Понеділок, 04 Грудень 2017

І для дітей, і для дорослих

Волонтерство базується на добровільності, співчутті, солідарності з потребами та ідеями інших, а також глибокій повазі до всіх людей. Свій вільний час волонтери присвячують суспільним справам, беручи участь у різноманітних акціях, програмах соціальної взаємодопомоги, культурного просвітництва тощо. Досить часто волонтери ризикують своїм життям, беручи участь у ліквідації наслідків глобальних катастроф та природних катаклізмів чи інших надзвичайних ситуацій,зокрема воєнних конфліктів.

Минулого четверга голова Миколаївської районної ради В.Л. Купченко,  голова Миколаївської селищної ради М.І. Чирнилюк разом з гостею, директором Міжнародного клубу волонтерів по допомозі дітям-сиротам (м. Одеса) Наною Смірновою відвідали дитячий садочок №1 «Сонечко» та  Миколаївське стаціонарне відділення для постійного або тимчасового проживання територіального центру соціального обслуговування (надання соці-альних послуг).

- Наш фонд займається допомогою воїнам АТО, біженцям, дітям-сиротам і тваринам. На сьогоднішній день, в Одесі фондом успішно реалізується програма щодо зменшення популяції безпритульних тварин за допомогою стерилізації,- зазначила Нана Миколаївна. Активістка також зізналася, що вже налагодила зв’язки з багатьма одеськими клініками, хірургами, благодійними організаціями та фондами. Окрім 2-х телевізорів, нової морозильної камери, іграшок, дитячих речей, інтерактивних будиночків, канцелярських товарів для дошкільного навчального закладу №1 «Сонечко» Нана Миколаївна запросила з собою клоуна Еріка (Ернест Галайда), який подарував чудовий настрій і маленьким вихованцям, і вихователям. Для мешканців Миколаївського стаціонарного відділення для постійного або тимчасового проживання територіального центру соціального обслуговування (надання соці-альних послуг), волонтерка передала 2 телевізори, стільці, наматрасники, накидки на стільці, речі.  Поспілкувалися Н.М. Смірнова із головним лікарем Миколаївської ЦРЛ В.І. Кирик. Валентина Іванівна в свою чергу розповіла їй якої допомоги потребує Миколаївська ЦРЛ. Під кінець зустрічі В.Л. Купченко подякував Н.М. Смірновій за співпрацю та допомогу.

ФОП Сергій Кравченко на власному автомобілі доставив благодійну допомогу до дитсадка №1 «Сонечко» та Миколаївського стаціонарного відділення для постійного або тимчасового проживання територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг). А посприяв у придбанні пального для цієї доброї справи голова Миколаївської районної ради   В.Л. Купченко.

DSCF3437


DSCF3352


DSCF3367

  Read more

ЗАБУТТЮ НЕ ПІДЛЯГАЄ

У суботу, 25 листопада, у Миколаївці відбувся мітинг-скорботи з вшанування па-м’яті жертв голодоморів. В ньому взяли участь голова районної державної адміністрації Л.А. Висоцька, заступник голови районної ради С.О. Рош, керівник апарату райдержадміністрації Л.Р. Будугай, селищний голова М.І. Чирнилюк, керівники установ та організацій району, працівники райвійськкомату - учасники АТО, громадськість. Поминальну панахиду за померлими в роки голодоморів провів отець Віктор, настоятель Свято-Миколаївської церкви Київського патріархату.

Учениці Миколаївського НВК Аркушенко Богдана, Каспарова Каріна, Гордина Катерина, Ткаченко Катерина  зачитали спогади жителів нашого ра-йону, потерпілих від голодомору. На мітингу наголошувалось на штучності створеного голоду на найродючішій землі, який призвів до загибелі мільйонів українців.

 О 16:00 ведучий заходу Віктор Сушко оголосив загальнонаціональну хвилину мовчання. Відбулася громадська акція “Запали свічку пам’яті”: присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять жертв голодоморів та запалили свічки пам`яті. В.о. начальника відділу культури Ірина Кудерська прочитала вірш «Вплетіть, матусю…», а вокальний колектив Миколаївського НВК «Любисток» виконав пісню «Свіча».

Учасники заходу поклали свічки, лампадки, квіти до пам‘ятного знака «Невинно убієнним».

Скорботні заходи відбулися і у всіх інших населених пунктах району.

IMG 20171125_152849


IMG 20171125_152917

 

 

Read more

Пленарне засідання XVII сесїї районної ради


Минулої п‘ятниці відбулося пленарне засідання XVII сесії Миколаївської районної ради VII скликання. Головував на засіданні очільник районної ради Віктор Купченко. В роботі пленарного засідання взяли участь депутати районної ради, голова райдержадміністрації Л.А. Висоцька, начальники управлінь, відділів та служб райдержадміністрації, керівники територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, сільські, селищний голови, працівники виконавчого апарату районної ради, керівник Комінтернівської місцевої прокуратури А.В. Болгар, начальник Миколаївського ВП Лиманського ВП ГУНП в Одеській області О.В. Мукієнко.

