Цьогоріч жителі Миколаївщини та Ширяєвщини уже відзвітувалися про минулорічні доходи

Цьогоріч жителі Миколаївщини та Ширяєвщини уже відзвітувалися про минулорічні доходи

 

Перші декларанти, а це 50 осіб, відзвітувалися про 202тисячі гривень доходів, отриманих у 2015 році, - інформує Миколаївська ОДПІ ГУ ДФС в Одеській області.

 «Перший місяць деклараційної кампанії, як правило, не відрізняється, особливою активністю громадян. Тим не менше, варто подякувати тим громадянам, котрі розуміють важливість виконання обов’язку зі сплати податків, відтак -  знайшли час для візиту до податкової інспекції з тим, щоб задекларувати доходи», - зазначає начальник нспекції  Людмила Старник.

 «Запрошую громадян не відкладати на останні тижні чи дні заповнення і подання декларації. В Центрі обслуговування платників Миколаївської ОДПІ та у Ширяєвському відділенні ОДПІ створені комфортні умови та працюють кваліфіковані фахівці, які допоможуть кожному правильно заповнити декларацію», - підкреслилаЛюдмила Старник.

Наголошуємо, громадяни, котрі в минулому році отримували доходи, з яких не було сплачено податок з доходів фізичних осіб, зобов’язані до 1 травня 2016 року відзвітуватися про такі доходи в податковій інспекції за місцем реєстрації.

До доходів, що підлягають обов’язковому декларування в цей період, належать:

- доходи , з яких при нарахуванні або виплаті ПДФО не утримувався;

- доходи від особи, яка не є податковим агентом (в тому числі від здачі в оренду власного рухомого чи нерухомого майна, продажу власного майна, продажу власної сільгосппродукції фізичним особам, тощо);

- спадок (подарунки) від осіб, які не є членами сім’ї першого ступеня споріднення;

- доходи від продажу інвестиційних активів;

- іноземні доходи.

 

Прес-служба Миколаївської ОДПІ

                                                                       ГУ ДФС в Одеській області

Календар новин

<< < Серпень 2020 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31