Січень 2019

Неділя, 06 Січень 2019

З Новим роком та Різдвом Христовим!

Шановні жителі Миколаївського району!

Для кожного з нас рік, що минає, був непростим. Він був сповнений напруженої праці, звершень, пошуку правильних рішень та їх реалізацій. Ми плідно трудилися разом – влада та громада – для того, щоб умови життя стали кращими, а населені пункти району – процвітаючими та затишними.

У новорічну та Різдвяну ніч ми всі поринаємо в добре знайому з дитинства казку та нові мрії. Тож, нехай чарівні зимові свята подарують Вам радісний настрій, приємні зустрічі та здійснення найзаповітніших мрій.

І хай Новий рік стане для всіх нас роком добрих змін та миру, на який чекає кожна родина!

Сподіваюсь, що він буде благодатним для України й для кожного з нас, принесе благополуччя й впевненість у завтрашньому дні. Нехай незмінні духовні цінності нашого народу – мудрість, поміркованість, оптимізм та працьовитість стануть запорукою того, що ми гідно подолаємо всі труднощі та негаразди.

Давайте разом, спільними зусиллями в мирі та злагоді будувати європейську державу. Щоб кожен із нас пишався своїм корінням.

Бажаю Вам, щоб Різдвяні свята були радісними, а рік новий – багатим на успіхи. Щедрою на здобутки нехай буде життєва дорога, а в родині завжди панують злагода, любов і достаток. Здоров’я, натхнення та Божого благословення Вам і Вашим рідним!

З повагою, голова районної ради  ВІКТОР КУПЧЕНКО

Безымянный

 

Read more

XXIV сесія Миколаївської районної ради

У п‘ятницю, 21 грудня відбулося чергове пленарне засідання XXIV сесії Миколаївської районної ради VII скликання. Головував на засіданні очільник районної ради В.Л. Купченко. В роботі сесії взяли участь депутати районної ради, голова районної державної адміністрації Л.А. Висоцька, виконавчий апарат районної ради, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації і територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, сільські голови, військовий комісар Миколаївського районного військового комісаріату А.О. Кухар.

Традиційно прозвучав Державний Гімн України. На початку пленарного засідання голова районної ради В.Л. Купченко від імені усіх присутніх привітав депутатів, які у міжсесійний період відзначали свої дні народження: Неполюка І.В.., Бубнюка М.Я., Висоцьку Л.А., Чеченіна С.О. Після цього голова районної ради ознайомив присутніх з порядком денним.

На розгляд XXIV сесії районної ради було винесено 26 основних питань, які, відповідно до регламенту роботи Миколаївської районної ради, попередньо детально розглядалися та вивчалися на засіданнях президії та постійних комісіях райради (про це йшла мова у номерах газети «МВ» 97 від 12.12. 2018р. та 99 від 19.12.2018р.).

Депутати внесли зміни і доповнення до рішення районної ради від 09 грудня 2015 року № 10 «Про утворення постійних комісій районної ради, затвердження їх персонального складу». Наступним розглянули та прийняли рішення про дострокове припинення повноважень депутата Миколаївської районної ради VII скликання Голобородько Л.Й. Також внесли зміни і доповнення до рішення районної ради від 25 грудня 2015 року № 22 «Про утворення президії Миколаївської районної ради та затвердження її персонального складу». Заслухали депутати і звіт голови районної ради про його діяльність у 2018 році.

Звітуючи голова районної ради В.Л. Купченко підкреслив, що організація роботи  районної ради відбувається згідно плану роботи, що затверджується на сесії районної ради. Протягом звітного періоду забезпечено розгляд запланованих питань. Основною організаційно-правовою формою роботи районної ради була і залишається сесійна робота, яка складається з пленарних засідань, засідань постійних комісій та президії.

- Підводячи риску, я ще раз хочу подякувати депутатам районної ради, які ефективно працюють у депутатських комісіях, фракціях, сільським, селищній радам,  всім тим, хто доклав своїх зусиль для забезпечення  злагодженої роботи районної ради, підвищуючи тим самим  авторитет органів  місцевого   самоврядування. Висловити надію на підвищення ефективності співпраці з органами виконавчої влади. Сподіваюся, що нас і надалі буде об’єднувати спільна відповідальність перед громадою району,- наголосив Віктор Леонідович. Звіт голови районної ради депутати взяли до відома.

Далі депутати розглянули і прийняли рішення з таких питань: план роботи Миколаївської районної ради та план діяльності з підготовки регуляторних актів на 2019 рік; стан забезпечення правопорядку, результати роботи Миколаївського ВП Лиманського ВП ГУНП в Одеській області; встановлення вартості харчування учнів закладів загальної середньої освіти, вихованців дошкільних підрозділів НВК «ЗОШ –ДНЗ» Миколаївського району на 2019 рік.

