П'ятниця, 22 Січень 2016

В сніговому полоні

     22 січня – черговий день боротьби  з наслідками снігопаду в  районі.

    Не дивлячись на зусилля, наявною технікою не вдалося розгорнути снігові намети на дорозі до села Амбарів. Сполучення встановили по полям, почистили вулиці села.

         Як повідомив голова районної ради Віктор Купченко, завдяки зусиллям голови Андрієво-Іванівської сільської ради Сергія Тритишного, який зумів організувати виконання робіт, було розгорнуто сніг на  частині дороги між Андрієво-Іванівкою  та Миколаївкою до села Новотроїцьке. Слідом за трактором, на автомобілі Тритишний,  дістався до села і допоміг його жителю дістатися до Андрієво-Іванівської амбулаторії. Але близько 20 км дороги Миколаївка – Андрієво-Іванівка потребує розчищення спеціальною технікою – ротором. Залучити сьогодні таку техніку для роботи немає можливості в зв’язку з тим, що вона задіяна в дорожніх роботах на трасі Одеса – Рені. Питання роботи цієї техніки в районі вирішується на обласному рівні. Тому дорогу до села Чарівне розгорнули з боку села Василівка.  Сьогодні ж проводяться роботи по відновленню сполучення до села Новопокровка.

         Залишаються в сніговому полоні населенні пункти Шевченко та Каховка.


DSCF3493

Read more

Не чекають доки розпогодиться

      Перед явищами природи всі ми стаємо рівними і не можемо щось змінити. Але спільними зусиллями подолати наслідки негоди – це нам під силу.

       І не чекаючи доки розпогодиться чи хтось дасть вказівку, взялися за ліквідацію наслідків снігопаду підприємці Анатолій Підгорний, Микола Михайльченко, керівники сільгосппідприємств Артем Смбатян, Іван Неполюк,  Олександр Кривенко, Віктор Янов, Борис Грищенко.

         Щира дяка вам від земляків.

    Не мали хвилини для вагання чи розкачування і сільські та селищний голови щодня проводячи заходи із розчищення вулиць населених пунктів на підвідомчій території Враховуючу, що населенні пункту в районі  знаходяться на значній відстані один від одного, велику протяжність вулиць, на перший план для голови сільської чи селищної ради виступило вміння організувати спільні дії жителів громади. Активно залучивши громаду,  успішно долали труднощі селищний голова Олександр Ізбаш, сільські голови  Олександр Атнашевський, Тетяна Іванченко, Федір Парапір, Сергій Тритишний, Людмила Черненко, Марія Какора.

Read more

В сніговому полоні

     З 17 січня  року жителі  району відчули на повну силу  зимової пори року із буревієм, снігопадом, заметами. Всі населенні пункти району опинилися в сніговому полоні.

         І як тільки стало можливим, розпочалися практично цілодобові роботи по відновленню транспортного сполучення.

          Зокрема:

- 19 січня було розпочато роботу на ділянці дороги від Стрюківського повороту до села Романівка. Було відновлено сполучення із населеними пунктами Василівка, Олексіївка, Сухий Овраг;

- 20 січня було розчищено снігові замети на ділянці дороги між селами Романівка , Антонюки, Новопетрівка до районного центру. Із полону негоди врятували села Переселенці та Гвоздівку, Воровського та Дружелюбівку.  Цього ж дня, силами жителів Ульянівської сільської громади було розгорнуто  перемети та відновлено рух транспорту до селища Миколаївка. Не чекали доки розтане сніг і жителі Шабельницької сільської ради Підприємець Антолій Підгорний та керівник ТОВ «Агроком» Артем Смбатян прибрали сніг на  дорогах в населених пунктах сільської ради, на виїздах до  траси Київ-Одеса та до села Стрюкове. Працівники Березівського ДЕД, цього дня, прибирали замети на шляху між селами Настасіївка та Новогригорівка, від траси Київ-Одеса до села Піщано-Петрівка;

-    сьогодні 21 січня проводяться роботи по відновленню транспортного сполучення до сіл Амбарів, Степове, Новопокровка.

         На теперішній час лише часткове сполучення по полям маємо із селами Сухий Овраг, Каре, Дружелюбівка, Новопокровка; відсутнє сполучення із селами Мала Дворянка, Чарівне, Новотроїцьке, Широке, Каховка, Шевченка, Перемога.


DSCF3500

Read more

Календар новин

<< < Січень 2016 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 23 24
25 26 27 28 29 30 31