П'ятниця, 30 Березень 2018

Шевченкове слово-дороговказ для нас


9 березня у Миколаївці на подвір‘ї Миколаївського НВК відбулися заходи присвячені 204-річниці  від дня народження Т.Г.Шевченка. Участь у них взяли голова районної ради В.Л. Купченко,  начальник відділу організаційної роботи апарату районної державної адміністрації Т.С. Каспарова, селищний голова М.І. Чирнилюк, керівники структурних підрозділів РДА та територіальних органів центральних органів виконавчої влади, трудові колективи установ та організацій селища, громадськість.

Далі Т.С. Каспарова від імені голови Миколаївської ра-йонної державної адміністрації Л.А. Висоцької оголосила та вручила подяку за участь у дев’ятому обласному фестивалі літературно-музичних композицій, моновистав і читців “Співець українського слова”, приуроченого до дня народження Тараса Шевченка   Гордині Катерині учениці 10 класу Миколаївського НВК;  за високий рівень підготовки представника Миколаївського району до участі у дев’ятому обласному фестивалі літературно-музичних композицій, моновистав і читців “Співець українського слова”, приуроченого до дня народження Тараса Шевченка Слободенюк Наталі Петрівні, вчительці української мови та літератури Миколаївського НВК.

Учениці Миколаївського НВК прочитали вірші Т.Г.Шевченка: Катерина Гордина -«І мертвим, і живим…», а Богдана Аркушенко «Заповіт».

На завершення учасники заходу вшанували пам‘ять Кобзаря хвилиною мовчання і поклали квіти до погруддя поета.

DSCF4838


DSCF4820


Read more

Медичні акценти району


Питання надання медичної допомоги населенню у Миколаївському районі одне з найбільш актуальних. Сьогодні первинна медико-санітарна допомога, як основа будь-якої системи охорони здоров’я, опікується профілактикою і задовольняє більшість потреб населення у медичній допомозі, а також вважається раціональною з погляду економіки.

Нещодавно голова Миколаївської районної ради В.Л. Купченко відвідав А.-Іванівську амбулаторію ЗПСМ та Левадівський ФАП. 

«Основний акцент необхідно робити на тих позиціях, що є складовими життя кожної людини: якість медицини, якість освіти, якість життя наших громадян», - таке переконання висловив голова районної ради В.Л. Купченко під час відвідин А.-Іванівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини та Левадівського ФАПу

Завідуюча А.-Іванівською ЗПСМ А.І. Маціборко відмітила, що в результаті проведення реконструкції теплових мереж і встановлення нового твердопаливного котла восени минулого року, в амбулаторії покращився температурний режим, про що свідчать позитивні відгуки пацієнтів і медперсоналу.

Поспілкувався В.Л. Купченко і з завідуючою Левадівським ФАПом О.М. Котвіцькою.

Віктор Леонідович ознайомився із режимом роботи амбулаторії та ФАПу, забезпеченням медичними препаратами та медичним обладнанням, дотриманням теплового режиму у зимовий період. У ході розмови голова районної ради наголосив, що одним із основних пріоритетних напрямків діяльності влади є якісна медицина на селі.

Він також поцікавився чи діє програма «Доступні ліки», та про забезпеченість медичними препаратами для надання первинної медичної допомоги.

DSCF4732


DSCF4719


DSCF4725

Read more

Календар новин

<< < Березень 2018 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 31