Грудень 2015

Середа, 30 Грудень 2015

Вітання з Новим роком та Різдвом Христовим


Шановні земляки!
Прийміть найкращі вітання з нагоди Нового 2016 року та Різдва Христового!
Від щирого серця бажаю Вам і Вашим родинам міцного здоров’я, великого людського щастя, добробуту, благополуччя і Божої благодаті.
Нехай новий рік буде для Вас багатим на добро, щедрим на успіхи і вдачі. Хай збудуться всі заповітні мрії, корисними справами наповнюється життя і кожен день дарує радість і наснагу у нелегкій праці.


З повагою,

Голова Миколаївської районної ради  В.Л.Купченко

Read more

Вівторок, 29 Грудень 2015

Віктор Купченко: Для мене, як і для кожного жителя-хто вважає себе патріотом району, відновлення цього знаку є принципово важливим!..

 

    28 грудня за ініціативи голови Миколаївської районної ради Віктора Купченка та завдяки підтримки директора ТОВ “Надія України” Олександра Кривенка, керівника Миколаївського РЕМ Івана Усатенка, головного інженера цієї ж організації Олега Горбатюка, старшого виконавця робіт дорожньо-ремонтного пункту смт. Миколаївка Березівської ДЕД Анатолія Бранця та безпосередньої участі у роботах працівників вищезгаданих організацій Миколи Татаріна, Ігоря Судакова, Олександра Ізбаша, Василя Мількова, Василя Чабана, Віктора Бойко було відновлено знак на в`їзді у Миколаївський район.

     - Для мене, як і для кожного жителя - хто вважає себе патріотом району, відновлення цього знаку є принципово важливим!.., -  зазначає голова районної ради Віктор Купченко.


20151228 142514


20151228 112641


20151228 124624

Read more

У п'ятницю 25 грудня відбулося пленарне засідання IV сесії Миколаївської районної ради VII скликання

      У п‘ятницю 25 грудня відбулося пленарне засідання IV сесії Миколаївської районної ради VII скликання

 

    До порядку денного було включено 9 питань, що попередньо розглядалися на засіданнях постійних комісій районної ради.  Основне з них – прийняття районного бюджету на 2016 рік.

    Також  депутатами було обговорено та розглянуто ще низку питань: про внесення змін і доповнень до рішення районної ради від 27 січня 2015 року №283 «Про районний бюджет Миколаївського району на 2015 про звіт районної державної адміністрації щодо виконання рішення районної ради від 11 березня 2015 року №290 «Про затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку Миколаївського району на 2015 рік»; про затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку Миколаївського району на 2016 рік;про делегування Миколаївській районній державній адміністрації окремих повноважень районної ради, утворення президії Миколаївської районної ради та затвердження її персонального складу, про створення об’єднаного трудового архіву Миколаївської районної ради, про затвердження районної Програми розвитку архівної справи у Миколаївському районі на 2016-2019 роки.

   Сесія завершила свою роботу, прийнявши відповідні рішення з кожного питання порядку денного одноголосно.  

   Після закриття сесії Віктор Купченко привітав усіх присутніх з наступаючими новорічно-різдвяними святами, побажав щастя, здоров’я, миру нашій країні в новому 2016 році.


DSCF3438


DSCF3439

DSCF3436

Read more

П'ятниця, 18 Грудень 2015

16 грудня 2015 року відбулося пленарне засідання III сесії районної ради VII скликання

   16 грудня 2015 року відбулося пленарне засідання ІІІ сесії Миколаївської районної ради VII скликання, яке провів голова Віктор Купченко. Участь у роботі сесії взяли його заступник Світлана Рош, голова райдержадміністрації Олег Варивода, депутати райради, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники установ та організацій району.

      Головним питанням порядку денного було питання внесення змін і доповнень до рішення районної ради від 27 січня 2015 року №283 “Про районний бюджет Миколаївського району на 2015 рік”.

   З цього питання присутніх поінформував т.в.о.начальника фінуправління райдержадміністрації Віктор Дяченко.

    Заслухавши його інформацію та висновки постійної комісії з питань бюджету, фінансової діяльності, економіки та регуляторної політики районною радою було прийнято відповідні рішення.

