Березень 2018

П'ятниця, 30 Березень 2018

Шевченкове слово-дороговказ для нас


9 березня у Миколаївці на подвір‘ї Миколаївського НВК відбулися заходи присвячені 204-річниці  від дня народження Т.Г.Шевченка. Участь у них взяли голова районної ради В.Л. Купченко,  начальник відділу організаційної роботи апарату районної державної адміністрації Т.С. Каспарова, селищний голова М.І. Чирнилюк, керівники структурних підрозділів РДА та територіальних органів центральних органів виконавчої влади, трудові колективи установ та організацій селища, громадськість.

Далі Т.С. Каспарова від імені голови Миколаївської ра-йонної державної адміністрації Л.А. Висоцької оголосила та вручила подяку за участь у дев’ятому обласному фестивалі літературно-музичних композицій, моновистав і читців “Співець українського слова”, приуроченого до дня народження Тараса Шевченка   Гордині Катерині учениці 10 класу Миколаївського НВК;  за високий рівень підготовки представника Миколаївського району до участі у дев’ятому обласному фестивалі літературно-музичних композицій, моновистав і читців “Співець українського слова”, приуроченого до дня народження Тараса Шевченка Слободенюк Наталі Петрівні, вчительці української мови та літератури Миколаївського НВК.

Учениці Миколаївського НВК прочитали вірші Т.Г.Шевченка: Катерина Гордина -«І мертвим, і живим…», а Богдана Аркушенко «Заповіт».

На завершення учасники заходу вшанували пам‘ять Кобзаря хвилиною мовчання і поклали квіти до погруддя поета.

DSCF4838


DSCF4820


Read more

Медичні акценти району


Питання надання медичної допомоги населенню у Миколаївському районі одне з найбільш актуальних. Сьогодні первинна медико-санітарна допомога, як основа будь-якої системи охорони здоров’я, опікується профілактикою і задовольняє більшість потреб населення у медичній допомозі, а також вважається раціональною з погляду економіки.

Нещодавно голова Миколаївської районної ради В.Л. Купченко відвідав А.-Іванівську амбулаторію ЗПСМ та Левадівський ФАП. 

«Основний акцент необхідно робити на тих позиціях, що є складовими життя кожної людини: якість медицини, якість освіти, якість життя наших громадян», - таке переконання висловив голова районної ради В.Л. Купченко під час відвідин А.-Іванівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини та Левадівського ФАПу

Завідуюча А.-Іванівською ЗПСМ А.І. Маціборко відмітила, що в результаті проведення реконструкції теплових мереж і встановлення нового твердопаливного котла восени минулого року, в амбулаторії покращився температурний режим, про що свідчать позитивні відгуки пацієнтів і медперсоналу.

Поспілкувався В.Л. Купченко і з завідуючою Левадівським ФАПом О.М. Котвіцькою.

Віктор Леонідович ознайомився із режимом роботи амбулаторії та ФАПу, забезпеченням медичними препаратами та медичним обладнанням, дотриманням теплового режиму у зимовий період. У ході розмови голова районної ради наголосив, що одним із основних пріоритетних напрямків діяльності влади є якісна медицина на селі.

Він також поцікавився чи діє програма «Доступні ліки», та про забезпеченість медичними препаратами для надання первинної медичної допомоги.

DSCF4732


DSCF4719


DSCF4725

Read more

Четвер, 15 Березень 2018

7 березня відбулося пленарне засідання 19 сесії

Минулої середи відбулося чергове пленарне засідання XIX сесії Миколаївської районної ради VII скликання.

В роботі пленарного засідання взяли участь депутати районної ради, заступник голови районної ради С.О. Рош, голова Миколаївської районної державної адміністрації Л.А. Висоцька, виконавчий апарат районної ради, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, сільські і селищний голови, військовий комісар Миколаївського районного військового комісаріату С.Л. Тодорук, начальник Миколаївського ВП Лиманського ВП ГУНП України в Одеській області О.В. Мукієнко. Традиційно прозвучав Державний Гімн України.