Народні обранці внесли зміни до районного бюджету на 2018 рік та прийняли бюджет 2019-го року. З більш детальною інформацією з цих питань можна ознайомитись на веб-сторінці Миколаївської районної ради за посиланням (http://mikolaivka-rada.odessa.gov.ua/index.php/2011-08-18-06-54-18/21-2011-09-12-06-59-06/2011-09-12-07-02-33/41-rishennya).

На сесії було затверджено ряд районних програм: соціально-економічного та культурного розвитку Миколаївського району на 2019 рік; підготовки, перепідготовки та підвищення  кваліфікації кадрів на 2019 рік; регулювання земельних відносин щодо забезпечення реалізації державної політики в галузі використання та охорони земель у Миколаївському районі на 2019-2023 роки; питна вода  Миколаївського району на 2016 - 2020 роки; забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб та молоді з їх числа на 2019-2020 роки; розвитку фізичної культури та спорту в Миколаївському районі  на 2019-2020 роки; призовник в Миколаївському районі на 2019 рік; мобілізаційної підготовки місцевого значення та забезпечення заходів, пов’язаних із виконанням військового обов’язку на 2019 рік; підтримки органів виконавчої влади  Миколаївського району на 2019 рік. Було внесено зміни і до рішення районної ради від 07.03.2018 року № 157 «Про затвердження районної програми цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки Миколаївського району на 2018-2021 роки». 

    Також депутати розглянули та прийняли рішення з таких питань: затвердження переліку платних медичних послуг, які надаються КНП   „Миколаївська центральна районна лікарня” Миколаївської районної ради Миколаївського району Одеської області; затвердження структури КНП «Миколаївська центральна районна лікарня» Миколаївської районної ради Одеської області; затвердження Порядку складання, внесення змін та контролю  виконання  фінансового плану КНП «Миколаївська  ЦРЛ» Миколаївської  районної ради Одеської області; затвердження фінансового плану центра первинної медико-санітарної допомоги КНП «Миколаївська ЦРЛ» Миколаївської районної ради Одеської області на 2019 рік; затвердження Положення про територіальний центр     соціального       обслуговування (надання соціальних послуг) та Переліку соціальних послуг,  умов та порядку їх надання структурними підрозділами територіального центру  соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Миколаївського  району Одеської області.

На сесії було прийнято Звернення депутатів Миколаївської районної ради Одеської області VIІ скликання до Кабінету Міністрів України. Нижче подаємо його текст. Звернення депутатів Миколаївської районної ради Одеської області до Кабінету Міністрів України щодо встановлення водоохоронних зон прибережно-захисних смуг водних об'єктів р.Чичиклія та р.Тилигул

Територією Миколаївського району протікають дві річки загальнодержавного значення це р.Тилигул та р.Чичиклія.

Водні ресурси, як національне надбання, яким користується сучасне суспільство, та яким будуть користуватися в майбутньому нащадки сьогоднішнього суспільства, вимагають до себе особливо дбайливого ставлення.

Забезпечення екологічної рівноваги та повне задоволення потреб населення та суспільного господарства водою можливі лише за умови раціонального використання водних ресурсів, забезпечення їх охорони та збереження, а також поліпшення якості води та водного режиму річок та інших водних об'єктів.

Досягнення таких цілей перш за все здійснюється за допомогою встановлення вздовж річок водоохоронних зон та прибережних захисних смуг. При чому, забезпечення встановлення таких водоохоронних зон та прибережних захисних смуг можливе лише за рахунок земельного фонду, тобто територій та окремих земельних ділянок, що розташовані вздовж та навколо водних об'єктів, і в межах яких встановлюється особливий, відмінний від загального порядку користування землею, правовий режим.

Відсутність планово-картографічних матеріалів і невизначеність на місцевості меж водоохоронних зон та прибережних захисних смуг призводить до незаконного ведення господарської діяльності на відповідних територіях, самовільного захоплення земель водного фонду, використання земель не за цільовим призначенням. В межах населених пунктів прибережні території часто забудовуються, внаслідок цього діяльність суб'єктів господарювання і громадян завдає значних збитків довкіллю, спричиняє забруднення поверхневих вод і земель у межах зазначених територій.

Зважаючи на те, що вказані в зверненні землі відносяться до земель державної власності, просимо вирішити питання по виготовленню проектів землеустрою щодо встановлення водоохоронних зон прибережно-захисних смуг водних об'єктів р.Чичиклія (протяжність 41 км) та р.Тилигул (протяжність 57 км). Орієнтовна вартість робіт складає 1845,53 тис.грн.

З повагою, Депутати Миколаївської районної ради Одеської області.

Після того, як були розглянуті всі питання порядку денного, голова районної ради В.Л. Купченко закрив пленарне засідання двадцять четвертої чергової сесії Миколаївської районної ради сьомого скликання. 

Голова районної ради В.Л. Купченко привітав з прийдешнім Новим роком і Різдвом Христовим, побажав благополуччя і злагоди, мирного неба, усім присутнім та їхнім родинам.