      Окрім основного питання, депутатом райради Сергієм Білощуком була винесена пропозиція включити до порядку денного питання щодо скасування рішення №123 від 28.02.2013 року XX сесії VI скликання Миколаївської районної ради “Про передачу у безоплатну аренду автобус “I-VAN” А07АІ 2011 року випуску Ісаївському професійному аграрному ліцею” та передачу автобусу “I-VAN” А07АІ 2011 року випуску в користування відділу освіти райдержадміністрації.

    За пропозицією депутата райради Лариси Висоцької та звернення голови Ульяновської сільської ради Олександра Атнашевського, було включено до порядку денного сесії питання про надання дозволу на використання автобусу “I-VAN” ВН 6393 ЕН для підвозу жителів Ульяновської територіальної громади до районного центру.

      З цих питань також були прийняті відповідні рішення.

     Не обійшли увагою районні обранці і депутатський запит депутата районної ради Тетяни Дубенко.

    Приводом до нього стало звернення мешканців сіл Гвоздівки та Переселенців, щодо відновлення пасажирського автобусного рейсу через ці села до обласного центру – м.Одеса.

      З даного питання районною радою було прийнято рішення щодо підтримки запиту депутата та направлення його до відділу морегосподарського комплексу, транспорту та зв`язку Одеської обласної державної адміністрації.

     На пленарному засіданні було оголошено про створення у раді фракції “Опозиційний блок” - голова О.В.Чорний. Голова районної ради Віктор Купченко звернув увагу присутніх на те, що в цілому станом на сьогодні в раді створено 3 фракції: депутатська фракція Блоку Петра Порошенка “Солідарність”, депутатська фракція районної організації Аграрної партії України, депутатська фракція політичної партії “Опозиційний блок”.

DSCF3234

DSCF3240

DSCF3242

DSCF3236

DSCF3237


Read more

Четвер, 10 Грудень 2015

Вирішено ряд організаційних питань на пленарному засіданні другої сесїї районної ради

Вирішено ряд організаційних питань на пленарному засіданні другої сесії районної ради

 

9 грудня відбулося пленарне засідання другої сесії Миколаївської районної ради сьомого скликання, яке провів голова районної ради Віктор Купченко. До сесійної зали прибули на пленарне засідання 24 депутати. У роботі сесії також взяли участь  заступник голови районної ради Світлана Рош, керівник апарату  райдержадміністрації Любов Будугай, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, сільські, селищний голови, керівники установ, підприємств та організацій району, працівники апарату районної ради.

Засідання сесії відкрилося Державним гімном.

Потому районна рада розглянула питання порядку денного засідання: про затвердження регламенту Миколаївської районної ради VII скликання; про затвердження положення про постійні комісії Миколаївської районної ради; про утворення постійних комісій районної ради, затвердження їх персонального складу; про затвердження положення про Президію Миколаївської районної ради VII скликання;про затвердження положення про помічника-консультанта депутата Миколаївської районної ради VII скликання.

Відтак, головою районної ради було оголошено пропозицію про утворення 5 депутатських постійних комісій.  Були обрані й голови постійних комісій районної ради,затверджений їх персональний склад та положення. Головою постійної комісії з питань регламенту, депутатської діяльності, місцевого самоврядування, дотримання законності та правопорядку, прав людини був обраний Анатолій Гушан. Головою постійної комісії з питань бюджету, фінансової діяльності, економіки та регуляторної політики – Лариса Висоцька. Головою постійної комісії з питань освіти, культури, охорони здоров’я, молодіжної політики та спорту-Олег Лосєв. Головою постійної комісії з питань аграрної політики, земельних відносин та використання природних ресурсів - Тетяна Дубенко. Головою постійної комісії з питань розвитку підприємництва, будівництва та житлово-комунального господарства –Світлана Харькова.

У ході пленарного засідання також було оголошено про створення перших фракцій політичних сил: фракція «Депутатський контроль» - голова Канєвський О.Г. та фракція «Аграрної партії України» – голова Дубенко Т.Ф.  

В результаті своєї роботи депутати ухвалили проекти рішень з усіх питань порядку денного.

Закриваючи сесію, голова районної ради Віктор Купченко подякував присутнім за плідну працю, порозуміння та підтримку.

По завершенню пленарного засідання II сесії, голова районної ради провів спільну нараду голів сільських та селищної рад з депутатами районної ради з питання стану використання коштів сільських бюджетів та планування бюджетів на наступний рік.


