одеськоїобласті на 2017 – 2019 роки»; про внесення змін і доповнень до рішення районної ради від 21 грудня 2018 року № 228 «Про районний бюджет Миколаївського району на 2019 рік».

    Далі на спільному засіданні у кабінеті голови районної ради В.Л. Купченка голови постійних комісій поінформували про зроблені висновки та рекомендації з профільних питань порядку денного чергової сесії.

   Проведення пленарного засідання XXVII сесії районної ради заплановано на 14 червня.

DSCF3169


DSCF3171


DSCF3161

Read more

Понеділок, 03 Червень 2019

День району – свято, яке усіх єднає.

Минулої п‘ятниці в Миколаївці на площі біля районного будинку культури відбулися святкові заходи з нагоди 74 –ї річниці заснування Миколаївського району. У них взяли участь голова районної ради Віктор Купченко, т.в.о. голови районної державної адміністрації А.М. Харькова, керівник апарату райдержадміністрації Л.Р. Будугай, керівники установ, організацій району, вчителі та учні загальноосвітніх навчальних закладів району, громадськість.

Зачином свята слугувала пісня на слова Сергія Мефодовського, музику Анатолія Гребеня «Рідні простори», яку виконав  вокальний гурток «Червона калина» (керівник Куліш А. І.).

До слова запросили т.в.о. голови районної державної адміністрації А.М. Харькову.

-Обличчя нашого району – це, передусім, його жителі.           Я дякую всім жителям району, які небайдужі до його долі, які тут живуть і працюють, щоб зробити його ще кращим, заможнішим і привабливішим. Бажаю нашому району розвитку та процвітання, а кожному його жителю – миру, міцного здоров’я, родинного добробуту і непохитної віри у щасливе майбутнє рідної землі, – наголосила Альона Михайлівна.

За вагомий особистий внесок у розвиток територіальної громади Миколаївського району, активну громадську позицію, шанобливе й дбайливе ставлення до рідного краю та з нагоди 74-ї річниці утворення Миколаївського району Почесною грамотою Миколаївської районної державної адміністрації відзначено Варчук Валентину Євгенівну - керівника гуртка Малої академії наук «Літературний меридіан» Миколаївського будинку дитячої та юнацької творчості; Довгого Володимира Васильовича - жителя              с. Ісаєво; Литвинову Валентину Олександрівну - керівника районного методичного    об’єднання вчителів математики, вчителя  інформатики та математики  Левадівського НВК  «ЗОШ  І-ІІІ ст. –ДНЗ»; Максименка Петра Захаровича - жителя с. Стрюкове; Миронову Ольгу Михайлівну- вчителя  української мови та літератури Скосарівського НВК  «ЗОШ  І-ІІІ ст.–ДНЗ»; Чернуху Людмилу Петрівну- керівника хореографічного гуртка «Найкращі українці» Миколаївського будинку дитячої та юнацької творчості; Швець Віру Петрівну- головного бухгалтера  Антонюківської сільської ради; Шереперова Володимира Івановича - жителя с. Петрівка; Щабльовську Аллу Григорівну- вчителя  Андрієво-Іванівського НВК  «ЗОШ  І-ІІІ ст.–ДНЗ». Грамоти особисто вручала А.М. Харькова.

Зі щирими словами вітань до жителів району та гостей свята звернувся голова районної ради В.Л. Купченко. Віктор Леонідович відмітив, що кожне село району має свою унікальну історію і своїх славних синів та дочок, які щоденно та самовіддано працюють на благо рідної землі, не чекаючи нагород і похвали.

- Cвято, яке сьогодні відбувається стосується кожного громадянина району, душі кожного, адже це наша історія наше життя і наше в тому майбутнє. Треба завдячувати людям і віддавати шану вдячності тим, хто тут проживає, хто творить, збе-рігає та примножує традиції ,-наголосив голова районної ради.

Віктор Леонідович побажав усім родинам міцного здоров’я, добра, достатку, щедрої долі, злагоди і миру.