На початку пленарного засідання голова районної ради Віктор Купченко від імені депутатського корпусу привітав депутатів, які у міжсесійний період відзначали свої дні народження: Дубенко Т.Ф., Дзюбенка А.Ф., Котвіцьку О.М., Шляхового І.М., Андросюк Л.М., Гаврилюк Т.А., Лосєва О.О., Яцишина Я.В., Голобородько Л.Й., привітав Віктор Леонідович і найкращу половину людства, дружин, дочок, сестер, колег по роботі з першим весняним святом і побажав жінкам незрадливої долі, здійснення всіх надій і сподівань, жіночого щастя, любові і добра.

Після цього голова районної ради ознайомив  присутніх з порядком денним. На розгляд XІX сесії районної ради було винесено 17 основних питань, які, відповідно до регламенту роботи Миколаївської районної ради, попередньо детально розглядалися та вивчалися на засіданнях президії та постійних комісіях райради. Депутати  затвердили план роботи Миколаївської районної ради на 2018 рік і ряд програм. Це: «Районна Програма підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів на 2018 рік»; «Програма зайнятості населення Миколаївського району Одеської області на 2018-2020 роки»; районна програма соціальної підтримки населення Миколаївського району Одеської області на 2018-2020 роки «Захист і турбота»; «Програма забезпечення містобудівною документацією населених пунктів та територій Миколаївського району на 2018 рік»; «Районну програма цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки Миколаївського району на 2018-2021 роки»;  програму "Призовник" в Миколаївському районі на 2018 рік; «програма мобілізаційної підготовки місцевого значення та забезпечення заходів пов'язаних із виконанням військового обов'язку на 2018рік»; «Програма оздоровлення та відпочинку дітей Миколаївського району на 2018 -2020 роки». Внесли депутати зміни до рішення Миколаївської районної ради від 03.08.2016року № 55 «Про затвердження районної програми «Питна вода Миколаївського району на 2016-2020 роки» та до рішення Миколаївської районної ради від 02.06.2017 року№ 108 «Про затвердження Програми «Забезпечення публічної безпеки та правопорядку на території Миколаївського району на 2017-2019 роки». Прийняли рішення про припинення юридичної особи Дружелюбівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Миколаївського району Одеської області шляхом ліквідації і про припинення юридичної особи Гвоздівської загальноосвітньої школи І ступеня Миколаївського району Одеської області шляхом ліквідації.

Звіт районної державної адміністрації щодо виконання рішення районної ради від 21.12.2016 р.№80 «Про затвердження програми соціально-економічного та культурного розвитку Миколаївського району на 2017 рік» за 2017 рік та звіт про виконання районного бюджету Миколаївського району за 2017 рік  депутати вирішили взяти до відома. Також районні обранці внесли зміни і доповнення до рішення районної ради від 22 грудня 2017 року №146 «Про районний бюджет Миколаївського району на 2018 рік», а ще прийняли рішення про зняття з контролю певних рішень районної ради.

«У Різному» доповідала заступник голови районної ради, депутат районної ради С.О. Рош щодо її депутатського звернення до відділу освіти райдержадміністрації стосовно перевірки-ревізії фахівцями Південного офісу Держаудитслужби за 2015-2017рр. в даній установі.  У зв`язку із наданням невичерпних відповідей, депутат С.О. Рош висловилась у тому сенсі, що повторно звернеться до відділу освіти з вимогою  пояснити   які ж заходи вжиті для усунення виявлених порушень.

Депутати районної ради від ПП «Опозиційний Блок» А.Г. Смбатян, С.О. Білощук, Ю.М Даценко, привітали усіх присутніх на сесії жінок зі святом 8 березня яка знаходились у сесійній залі та вручили кожній з них по чудовій троянді.

DSCF4774


DSCF4779


DSCF4800


DSCF4803

 

 

Read more

Календар новин

<< < Березень 2018 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31