DSCF3226


DSCF3231 

Read more

Середа, 09 Грудень 2015

Відбулися районні урочистості з нагоди професійного свята Дня місцевого самоврядування

Відбулися районні урочистості з нагоди професійного свята - дня місцевого самоврядування

  Минулої п‘ятниці, напередодні Дня місцевого самоврядування  керівництво району привітало працівників, депутатів представницьких органів з професійним святом. На урочистий захід, що відбувся  у Миколаївському районному будинку культури, були запрошені депутати районної, селищної, сільських рад, сільські та селищний голови, а також працівники районної ради і райдержадміністрації.

 Голова райради Віктор Купченко у своєму вітальному слові зазначив, що місцеве самоврядування традиційно було, є і залишиться основою демократичного суспільства.

 „Місцеве самоврядування – це рівень влади, який є найбільш наближеним до людей, до їх інтересів і реальних потреб. Саме місцеве самоврядування є одним з найважливіших чинників розвитку громадянського суспільства, розбудови демократичних цінностей, вираження ініціативи людей. І тому, саме від нашої з Вами роботи, професіоналізму, наполегливості та небайдужості залежить розвиток району, територіальних громад і добробут кожного мешканця“.

 - День місцевого самоврядування – це свято всієї нашої громади, громади кожного села, селища, кожного їх мешканця, свято всіх тих, хто своєю працею покликаний забезпечувати повноцінне життя району, дбати про добробут та благополуччя людей.

 Ми обрані людьми, які довірили нам представляти і захищати законні інтереси, гарантувати право на життя в демо-кратичній, правовій державі. Тому ми зобов’язані повсякчас дбати про забезпечення соціально-економічних та культурних потреб територіальних громад, про добробут кожного мешканця нашого району. І сьогодні, в непростий для всього українського народу час, саме органи місцевого самоврядування повинні виконувати волю громад та спільно відстоювати їхнє прагнення жити у цивілізованій, заможній та безпечній державі,- наголосив він.

Не оминув у своєму виступі Віктор Леонідович також плюсів і мінусів децентралізації для району…

На завершення вітальної промови голова районної ради висловив слова вдячності ветеранам, колишнім, теперішнім депутатам усіх рівнів, сільським головам, секретарям місцевих рад та іншим посадовцям місцевого самоврядування за їхню важку щоденну працю, за самовіддану працю на благо розвитку територіальних громад району, а  також побажав усім присутнім миру та злагоди, процвітання та достатку, наснаги та енергії, нових трудових здобутків на ниві зміцнення Української державності.

Сердечно привітав працівників місцевого самоврядування із професійним святом і голова районної державної адміністрації Олег Варивода. Голова РДА відзначив, що самоврядування – це дійсно народна влада – влада не над громадою, а влада самої громади, для громади та в її інтересах.

 Усі ми стоїмо на порозі змін у системі самоврядування. «Найголовніше – це ключова реформа, яку потрібно зробити в країні. А запорукою успішного втілення реформи є політична воля і позиція Президента Петра Порошенка, новообраної  Верховної  Ради та Уряду країни, які є абсолютними прихильниками децентралізації влади, прихильниками сучасної європейської України», - наголосив Олег Варивода та побажав усім присутнім міцного здоров’я, великого щастя, нових здобутків у роботі, родинного затишку та здійснення усіх життєвих мрій і сподівань.

Керівники району також привітали присутніх із Днем Збройних Сил України, який традиційно святкується 6 грудня.

Віктор Купченко і Олег Варивода подякували усім відданим військовій справі чоловікам, військовим, підкреслюючи, що в умовах зовнішньої загрози, яка нависла над Україною, громадяни – справжні патріоти – добровольцями вступають до лав Збройних Сил України – об’єднуються заради перемоги. Зазначаючи, що у нелегкий для країни час, солдати та офіцери української армії, виявляючи глибокий патріотизм, стійкість, витримку й відповідальність, роблять усе можливе для забезпечення надійної оборони Вітчизни, її недоторканності та територіальної цілісності.

