Власники земельних паїв повинні декларувати свій дохід

Власники земельних паїв повинні декларувати свій дохід

Фахівці Миколаївської ОДПІ ГУ ДФС в Одеській області нагадують, що деклараційна кампанія 2016 року, яка розпочалась з 1 січня, пов’язана з виконанням платниками податку на доходи фізичних осіб вимог Податкового кодексу України, згідно з положеннями якого платники податку у відповідних випадках зобов’язані подавати річну податкову декларацію про майновий стан і доходи, отримані ними протягом 2015 року. Подати декларацію про майновий стан і доходи необхідно до 30 квітня включно.

Обов’язкове подання декларації громадянами виникає, зокрема, у разі отримання у 2015 році доходів від оренди майна фізичної особи, в тому числі оренди земельного паю, якщо орендар є фізичною особою, яка не є суб'єктом господарювання. Тобто, власник земельного паю (орендодавець) повинен самостійно нараховувати та сплачувати в бюджет податок, якщо орендатором є фізична особа, яка не є суб’єктом господарювання.

Громадяни, які самостійно обробляють земельні ділянки, надані їм у розмірах, встановлених Земельним кодексом України для ведення особистого селянського господарства, та земельні частки (паї), виділені в натурі (на місцевості), сукупний розмір яких  перевищує 2 гектари,  повинні декларувати дохід від продажу власної сільськогосподарської продукції.

Отримати допомогу в заповненні декларації можна в Центрі обслуговування платників  Миколаївської ОДПІ  за адресою: смт.Миколаївка, вул.Калініна, 55.

Також організовано роботу тимчасово діючих консультаційних пунктів на територіях сільських рад, на яких фахівці податкової інспекції надають консультації з питань правильності заповнення декларацій.

                                                                                 

Прес-служба Миколаївської ОДПІ

                                                                       ГУ ДФС в Одеській області

Календар новин

<< < Серпень 2020 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31