На сесії було розглянуто ряд питань порядку денного, які були детально опрацьовані попередньо на президії та постійних комісіях районної ради.

Так, депутати внесли зміни до рішення районної ради від 16.02.2016 року  № 31 «Про затвердження районної цільової програми соціальної підтримки населення на 2016-2017 роки «Захист і Турбота» - виділено додаткові кошти на реалізацію даної програми в сумі 164 770 грн., в тому числі: для надання матеріальної допомоги населенню на лікування – 150,0 тис.грн.; на зубне протезування учасників АТО – 14 770 грн. Затвердили «Програму розвитку туризму в Миколаївському районі на 2017-2020 роки»; внесли зміни до рішення Миколаївської районної ради від 25.12.2015 року № 24 «Про затвердження районної Програми розвитку архівної справи у Миколаївському районі на 2016-2019 роки» та до рішення Миколаївської районної ради  від 16 серпня 2017 року № 112 «Про затвердження районної цільової програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді Миколаївського району на 2017-2020 роки».

Традиційно народні обранці вносили зміни до рішення районної ради від 21 грудня 2016 року  №81 «Про районний бюджет Миколаївського району на 2017 рік».

З даного питання доповів начальник фінансового управління районної державної  адміністрації В.О. Дяченко.

Зокрема: відповідно до розпорядження Одеської обласної державної адміністрації від 17 жовтня 2017 року №960/А-2017 «Про перерозподіл медичної субвенції на 2017 рік», листа Департаменту фінансів Одеської облдержадміністрації №03.02-29/2968 від 18.10.2017 року та розпорядження ра-йонної державної адміністрації «Про перерозподіл медичної субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам» (№359/А-2017 від 19.10.2017 року) збільшено  доходну та видаткову частини районного бюджету Миколаївського району на 2017 рік за рахунок медичної субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на 601,7 тис.грн. для виплати заробітної плати працівникам закладів охорони здоров’я Миколаївського району в 2017 році.

Згідно рішення Одеської обласної ради від 21.03.2017 року №355-VII «Про обласний бюджет Одеської області на 2017 рік» (зі змінами та доповненнями) збільшено планові призначення доходної та видаткової частини районного бюджету Миколаївського району на 2017 рік по субвенції на виконання інвестиційних проектів на суму 1 250,0 тис.грн., в тому числі: за рахунок коштів обласного бюджету розвитку на проведення капітального ремонту башт Рожновського в 3 населених пунктах Миколаївського району (с. Василівка Олексіївської сільської ради, с. Новогригорівка Настасіївської сільської ради, с. Амбарів Антонюківської сільської ради); за рахунок субвенції на соціально-економічний розвиток з обласного бюджету на «Капітальний ремонт (заміна вікон та дверей) Левадівської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. С.І.Олійника, Миколаївського району, Одеської області».       

Відповідно до клопотання Левадівської сільської ради від 19.10.2017 року збільшено доходну та видаткову частину районного бюджету за рахунок коштів сільської ради, які передаються до районного бюджету, як «Інша субвенція» на суму 20 600 грн., а саме: на придбання котла для опалювання приміщення ДНЗ Левадівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ» - 14 000 грн.; на придбання спортивної форми для футбольної команди учнів Левадівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ» - 6 600 грн.

Згідно клопотань Антонюківської сільської ради від 01.06.2017 року №60 та №105 від 16.11.2017 року збільшено доходну та видаткову частину районного бюджету за рахунок коштів сільської ради, які передаються до районного бюджету, як «Інша субвенція» на суму 31 500 грн., а саме: на ремонт тіньового навісу в дошкі-льному підрозділі Амбарі-вського НВК «ЗОШ І-ІІ ст. - ДНЗ» - 6 500 грн.; на придбання та встановлення метало пластикових вікон (3 шт.), дитячих гойдалок, ремонт тіньового завісу в дошкі-льному підрозділі Антонюківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ» - 15 000 грн.; на придбання дизельного пального на грудень 2017 року для забезпечення підвозу дітей з с. Романівка Антонюківської сіль-ської ради до Антонюківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ» с. Антонюки Антонюківської сільської ради – 10 000 грн.

Відповідно до розпорядження А.-Іванівської сільської ради №60 від 17.10.2017 року «Про внесення змін до сільського бюджету на 2017 рік» збільшено доходну та видаткову частину районного бюджету за рахунок коштів сільської ради, які передаються до районного бюджету, як «Інша субвенція» на суму 31 000 грн. для проведення ремонту водяного опалення дошкільної установи А.-Іванівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ».

