На потреби армії платники Миколаївщини та Ширяївщини перерахували понад 700 тис.гривень

На потреби армії платники Миколаївщини та Ширяївщини перерахували понад 700 тис. гривень

 

За три місяці 2016 року для забезпечення обороноздатності країни з доходів мешканців Миколаївського та Ширяєвського районів до держбюджету перераховано 723 тис. грн. військового збору – повідомила начальник Миколаївської ОДПІ Людмила Старник.

Фактичні надходження військового збору цього року на 190,1 тис. грн. перевищили минулорічні надходження аналогічного періоду. Це свідчить про високу відповідальність та сумлінність працедавців районів та інших податкових агентів, які зобов’язані перераховувати з доходів фізичних осіб півтора відсотка військового збору на потреби армії.

Нагадаємо, військовим збором обкладаються доходи у формі заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород, які виплачуються платнику у зв’язку з трудовими відносинами. Крім того, військовий збір стягується з виграшу в державну та недержавну грошову лотерею, виграшу гравця, отриманого від організатора азартної гри, з доходів, які платник отримав згідно з цивільно-правовими договорами (договори підряду) за виконання робіт (надання послуг), сума яких відображається в акті приймання-передачі виконаних робіт (наданих послуг) та ряд інших, які підлягають оподаткуванню податком на доходи фізичних осіб.

Платниками збору також є фізичні особи – підприємці, крім тих, що обрали спрощену систему оподаткування. Відповідно у поточному році військовим збором у розмірі 1,5% оподатковуються доходи, визначені ст. 163 Податкового кодексу, зокрема, загальний місячний (річний) оподатковуваний дохід платника податку.

                                                                                 


Прес-служба Миколаївської ОДПІ

                                                                       ГУ ДФС в Одеській області

Календар новин

<< < Травень 2020 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31