Жовтень 2019

П'ятниця, 18 Жовтень 2019

11 жовтня відбулося пленарне засідання чергової XXIX сесії районної ради

11 жовтня відбулося пленарне засідання чергової XXIX сесії Миколаївської районної ради VII скликання під головуванням голови районної ради Віктора Купченка.

В роботі сесії взяли участь депутати районної ради, голова Миколаївської районної державної адміністрації Лариса Висоцька, керівник апарату райдержадміністрації Любов Будугай, виконавчий апарат районної ради, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації.

На початку пленарного засідання голова районної ради Віктор Купченко від імені усіх присутніх привітав депутатів, які у міжсесійний період відзначали свої дні народження: Білошука С.О., Коваля П.Г., Смбатяна А.Г., Вербу І.В., Кістругу В.А.  Далі голова районної ради ознайомив присутніх з порядком  денним.

Розглянуто проекти рішень з таких питань: стан забезпечення правопорядку, результати роботи Миколаївського ВП Лиманського ВП ГУНП в Одеській області; затвердження переліку закладів культури районного рівня; затвердження Положення про проведення щорічного районного конкурсу національно - патріотичної пісні; затвердження Положення про проведення районного конкурсу читців українського гумору             «Олійниківські читання»; внесення змін до рішення районної ради від 21.12.2018 року № 222 «Про затвердження районної програми розвитку фізичної культури та спорту в Миколаївському районі на 2019 - 2020 роки»; створення комісії з прийняття сумок - укладок спеціальних, укомплектованих діагностичним обладнанням зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Одеської області до спільної власності територіальних громад сіл, селища Миколаївського району; затвердження районної програми зміцнення законності, безпеки та порядку на території Миколаївського району Одеської області «Безпечний Миколаївський район» на 2019 - 2020 роки; виконання районного бюджету Миколаївського району за І півріччя 2019року; хід виконання рішення районної ради від 21.12.2018 року № 210 «Про затвердження Програми соці- ально - економічного та культурного розвитку Миколаївського району на 2019 рік»; внесення змін і доповнень до рішення районної ради від 21 грудня 2018 року № 228 «Про районний бюджет Миколаївського району на 2019 рік»; звернення депутатів Миколаївської районної ради Одеської області до Президента України з приводу майбутнього продажу земель.

Заслуховуючи питання про стан забезпечення правопорядку, результати роботи Миколаївського ВП Лиманського ВП ГУНП в Одеській області, голова районної державної адміністрації Л.А. Висоцька порушила питання щодо незаконного видобування піску на території Левадівської сільської ради, підтримали її й інші депутати.

Під час розгляду питання стосовно внесення змін до районного бюджету слово для виступу взяла голова районної державної адміністрації  Висоцька Л.А. В своєму виступі Лариса Адольфівна зазначила, що коштів у районному бюджеті не вистачає на вирішення всіх нагальних проблем в районі та акцентувала увагу присутніх на тому, що однією із основних причин недостатнього наповнення бюджету є те, що не всі сільгоспвиробники вболівають за розвиток району та наповнення районного бюджету. 

Сесія пройшла жваво та динамічно, оскільки всі питання були ретельно обговорені на засіданнях постійних комісій.


DSCF5331


DSCF5340


DSCF5338


DSCF5334

 

Read more

П'ятниця, 04 Жовтень 2019

27 вересня відбулися засідання постійних комісій районної ради

27 вересня відбулися засідання постійних комісій Миколаївської районної ради.
На них депутати попередньо детально розглянули питання, які були раніше опрацьовані на президії районної ради  та включені до порядку денного чергової XXIX сесії Миколаївської районної ради. Після цього робота була продовжена за участю голови районної ради В.Л. Купченка.

Депутат О.Г. Канєвський порушив питання незаконної вирубки лісосмуг. Прогнозуючи ситуацію, що склалася у районі з вирубкою дерев, депутати обговорили подальші заходи для недопущення можливого збільшення кількості вирубки дерев, яке може призвести до знищення існуючих лісосмуг та насаджень. З цього приводу голова районної ради В.Л. Купченко запропонував доручити т.в.о. начальника Миколаївського ВП Лиманського ВП ГУНП в Одеській області Вербицькому С.В. активізувати роботу щодо запобігання незаконній вирубці полезахисних смуг та поінформувати ра-йонну раду про вжиті заходи.

Традиційно народні обранці розглянули внесення змін і доповнень до рішення районної ради від 21 грудня 2018 року № 228 «Про районний бюджет Миколаївського району на 2019 рік».

Останнім часом центральна влада в Україні заявила про намір і активно просуває ідею скасувати мораторій на продаж землі сільськогосподарського призначення та відкрити «ринок землі», тож це питання депутати звичайно не обійшли увагою та вирішили підготувати звернення до Президента України з приводу майбутнього продажу земель.

Також голова районної ради В.Л. Купченко довів до депутатів інформацію про  участь у круглому столі, який провела 25 вересня в м. Одеса Українська асоціація районних та обласних рад за підтримки  Програми Ради Європи “Децентралізація і реформа місцевого самоврядування в Україні”, а саме перспективи формування нової системи адміністративно-територіального устрою Одеської області.

Згідно з пропозицією Мінрегіону, в Одеській області планується створення чотирьох об’єднаних районів – Одеський, Ізмаїльський, Білгород-Дністровський та Поділь- ський з відповідними центрами у містах – Одеса, Ізмаїл, Білгород-Дністровський та Подільськ.

Розглянули депутати і звернення Олексіївської та Новопетрівської сільських рад щодо заборгованості СТОВ «Олексіївське» і СТОВ «Надія України» по сплаті податків за користування земельними ділянками. Остаточні рішення будуть прийняті на черговому пленарному засіданні.

DSCF5255


DSCF5256


DSCF5250

Read more

Календар новин

<< < Жовтень 2019 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31