Згідно клопотання Настасіївської сільської ради №356 від 07.11.2017 року збільшено доходну та видаткову частину районного бюджету за рахунок коштів сільської ради, які передаються до районного бюджету, як «Інша субвенція» на суму 160,0 тис.грн., в тому числі: для придбання пластикових вікон та дверей в дошкільному підрозділі Настасіївського НВК «ЗОШ І-ІІ ст. - ДНЗ» с. Настасіївка; для проведення поточного ремонту сільської бібліотеки в с. Настасіївка.

Відповідно до листа територіального центру соці-ального обслуговування управління соціального захисту населення Миколаївської райдержадміністрації №01-14/139 від 09.10.2017 року виділено додаткові кошти на утримання установи в сумі 127 766 грн.

Також районними обранцями були внесені зміни і доповнення до рішення районної ради від 16 жовтня  2015 року № 311 «Про затвердження Положення про Миколаївський  районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді». 

Заслухали депутати керівника Комінтернівської місцевої прокуратури А.В. Болгара – «Про стан законності, заходи зміцнення та результати діяльності Комінтернівської місцевої прокуратури на території Миколаївського району Одеської області за 9 місяців 2017 року», начальника Миколаївського ВП Лиманського ВП ГУНП в Одеській області О.В. Мукієнка – «Про стан забезпечення правопорядку, результати роботи Миколаївського ВП Лиманського ГУНП в Одеській області».

Взяли до відома звіти головного лікаря КУ «Миколаївська центральна ра-йонна лікарня» В.І. Кирик - «Про стан надання медичних послуг населенню», директора Миколаївського територіального  центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Н.В. Тисяк.

Затвердили технічну документацію про нормативну грошову  оцінку земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності для ведення товарного сільськогосподарського виробництва  на території  Андрієво-Іванівської сільської ради Миколаївського району Одеської області (за межами  населеного пункту) кадастровий номер земельної ділянки  5123581000:01:001: 0300, про нормативну грошову  оцінку земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної  власності для ведення товарного сільськогосподарського виробництва  на території  Миколаївської селищної ради Миколаївського  району  Одеської області (за межами населеного пункту) кадастровий номер земельної ділянки 5123555100:01:003: 0193, про нормативну грошову  оцінку земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності для ведення товарного сіль-ськогосподарського виробництва на території Миколаївської селищної  ради Миколаївського  району Одеської області (за межами населеного пункту) кадастровий номер земельної ділянки  5123 555100:01:004:0360.

Підтримали депутати і депутатський запит депутата районної ради С.М. Харькової щодо відкриття маршруту пасажирського автобуса із селища Миколаївка до сіл Гвоздівка і Переселенці та вирішили направити його на розгляд до Миколаївської районної державної адмі-ністрації.

DSCF3703


DSCF3705


DSCF3710

 

 

Read more

Є ХЛІБ, ДО ХЛІБА І...ПІСНЯ

Минулої п‘ятниці, напередодні Дня працівників сільського господарства, у Миколаївському районному Будинку культури відбулися урочистості з нагоди Дня працівників сільського господарства - професійного свята всіх селян, творців народного добробуту, опори країни, яке щорічно відзначається у третю неділю листопада. Це свято традиційно підсумовує копітку працю аграріїв, завершує хліборобський рік, сповнений хвилюваннями і турботами про врожай. У святкових урочистостях взяли участь керівники сільськогосподарських підприємств усіх форм власності, кращі трудівники сільського господарства. Захід розпочався із виконання Державного Гімну України. Поетичним прологом про те, як нелегко дається хліб святий, про одвічно необхідний усім селянський труд, всенародну шану тим, хто годує державу, розпочали урочистість піднесено й натхненно ведучі Ірина Кудерська та Віктор Сушко. За добрим християнським звичаєм юнак та дівчина в національному вбранні привітали працівників сільського господарства пишним короваєм. Ведучі надали слово голові Миколаївської районної державної адміністрації Л.А. Висоцькій.

Лариса Адольфівна відзначила, що хлібороби майже щороку змушені працювати в екстремальних умовах, самотужки вирішувати складні задачі. Але, не дивлячись на це, вони працюють, надають робочі місця, наповнюють бюджет. Лариса Адольфівна  пообіцяла працівникам сільського господарства всебічну допомогу і підтримку з боку районної влади, побажала їм не втрачати оптимізму, їх сім‘ям здоров‘я і злагоди та всього найкращого, що є у людськім житті.