За багаторічну сумлінну працю, особистий внесок в соціально-економічний розвиток та з нагоди 74-ї річниці утворення Миколаївського району Почесною грамотою Миколаївської районної ради відзначено: Блощенка Миколу Володимировича  -  жителя села Ісаєве; Кравченко Галину Федорівну - жительку села Андрієво-Іванівка; Косюгу Олександра Кузьмича - голову Петрівської сільської ради ІV, V, VІ  скликань; Кудренко Ольгу Олександрівну - секретаря Антонюківської сільської ради. За самовіддану працю, особистий внесок в соціально-економічний розвиток та з нагоди 74-ї річниці утворення Миколаївського району Почесною грамотою Миколаївської районної ради відзначено: Вербу Ольгу Олексіївну – жительку смт.Миколаївка; Ламброва Василя Михайловича – жителя села Стрюкове, учасника Другої  світової  війни, ветерана споживчої кооперації      Миколаївського району. За  сумлінну працю, особистий внесок  у справу навчання  і виховання підростаючого покоління  та з нагоди 74-ї річниці утворення Миколаївського району Почесною грамотою Миколаївської районної ради відзначено Варенчук Наталію Олександ-рівну – педагога - організатора Левадівського НВК «ЗОШ     І-ІІІ ступенів -ДНЗ» ім.С.І. Олійника.

Почесною грамотою Миколаївської районної ради та цінними подарунками відзначено переможців районного конкурсу сільських та селищної рад з розвитку соці- альної інфраструктури та благоустрою території у 2019 році:  за І–місце Стрюківську сільську раду; ІІ – місце Ісаївську сільську раду; ІІІ – місце Андрієво-Іванівську сільську раду.  За активну участь з благоустрою населеного пункту Почесною грамотою Миколаївської районної ради відзначено жителів сіл  Новопетрівка та Мар’янівка.

Грамоти особисто вручав В.Л. Купченко.

Атмосферу свята доповнили своїми яскравими виступами вокальний колектив «Калинка» (керівник Тимчук Л.А.), пісня «Ми діти світу»; гурток Миколаївського Будинку дитячої та юнацької творчості «Найкращі українці» (художній керівник Чернуха Л. П.), танці: «Парубки зеленоокі», «Вальс», «Армянський танець», « Дикі танці»; хореографічний гурток « Танцювальна мозаїка»   (худ.кер. Чудак Л. С.), танок «Сонце нам сяє»; дует Грищенко Марія , Приходько Катерина- пісня «Я горжусь , що я українка»;  хореографічний гурток «Шанс» (худ.кер. Самойленко І. О.), танок «Крок до зірок»; вокальний гурток «Співаночки» (худ.кер. Буцик Т. А.), пісня «Василечки»; Катерина Приходько, пісня «Ти до мене не ходи», Марія Грищенко, пісня «Мати Україна»; хореографічний гурток «Пролісок» (худ.кер. Лозан В. М.), танок «Василина»; Дарія Грищенко пісня «Ой люлі,люлі».

До початку урочистої частини свята присутні мали можливість відвідати виставку-ярмарок учнів загальноосвітніх навчальних закладів району, яка була організована Миколаївським будинком дитячої та юнацької творчості (керівник Купченко О.В).

Чого тільки не було на столах: короваї, пиріжки, кекси, печиво, бублики, рогалики та інші смаколики, різні вироби з декоративного матеріалу. Ніхто з відвідувачів ярмарку не покинув його без покупки.

Швидко добігло до кінця свято, але воно залишило добрий слід у пам’яті кожного присутнього, як справді свято єдиної родини. Попереду – трудові будні. І будемо сподіватися, що кожен новий день приноситиме усім нам лише радісні та щасливі події.

DSCF2594

DSCF2598

DSCF2569

DSCF2543

DSCF2547

DSCF2510

DSCF2497

DSCF2717

DSCF2727

DSCF2724

 

Read more

Календар новин

<< < Червень 2019 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30