Четвер, 21 Січень 2016

Керівництво району провело екстрену нараду у зв'язку з негодою

Минулими вихідними жителям району дошкуляли не лише інтенсивний снігопад, ожеледь, замети, а ще й сильні пориви вітру. В епіцентрі снігового полону опинилися  усі населені пункти. Внаслідок снігової стихії   на окремих ділянках доріг перемети створили серйозні, а подекуди й непереборні ускладнення для руху транспорту. У зв`язку з такою ситуацією 18 січня голова райдержадміністрації Олег Варивода та голова районної ради Віктор Купченко провели екстрену нараду.

 Також участь у ній взяли голова Миколаївської селищної ради Олександр Ізбаш, керівник апарату райдержадміністрації Любов Будугай, , головний спеціаліст з питань НС та ЦЗН райдержадміністрації Олег Нікул, начальник сектору Миколаївського відділення поліції Любашівського відділу поліції ГУНП в Одеській області Олександр Коваленко, т.в.о. начальника Миколаївського РЕМу Олег Горбатюк, головний лікар Миколаївської ЦРЛ Андрій Демський.

Відкриваючи нараду, Віктор Купченко зазначив: «В таких несприятливих погодних умовах, які виникли наразі в нашому районі, потрібно максимально направити всі засоби та сили задля попередження надзвичайних ситуацій на дорогах та забезпечення безпечних умов руху транспортних засобів. Наслідки стихії повинні бути повністю усунені і в найкоротший термін».

У ході наради  Олег Нікул поінформував, що перший цієї зими рясний снігопад став традиційним випробуванням для працівників дорожньо-ремонтного пункту смт. Миколаївка Березівської ДЕД.

 Також Олег Анатолійович підкреслив, що тієї техніки , яка є на озброєнні у дорожньо-ремонтному пункті смт. Миколаївка, для швидкого розчищення від снігу всіх доріг у районі катастрофічно не вистачає…

 А, це, нагадаємо лише 2 трактори  Т-150 з відвалами та два вантажних автомобілі  для розкидання  посипного матеріалу.

 Під час телефонної розмови із старшим виконавцем робіт дорожньо-ремонтного пункту смт. Миколаївка Березівської ДЕД, Анатоліієм Бранцем, який перебуває на передовій лінії боротьби зі стихією, було з`ясовано, що станом на 18 січня в наявності у дорожників 500 літрів пального та 70 тонн  посипного матеріалу. Зрозуміло цього дуже мало.

На ділянці автодороги Миколаївка- А-Іванівка у ніч з 17 на 18 січня  з автомобілі  потрапили в затор. Людей,  не залишили в біді і своєчасно визволили зі снігового полону.

О. Нікул також поінформував присутніх  , що на територіях сільських та селищної рад району працюють 13  стаціонарних пунктів обігріву.

Олег Горбатюк розповів, що  станом на 18 січня відсутнє електропостачання тільки у двох населених пунктах Ново-Григорівці та Піщано-Петрівці .  

-До цих населених пунктів уже направлено ремонтну бригаду Миколаївського РЕМу для ліквідації аварійної ситуації,-зазначив він. У випадку виникнення проблем з електропостачанням району ми готові прийти на допомогу у кожному конкретному випадку.

 

  Керівництво району в особі Олега Вариводи і Віктора Купченка висловлює подяку всім причетним до усунення наслідків негоди.

 

Схоже, природа не вперше вирішила випробувати Миколаївський район на міцність та готовність до непередбачуваних погодних умов. В результаті сильної хурделиці, що "розгулялася" минулих вихідних, район буквально потонув у снігових заметах.  Кучугури снігу, що місцями сягали метрової висоти, заблокували дороги до усіх населених пунктів.
– Ситуація виявилася дуже складною, – говорить  голова районної ради Віктор Купченко.

  – Звичайно, напередодні синоптики попереджали про  погіршення погодних умов, але на такий снігопад ніхто не очікував.

 – Через снігові перемети, налипання мокрого снігу та ожеледицю ускладнився рух автотранспорту дорогами загального користування як державного, так і місцевого значення. Це вимагало від нас максимальної мобілізації сил. Районна влада відразу ж кинула на боротьбу із сніговими заметами  усю наявну  техніку, якій доводилося працювати практично цілодобово. Однак місцями й вона не справлялася.

       - Рятівники 29 державної пожежно-рятувальної частини Миколаївського району Одеської області  надали допомогу людям, які потрапили у сніговий затор, на повороті у с. Амбарове. Умови роботи були настільки складними, що, коли рятувальники  поверталися у частину, їхній стомлений ЗІЛ вийшов з ладу.

- Вдячних слів заслуговують Керівник ТОВ «Надія України» Олександр Кривенко та його підлеглі -трактористи Андрій Козак та Сергій Юраш з Новопетрівки. Потужним трактором STEYR хлопці  не тільки допомогли рятівникам притягнути їх спецавтомобіль до Миколаївки, а ще й повернулися на Стрюківський поворот визволяти зі снігового полону  «швидку допомогу» з А-Іванівки з двома породіллями та двома травмованими дітьми. Їх теж було доставлено до Миколаївської ЦРЛ.

Цього ж дня до голови райдержадміністрації Олега Вариводи надійшов телефонний дзвінок від жительки с. Дубово про те, що у її дворічної дитини дуже висока температура, а швидка не може добратися до них.

Керівник ТОВ «Агроком» Артем Смбатян негайно направив на допомогу за вказаною адресою відповідний транспорт, та результату це не дало. В цій ситуації неабияку витримку, організованість проявив голова Шабельницької сільської ради Федір Парапір. Завдяки вжитим ним заходам

дитину було доставлено до Стрюківської сільської ради де працівники Стрюковської амбулаторії у пункті обігріву надали її необхідну первинну кваліфіковану допомогу. Подальшу турботу по врятуванню дитини взяли на себе Стрюківський сільський голова М.І. Какора та керівник ТОВ «Єврос» Віталій Мартинюк зі своїми підлеглими Віктором Мовчаном, батьком і сином Парталохами, Володимиром Єпуром.  В результаті хвору дитину було своєчасно доставлено до Миколївської райлікарні.

  Роботи із розчищення доріг району тривають. Слід відзначити тут активність працівників ДРП смт.Миколаївка Березівської ДЕД Леоніда Злобенка та Миколи Куріна, злагоджену роботу рятівників 29 державної пожежно-рятувальної частини Миколаївського району Одеської області, а також чіткі дії голови Миколаївської селищної ради Олександра Ізбаша.


DSCF3512

Радяться Микола Курін, Віктор Купченко, Олександр Кривенко


DSCF3514

Слова щирої подяки.

На знімку зліва на право: Сергій Юраш, Андрій Козак, Віктор Купченко


DSCF3515

На знімку зліва на право: Олександр Кривенко, Сергій Юраш, Андрій Козак, Сергій Будіш, Віктор Купченко


DSCF3510

Борються з наслідками негоди працівники дорожньо-ремонтного пункту смт.Миколаївка Березвської ДЕД


DSCF3507

Борються з наслідками негоди працівники дорожньо-ремонтного пункту смт.Миколаївка Березівської ДЕД


DSCF3493

Замело вулиці села Новопетрівка


DSCF3500

Ділянка дороги від селища Миколаївка до села Романівка  

Read more

Календар новин

<< < Січень 2016 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31