Березень 2017

Понеділок, 27 Березень 2017

Відповідь на звернення депутатів Миколаївської районної ради

Scan10026

Scan10027

Read more

Середа, 15 Березень 2017

8 Березня Міжнародний жіночий день

  7 березня в Миколаївському районному будинку культури відбулись святкові заходи присвячені Міжнародному жіночому дню. Свято 8 Березня є символом усього найкращого, що є у нас в житті – сердечності, доброти, кохання, радості і тепла. І причина цього всього – жінка! В залі зібрались представники трудових колективів, громадськість та керівництво району.

Від представників сильної статі слово для привітання жінок взяли голова Миколаївської районної ради Купченко Віктор Леонідович та заступник Миколаївського селищного голови Чирнилюк Микола Іванович.

Організатори та ініціатори святкування напередодні свята вирішили,  відзначити найактивніших, найталановитіших, найнеординарніших  жінок нашої Миколаївської родини. За поданням організацій та установ Миколаївської громади обрано кандидатури переможців у конкурсі «Жінка року» у 13-ти різнопланових номінаціях.

DSCF9265


DSCF9267


DSCF9261


DSCF9274


Read more

Дотримуючись порядку денного і регламенту


У середу 1 березня відбулася чергова XI сесія Миколаївської районної ради VII скликання. В її роботі взяли участь заступник керуючого справами апарату Одеської обласної ради – начальник управління організаційної роботи Мельник Ю.П., депутати районної ради, т.в.о. голови райдержадміністрації Н.М. Гачечилалзе, начальники управлінь, відділів та служб райдержадміністрації, керівники територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, голова Миколаївського районного суду Одеської області І.О. Парій, сільські, в.о. селищного голови, працівники виконавчого апарату районної ради.

На розгляд XI сесії районної ради було винесено 12 основних питань, які, відповідно до регламенту роботи Миколаївської районної ради, попередньо детально розглядалися на засіданнях президії та постійних комісій райради.

Першим заслухали депутати коротку інформацію т.в.о. начальника фінансового управління Миколаївської районної державної адміністрації В.О. Дяченка про виконання районного бюджету Миколаївського району за 2016 рік.

Наступним депутати заслухали  звіт районної державної адміністрації про виконання делегованих районною радою повноважень. З даного питання інформував т.в.о. голови Миколаївської районної державної адміністрації Н.М. Гачечиладзе.

Про стан законності, заходи її зміцнення та результати діяльності   Комінтернівської місцевої прокуратури на території Миколаївського       району Одеської області у 2016 році прозвітував прокурор Комінтернівської прокуратури М.О. Семко.

Про встановлення вартості харчування учнів та вихованців у навчальних закладах Миколаївського району у 2017 році  інформував начальник відділу освіти Миколаївської районної державної адміністрації О.В. Пашкевич. 

Також були розглянуті питання: Про план роботи Миколаївської районної ради та план діяльності з  підготовки регуляторних актів на 2017 рік,    про затвердження присяжних Миколаївського районного суду Одеської     області, про внесення змін до рішення районної ради від 16.02.2016 року № 31 «Про затвердження районної цільової програми соціальної підтримки населення на 2016 – 2017 роки «Захист і Турбота», про затвердження районної програми «Ліси Миколаївщини на 2017-2020 роки», про надання дозволу КУ «Миколаївська центральна районна лікарня» на передачу в оренду частини будівлі, про внесення змін і доповнень до рішення районної ради від 21 грудня 2016 року № 81 «Про районний бюджет Миколаївського району на 2017 рік», про зняття з контролю рішень районної ради. По кожному з питань депутати  прийняли позитивне рішення.

Депутат від ПП «Опозиційний блок» С.О. Білощук запропонував раді звернутися до Президента України та Верховної Ради України: «Про недопущення дискримінації за мовною ознакою та заборони святкових дат».

Але дану пропозицію депутати не підтримали, оскільки такої (дискримінації за мовною ознакою) в Україні не має.         