За сумлінну, плідну працю,добросовісне виконання посадових обов’язків,вагомий внесок в розвиток територіальної громади та з нагоди Дня місцевого самоврядування, нагороджено Почесною грамотою Миколаївської районної ради Блест Любов Іванівну - діловода Ісаївської сільської ради, Гайову Олену Юріївну - землевпорядника Ісаївської сільської ради, Дуковську Тетяну Федорівну - секретаря Петрівської сільської ради, Парталоху Валентину Володимирівну - начальника військово-облікового столу Стрюківської сільської ради, Самойленка Віктора Олександровича - землевпорядника Стрюківської сільської ради, Ференчук Ніну Петрівну - рахівника - касира Олексіївської сільської ради, Цигольник  Валентину Яківну  -  землевпорядника Антонюківської сільської ради та Яроцьку Ірину Василівну - головного бухгалтера Миколаївської селищної ради.

За активну громадську позицію,співпрацю і сприяння в  розвитку місцевого самоврядування та з нагоди Дня місцевого самоврядування Будугай Любов Романівну - депутата Миколаївської селищної ради, Бондарчук Юлію Володимирівну - депутата Антонюківської сільської ради, Вандар Анатолія Івановича - депутата Новопетрівської сільської ради, Кістрюгу Володимира Андрійовича - депутата Андрієво-Іванівської сільської ради, Табуненко Лесю Юріївну - депутата Петрівської сільської ради, Татаріну Еллу Віталіївну - депутата Ульянівської сільської ради, Тритишну Галину Леонідівну - фізичну особу - підприємця та Чеченіна Сергія Олександровича - депутата Скосарівської сільської ради.

За багаторічну сумлінну працю, відповідальне ставлення до службових обов’язків, людяність та з нагоди Дня місцевого самоврядування нагороджено Почесною грамотою Миколаївської районної державної адміністрації Ламброву Нелю Борисівну - секретаря Стрюківської сільської ради та Підопригору Нілу Георгіївну - головного бухгалтера Стрюківської сільської ради.

Усі присутні мали можливість насолоджуватись пісенними, музичними та хореографічними композиціями Кіри Виверець, танцювального колективу “БРиЗ” будинку дитячої та юнацької творчості - хореограф Катерина Руденко, колективу викладачів дитячої музичної школи, тріо “СаДКо”, вокального ансамблю у складі Мирослава Боровського, Геннадія Руденка, Юрія Тимченка та Миколи Загороднього.  

DSCF3198

 

DSCF3188


DSCF3195


DSCF3201

DSCF3217

Read more

Четвер, 03 Грудень 2015

З Днем місцевого самоврядування

Шановні працівники органів місцевого самоврядування, депутати всіх рівнів.

Прийміть щирі і сердечні вітання з нагоди професійного свята –

Дня місцевого самоврядування!

       Місцеве самоврядування є основою громадянського суспільства, вираженням ініціативи людей. Велика роль у цьому процесі належить депутатам місцевих рад, які представляють інтереси своєї територіальної громади, членам виконавчого комітету, посадовим особам органів місцевого самоврядування, і звичайно, активним громадянам, які беруть участь у вирішенні багатьох питань. Це свято  стосується кожного жителя Миколаївського району,  адже разом ми громада, що вирішує питання місцевого значення, які  відіграють вирішальну роль у розвитку  та розбудові наших сіл, забезпеченні їх життєдіяльності.

     Тому в цей день, хочеться подякувати всім, хто має причетність до місцевого самоврядування, адже ми з вами робимо спільну справу - працюємо задля добробуту людей, робимо наші села кращими.
     Уклін і шана
вам, дорогі земляки, за любов до рідного села, самовіддану щоденну працю, активність у громадсько-політичному житті, велике бажання і здатність здолати усі негаразди. Вірю, що разом ми можемо належним чином задовольнити потреби й надії жителів наших сіл. Все це справа часу, справа нашої спільної роботи, з надією на кращі зміни.
     Сердечно бажа
ємо усім, хто працює на благо територіальної громади, кожній родині, кожному громадянину міцного здоров`я, достатку і благополуччя.        

     Нехай усі життєві негаразди обходять вас стороною, а непохитна віра у щасливе майбутнє рідного села, рідної України додають сили і наснаги!

 

 

  З поваго,  голова районної ради   Віктор Купченко

Read more

Вшанували пам’ять жертв Голодоморів

 SAM 503328 листопада 2015 року в селищі Миколаївка у Сквері Пам’яті біля пам’ятного знаку жертвам невинно убієнним відбулися поминальні заходи до Дня пам’яті жертв Голодоморів.

SAM 4991

SAM 5002

SAM 4992

SAM 4999


SAM 5025

SAM 4989


Read more

Календар новин

<< < Грудень 2015 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31