Січень 2016

Четвер, 28 Січень 2016

Зимові новини

   Станом на 28 січня забезпечено автомобільне сполучення на ділянці дороги Миколаївка-Андрієво-Івіанівка на ділянці від села Новотроїцьке.

  Наявною в районі технікою та силою працівників ДРП смт.Миколаївка Березівської ДЕД проводяться роботи по відновленню руху до сіл Шабельники та Каре.

Read more

Середа, 27 Січень 2016

В сніговому полоні 26 січня

   26 січня шляховики продовжили роботи на дорогах районного значення. 

  Продовжуються роботи по розчищенню дороги від селища Миколаївка до села Андрієво-Іванівка на ділянці від села Новотроїцьке до села Андрієво-Іванівка. Висота снігових заметів на цій ділянці дороги сягає 2 метрів. І лише завдяки залучення потужної техніки працівникам дорожніх служб вдається розчистити дорогу.

Read more

Понеділок, 25 Січень 2016

В сніговому полоні 25 січня

     25 січня продовжуються роботи по відновленню транспортного сполучення на дорозі  Миколаївка – Андрієво-Іванівка із залученням потужної техніки

     Крім того, одночасно проводиться розчищення 2 км дороги на в’їзді до села Шабельники. 

Read more

В сніговому полоні 24 січня

      24 січня із залученням потужної техніки було розчищено дорогу до населених пунктів Амбарів, Шевченко, Дружелюбівка, Сухий Овраг.

      Також  було звільнено від снігу дорогу до села Гвоздівка з боку дороги Миколаївка – Андрієво-Іванівка.

Віктор Купченко спільно з працівниками дорожніх служб визначають поточні завданя по розчищенню доріг в районі від снігових заметів 

24012016160 


24012016167


24012016164


24012016161

До робіт по розчищенню снігових заметів залучено потужну техніку

24012016165


24012016166


24012016168


24012016170


24012016172


Read more

В сніговому полоні 23 січня

 23 січня продовжилися роботи із розчищення снігових наметів на дорогах району.

         Цього дня було розчищено дорогу до села Каховка.

Read more

Відбулися заходи з нагоди 97-ї річниці Дня Соборності України

  22 січня 2016 року  в смт.Миколаївка на  подвір‘ї  Миколаївського НВК відбулися заходи присвячені відзначенню 97-ї річниці Дня Соборності України.

  До присутніх з вітальним  словом звернувся  голова  Миколаївської районної  ради  В.Л.Купченко: «День 22 січня  1919 року ввійшов до національного  календаря, як велике  державне  свято – День Соборності України. Саме тоді на  площі  перед Київською  Софією  відбулося  урочисте  проголошення злуки Західно-Української Народної республіки з Українською Народною Республікою, про яку мріяли покоління  українських патріотів та  було проголошено довгоочікуваний Універсал».

  - Україна – це територія гідності і свободи. А українці – це європейці і життя без волі – не для нас. Такими нас зробили дві революції – Майдан 2004 року, який був Святом Свободи, і Революція 2013 року, де за свободу пролилася кров кращих з найкращих. Це був надзвичайно важкий іспит для України, і в ці дні він продовжується, бо на передній план проявилась ще одна багаторічна біда українців – відмінність у цивілізаційній спрямованості та ментальності  між тепер уже західно-центральним регіоном України і східним. Іде війна за нашу незалежність з московським режимом, який розглядає Україну як свою колонію,- зазначив голова районної ради.

  - Спільна біда згуртувала людей і пробудила патріотичні почуття та нечувану щедрість. Важко висловити словами вдячність тим людям, хто вже більше року підтримує і допомагає нашим хлопцям боронити рубежі, а переселенцям відчувати себе захищеними громадянами України, - наголосив  Віктор Купченко.

  З особливою гордістю та шаною виступаючий висловив слова вдячності захисникам України та воїнам-землякам, які в цей час перебувають в зоні проведення антитерористичної операції і захищають нашу Батьківщину від агресора.

  Віктор  Леонідович також побажав усім добра, миру, щастя, добробуту, сконсолідованості та наголосив, що  соборність повинна бути не лише в душах і серцях наших, а й у повсякденних діях та звершеннях, бо Україна у нас одна.

  Хвилиною мовчання було вшановано всіх борців за незалежність та соборність України у різні часи її історії, після чого керівництво району та громадськість поклали квіти до погруддя Т.Г. Шевченка.


DSCF3536


DSCF3527


DSCF3533


DSCF3519


DSCF3530


DSCF3531 

Read more

Привітання до Дня Соборності України 22 січня

  Шановні громадяни!

  Український народ 22 січня щорічно святкує День Соборності України. Це свято нагадує нам, що Україна не розділена, що немає окремої Східної і Західної України, а що у нас єдина держава і ми - єдиний народ! Тож прийміть найкращі привітання з нагоди найвеличнішого свята українського народу –Дня Соборності України!
Успіх побудови демократичної та міцної держави ґрунтується на наших спільних зусиллях на дотриманні принципів незалежності, на усвідомленні власної відповідальності за майбутнє усього українського
народу.