В той же час  депутати  дружно  підтримали Звернення депутатів Миколаївської районної ради Одеської області VIІ скликання до центральних органів влади. Нижче подаємо його текст.

Президенту України

Голові Верховної Ради

України

Прем’єр – міністру

України

ЗВЕРНЕННЯ депутатів Миколаївської районної ради Одеської області

“Про недопущення скасування мораторію на продаж сільськогосподарської землі”

17 лютого 2017 року група народних депутатів України внесла подання до Конституційного суду з вимогою визнати неконституційним мораторій на продаж сільськогосподарських земель, який під спільним тиском селян був пролонгований Верховною Радою на 2017 рік. Також всупереч мораторію в Верховній Раді зареєстровано законопроект про обіг сільськогосподарських земель, яким пропонується де-факто торгувати землею вже з 1 липня 2017 року.

Прибічники вільного продажу землі сільськогосподарського призначення нібито відстоюють ринкові цінності та право селян розпоряджатись власним майном. Проте ці аргументи не можуть замаскувати справжніх намірів поборників «ринку землі» - скупити за безцінь родючі чорноземи та перетворити селян на кріпаків.

Зрозуміло, що за умов відсутності захисту власності та інвестицій, а  також гострого дефіциту грошових коштів, навіть у вигляді кредитних ресурсів, єдине, до чого призведе право на продаж землі – це скуповування земельних паїв великими агрохолдингами та корпораціями. Вже зараз десять найбільших агрохолдингів володіють (на правах власності чи оренди) мільйонами гектарів та чинять тиск щодо відмови від землі на малі сільськогосподарські підприємства та на сімейні ферми. Скасування з 1 січня 2017 року спеціального режиму оподаткування для сільськогосподарських товаровиробників призвело до ще більшого занепаду і дефіциту коштів у фермерських господарствах.

Якщо закон, яким дозволятиметься продаж землі вже з 1 липня 2017 року буде ухвалено, фермери та селяни будуть поставлені в такі умови, коли їм нічого іншого не залишиться, як розпродати за безцінь свої паї і піти в найм до нових панів або їхати за кордон шукати кращої долі.

 Це призведе до остаточного знищення малих сільськогосподарських підприємств та сімейних ферм, які в усьому цивілізованому світі є основою аграрної складової економіки, масового зростання безробіття та посилення еміграції, а також до загибелі сіл та селищ.

 

На підставі вищевикладеного депутати Миколаївської районної ради звертаються до Вас з настійною вимогою:

- вжити всіх необхідних заходів для недопущення скасування мораторію на продаж землі сільськогосподарського призначення;

- не допустити створення механізмів, що дозволятимуть торгувати землею сільськогосподарського призначення в обхід мораторію, зокрема за допомогою ухвалення закону про обіг сільськогосподарських земель, яким пропонується де-факто торгувати землею вже з 1 липня 2017 року;

- продовжити на 10 років мораторій на продаж земель сільськогосподарського призначення в Україні, розробити практичні механізми стимулювання і розвитку фермерського господарства, малого і середнього бізнесу в аграрній сфері;

- передати повноваження щодо розпорядження землями сільськогосподарського призначення за межами населених пунктів місцевим громадам.

Додатково голова Миколаївської районної ради В.Л. Купченко довів до відома усіх присутніх Указ Президента України №37 від 16.02.2017р. «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 16 лютого 2017 року «Про невідкладні заходи з нейтралізації загроз енергетичній безпеці України та посилення захисту критичної інфраструктури» та коментар Глави держави щодо Учасників «блокади» на сході України.

На цьому сесія вичерпала свою роботу.

DSCF9241


DSCF9235


DSCF9239


DSCF9237

 

Read more

Четвер, 02 Березень 2017

До відома фермерських господарств Миколаївського району

зина

Scan10006

Read more

Календар новин

<< < Березень 2017 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31