Вівторок, 12 Січень 2016

Віктор Купченко: Ліквідація наслідків негоди у районі на контролі

 

11 січня  голова Миколаївської районної ради Віктор Купченко  провів робочу нараду щодо наслідків ліквідації негоди, яка розпочалася з 5 січня  у нашому районі.

  Участь у нараді взяли: голова Миколаївської селищної ради Олександр Ізбаш, керівник апарату райдержадміністрації Любов Будугай, начальник відділу освіти райдержадміністрації Олександр Пашкевич, головний спеціаліст з питань НС та ЦЗН райдержадміністрації Олег Нікул, начальник сектору Миколаївського відділення поліції Любашівського відділу поліції ГУНП в Одеській області Олександр Коваленко, т.в.о. начальника Миколаївського РЕМ Олег Горбатюк, заступник начальника 29-ДПРЧ 5 ДПРЗ ГУ ДСНС України в Одеській області Віктор Волик, старший виконавець робіт дорожньо-ремонтного пункту смт. Миколаївка Березівської ДЕД Анатолій Бранець, заступник директора ПП “Успіх” Леонід Жмурко.

  На нараді обговорювалися питання щодо повноцінного забезпечення роботи закладів освіти, охорони здоров`я, культури, оперативності реагування відповідних служб району на погіршення погодніх умов, відновлення електропостачання у населених пунктах, очищення доріг району від снігу, ожеледиці та забезпечення нормального функціонування автотранспорту до населених пунктів. Також обговорювалося питання подальшої готовності відповідних служб району на випадок подальшого погіршення погодніх умов.

  Як інформували учасники наради, усі служби, причетні до ліквідації наслідків негоди працювали і працюватимуть у посиленому режимі.

  Зокрема, Олегом Горбатюком було зазначено, що ремонтними бригадами Миколаївського, Красноокнянського, Котовського, Ананьївського РЕМ було повністю відновлено електропостачання до населених пунктів Миколаївського району на лініях яких були аварійні ситуації.

  - Наразі, станом на 11 січня цього року немає населених пунктів з повним відключенням електроенергії. У разі поодиноких випадків відключень громадян, ліквідація поломки здійснюється вчасно, - наголосив він. - А також хочу висловити подяку за активну участь у ліквідації наслідків негоди жителям сіл: Амбарів, Новопетрівки, Романівки, А.-Іванівки, Бірюків, Ульяновки. Сільським головам: Тетяні Іванченко, Олександру Атнашевському, Сергію Тритишному, Федору Парапіру та селищному голові Олександру Ізбашу. Керівникам сільськогосподарських підприємств району: Віктору Янову, Артему Смбатяну, Олександру Кривенку, Анатолію Підгорному.

  Підбиваючи підсумки наради, голова районної ради поставив завдання працівникам відповідних служб постійно відслідковувати ситуацію у районі щодо належного функціонування закладів соціальної сфери району, стану доріг, електромереж, миттєво реагувати на дзвінки мешканців населених пунктів і оперативно приймати необхідні рішення.                                 

  Голові Миколаївської селищної ради Олександру Ізбашу було дано доручення посилити роботу з підприємцями щодо розчищення їхньої території від снігу та льоду.                                                                                                  

  - Хочу всіх попередити: ви маєте бути на телефонному зв’язку 24 години на добу. Якщо виникають якісь проблеми – одразу звертайтеся. Всі ми повинні працювати злагоджено і продемонструвати свою готовність на ділі. Наше завдання зараз — оперативно реагувати і допомогати людям.  Ліквідацію наслідків  негоди у районі триматиму на особистому контролі,  - наголосив Віктор Купченко. 


DSCF3456 новый размер


DSCF3453 новый размер

 

DSCF3449 новый размер

Read more

Календар новин

<< < Січень 2016 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31