  Ми повинні підтримати й продовжити героїчні досягнення наших предків, оправдати сподівання і стати гордістю для наших нащадків
Щиро бажаю всім міцного здоров'я, щастя, добра,миру,злагоди і глибокої віри у гідне майбутнє рідного краю та України!

 

   Голова районної ради           В.Л.Купченко

 

Read more

П'ятниця, 22 Січень 2016

В сніговому полоні

     22 січня – черговий день боротьби  з наслідками снігопаду в  районі.

    Не дивлячись на зусилля, наявною технікою не вдалося розгорнути снігові намети на дорозі до села Амбарів. Сполучення встановили по полям, почистили вулиці села.

         Як повідомив голова районної ради Віктор Купченко, завдяки зусиллям голови Андрієво-Іванівської сільської ради Сергія Тритишного, який зумів організувати виконання робіт, було розгорнуто сніг на  частині дороги між Андрієво-Іванівкою  та Миколаївкою до села Новотроїцьке. Слідом за трактором, на автомобілі Тритишний,  дістався до села і допоміг його жителю дістатися до Андрієво-Іванівської амбулаторії. Але близько 20 км дороги Миколаївка – Андрієво-Іванівка потребує розчищення спеціальною технікою – ротором. Залучити сьогодні таку техніку для роботи немає можливості в зв’язку з тим, що вона задіяна в дорожніх роботах на трасі Одеса – Рені. Питання роботи цієї техніки в районі вирішується на обласному рівні. Тому дорогу до села Чарівне розгорнули з боку села Василівка.  Сьогодні ж проводяться роботи по відновленню сполучення до села Новопокровка.

         Залишаються в сніговому полоні населенні пункти Шевченко та Каховка.


DSCF3493

Read more

Не чекають доки розпогодиться

      Перед явищами природи всі ми стаємо рівними і не можемо щось змінити. Але спільними зусиллями подолати наслідки негоди – це нам під силу.

       І не чекаючи доки розпогодиться чи хтось дасть вказівку, взялися за ліквідацію наслідків снігопаду підприємці Анатолій Підгорний, Микола Михайльченко, керівники сільгосппідприємств Артем Смбатян, Іван Неполюк,  Олександр Кривенко, Віктор Янов, Борис Грищенко.

         Щира дяка вам від земляків.

    Не мали хвилини для вагання чи розкачування і сільські та селищний голови щодня проводячи заходи із розчищення вулиць населених пунктів на підвідомчій території Враховуючу, що населенні пункту в районі  знаходяться на значній відстані один від одного, велику протяжність вулиць, на перший план для голови сільської чи селищної ради виступило вміння організувати спільні дії жителів громади. Активно залучивши громаду,  успішно долали труднощі селищний голова Олександр Ізбаш, сільські голови  Олександр Атнашевський, Тетяна Іванченко, Федір Парапір, Сергій Тритишний, Людмила Черненко, Марія Какора.

Read more

В сніговому полоні

     З 17 січня  року жителі  району відчули на повну силу  зимової пори року із буревієм, снігопадом, заметами. Всі населенні пункти району опинилися в сніговому полоні.

         І як тільки стало можливим, розпочалися практично цілодобові роботи по відновленню транспортного сполучення.

          Зокрема:

- 19 січня було розпочато роботу на ділянці дороги від Стрюківського повороту до села Романівка. Було відновлено сполучення із населеними пунктами Василівка, Олексіївка, Сухий Овраг;

- 20 січня було розчищено снігові замети на ділянці дороги між селами Романівка , Антонюки, Новопетрівка до районного центру. Із полону негоди врятували села Переселенці та Гвоздівку, Воровського та Дружелюбівку.  Цього ж дня, силами жителів Ульянівської сільської громади було розгорнуто  перемети та відновлено рух транспорту до селища Миколаївка. Не чекали доки розтане сніг і жителі Шабельницької сільської ради Підприємець Антолій Підгорний та керівник ТОВ «Агроком» Артем Смбатян прибрали сніг на  дорогах в населених пунктах сільської ради, на виїздах до  траси Київ-Одеса та до села Стрюкове. Працівники Березівського ДЕД, цього дня, прибирали замети на шляху між селами Настасіївка та Новогригорівка, від траси Київ-Одеса до села Піщано-Петрівка;

-    сьогодні 21 січня проводяться роботи по відновленню транспортного сполучення до сіл Амбарів, Степове, Новопокровка.

         На теперішній час лише часткове сполучення по полям маємо із селами Сухий Овраг, Каре, Дружелюбівка, Новопокровка; відсутнє сполучення із селами Мала Дворянка, Чарівне, Новотроїцьке, Широке, Каховка, Шевченка, Перемога.


DSCF3500

Read more

Календар новин

<< < Січень 2016 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31