Приєдналася до привітань і голова районної державної адміністрації Л.А. Висоцька. Лариса Адольфівна подякувала усім за співпрацю і порозуміння.

DSCF0600

48407218 2238462473101411_7193904508076818432_n

Read more

Зустрілись Миколай і Миколаївка

Черговий День селища, який відзначено з нагоди його 223-річчя, - вилився в подію, коли, напевно, кожен житель Миколаївки відчув себе часточкою єдиної родини, якій стало дорогим селище — його вулиці, будівлі, сквер, парки… Звичайно, найбільша гордість Миколаївки — її люди.

Добрим словом, щирою піснею та добірним гумором 19 грудня жителі Миколаївки віддавали шану рідному селищу.

Традиційно на Миколая Чудотворця, День селища, зібрав миколаївців та гостей у районному будинку культури. Тут могли відпочити як діти, так і дорослі. Цього року відзначали 223-тю річницю з дня заснування Миколаївки.

Привітними словами зустрічала присутніх і гостей ведуча заходу Ірина Кудерська.

На урочистостях з нагоди Дня селища, дня Святого Миколая добрі слова вітань і побажань линули з уст представників районної та селищної влади.

З вітанням до громади звернувся селищний голова М.І.Чирнилюк.

Він висловив щиру подяку усім жителям за любов та вірність рідному селищу, за внесок у розвиток та добробут, тим, хто не тільки на словах, а й конкретними справами допомагає у благоустрої селища, підтриманні порядку, розбудовує та прикрашає свій будинок, свій двір, вулицю.

До слова був запрошений голова Миколаївської районної ради В.Л. Купченко.

Віктор Леонідович привітав земляків з подвійним святом та нагадав історію Миколаївки.

- Кожне місто, селище чи село - це як маленька держава зі своєю історією та традиціями. День селища – це свято яке єднає усіх жителів, пов’язує минуле, сьогодення та майбутнє, історія селища, є часточкою історії Держави, яку творять люди та заслуга в цьому всіх, хто працює, будує, прибирає, готує, вчить та виховує дітей, щоденною працею заслуговує на глибоку повагу, кожен, хто хоче бачити наше селище сильним та процвітаючим, а жителів щасливими та забезпеченими. Ми повинні пишатися історичним минулим нашого рідного краю, адже це наш отчий дім. І, щоб не трапилося, куди нас не занесла б доля, у нашому серці воно залишиться назавжди,- наголосив голова районної ради.

Не оминули слова вдячності і земляків учасників АТО, учасників бойових дій на території інших держав, ветеранів Другої світової війни.

А далі миколаївці та гості поринули в колоритну, запропоновану юними й дорослими талантами нашого краю концертно-розважальну програму.

Зі сцени лунали пісні, урочисті привітання та сяяли щирі усмішки, розігрувались смішні сценки, відзначали ювілярів, найстарших та наймолодших жителів, молодь, подружжя які прожили не один десяток літ. Усі вони отримали подарунки.

Концертну програму прикрасили милозвучними українськими піснями.

Протягом свята захоплюючий різножанровий концерт давали: гурт «Віола», вокальний колектив дитячого садочка №1 ”Сонечко”, вокальний колектив учнів 1-5 класів ОЗ Миколаївська ЗОШ «Першачки», вокальний колектив Миколаївської школи-інтернату «Мрія», колектив викладачів Миколаївської дитячої музичної школи, Роман та Ніна Мочарні, вокальний колектив ОЗ Миколаївська ЗОШ «Любисток», танцювальний колектив районного будинку культури (керівник Руденко Катерина), учні Миколаївської дитячої музичної школи, Геннадій Руденко, танцювальний колектив ОЗ Миколаївська ЗОШ (керівник Аркушенко Марія).

Сольні і колективні, танцювальні і гумористичні номери засвідчили невичерпний потенціал місцевих самодіяльних митців, наступність їхніх традицій у творчості молодих виконавців.

Також у рамках заходу була проведена святкова передноворічна лотерея.

Далі свято продовжилося відкриттям новорічної районної ялинки та масовими гуляннями, які проходили на відкритому майданчику біля районного будинку культури, де зібралася селищна громада та гості.

Окрім концертної програми, гості та жителі селища могли поласувати українською стравою – кулішем.

Наш край – особливий. Він славиться своїми трудовими і культурними традиціями, край, в якому живуть щирі і талановиті люди. Саме їхніми працьовитими руками створюється економічна міць краю, а щирими серцями і світлим розумом примножуються духовні і культурні цінності. Це люди, які закохані у свою землю. Вони вражають щирим почуттям гордості за свою маленьку Батьківщину і докладають чимало зусиль, щоб зробити її ще прекраснішою.

123

DSCF0436

DSCF0448

DSCF0454

DSCF0479

 

DSCF0496

Read more

Календар новин

<< < Січень 2019 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31