За значний особистий внесок у розвиток агропромислового виробництва, вагомі трудові досягнення, самовіддану працю та з нагоди Дня працівників сільського господарства Почесною грамотою Миколаївської районної державної адміністрації відзначено: Баранова Сергія Миколайовича - механізатора ТОВ «Інтер-Агро», Біленка Сергія Борисовича - механізатора ТОВ «Ліга-50», Літвінюка Володимира Петровича - голову ф/г «Тилигул – 3», Ляновського Віталія Сергійовича- механізатора ТОВ «Ліга-50», Мамієнка Кирила Михайловича- механізатора СТОВ «Кастар», Новіцького Ігоря Миколайовича- жителя Ульяновської сільської ради.

Подяками районної державної адміністрації до Дня працівника сільського господарства за вагому  підтримку, небайдуже ставлення до проблем освіти в Миколаївському районі і розуміння непересі-чної важливості шкільного виховання відзначено: Грищенка Андрія Борисовича, голову ФГ «Олімп»; Кістругу Володимира Анрійовича , голову ФГ «Орі-он»;Селіхова Василя Володимировича, голову ФГ «Стимул»; Бесараба Володимира Григоровича, директора СТОВ «Надія України»; Янова Віктора Васильовича, директора СТОВ «Олексіївське»; Михальченка Миколу Володимировича, голову ФГ «Денис»; Кащука Олександра Анатолійовича, голову ФГ «Олександра», Запорожця Віктора Васильовича, голову ФГ «Запорожець»; Мартинюка Віталія Івановича, директора ТОВ «Єврос»; Афанасьєва Олександра Олександровича, голову фермерського господарства «Світанок-2008»; Албула Андрія Юрійовича , директора ТОВ «Ісаївська МТС»; Чубу Олександра Григоровича, керівника ПП «Скраб»; Чернову Ніну Юріївну, приватного підприємця; Маєвського Валентина Андрійовича, виконавчого директора «Миколаївський сирзавод»; Варенчука Сергія Анатолі-йовича, голову ФГ «Велес-2012»; Смбатяна Арташеса Гарніковича,  директора ТОВ «Агроком»; Дегтярука Олександра Олександровича, керівника ПП «СІД». Грамоти і подяки особисто вручала голова райдержадміністрації Л.А. Висоцька.

Голова Миколаївської районної ради В.Л. Купченко вітаючи працівників сільського господарства, підкреслив, що в залі присутні декілька поколінь трударів. Подякував старшому поколінню за їх важку працю в минулому, тоді коли вони підіймали українське село, теперішньому поколі-нню хліборобів за їх працю, терпіння та витримку. Побажав міцного здоров‘я та успіхів у їх нелегкій праці.

-Миколаївський район - сільськогосподарський. Ваша праця надзвичайно складна, відповідальна та тяжка. В усі часи вона була в пошані, а людей, доля яких пов’язана з мистецтвом сіяти і вирощувати хліб, виробляти цінну і якісну продукцію, по праву називають годувальниками, – наголосив Віктор Леонідович.

Почесною грамотою Миколаївської районної ради  за вагомий внесок у розвиток сільськогосподарської галузі району та з нагоди  Дня працівників сільського господарства відзначено: Балтіну Оксану Володимирівну - головного бухгалтера фермерського господарства «Олександра», Дубенко Тетяну Федорівну - депутата Миколаївської районної ради, Жиленка Анатолія Пилиповича - жителя с.Ульяновка, Козаченка Володимира Вікторовича – головного спеціаліста сектору агропромислового розвитку,екології та природних рерурсів відділу економічного та агропромислового розвитку Миколаївської районної державної адміністрації, Кравченка Володимира Сергійовича – механізатора СТОВ «Олексіївське», Ложенка Сергія Миколайовича – директора СТОВ «Левадівка-Агро», Макарчука Олексія Тихоновича – голову приватного підприємства «Сам 2», Стадніцького Олега Павловича – жителя с.Софіївка.

Грамоти особисто вручав голова районної ради В.Л. Купченко.

До привітань приєднався директор Ісаївського професійного аграрного ліцею  С. А. Ісаєнко. Він сказав, що аграрний ліцей і надалі готуватиме гарних спеціалістів для сільського господарства району та зачитав для винуватців свята вітального листа від учнів ліцею з нагоди свята.

Після урочистої частини усі присутні мали можливість насолодитися святковим концертом, який їм подарували: учениця Ісаївського ПАЛу Людмила Токаренко, вокальний колектив «СаДКО», колектив працівників Миколаївської дитячої музичної школи, Єлизавета Максименко, Юлія Феник, Дмитро Хапун, Ірина Кудерська та Микола Загородній.

DSCF3469


DSCF3484


DSCF3495


DSCF3499


DSCF3521

 

 

Read more

Календар новин

<< < Грудень 2017 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
        1 2 3
5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31