Відзначили 27-у річницю Незалежності України

24 серпня з нагоди 27-ї річниці Незалежності України у смт. Миколаївка відбулися святкові заходи. Керівництво району, голови сільських та селищної рад, працівники райдержадміністрації, органів місцевого самоврядування, установ та організацій, громадськості району вдягнені у вишиванки, учасники авто-, вело-, мото-пробігу, учасники АТО, пройшли ходою від будівлі райдержадміністрації Центральною вулицею райцентру до парку культури та відпочинку. Розпочалися цьогоріч урочистості з акапельного виконання Державного Гімну України.

Голова районної державної адміністрації Л. А. Висоцька привітала всіх присутніх зі святом та зазначила, що кожен із нас щодня повинен пам’ятати якою дорогою ціною дісталася нам незалежність, пам’ятати тих, хто сьогодні в окопах захищає наш спокій, пам’ятати тих, хто повернувся з війни, яку оголосив нам російський агресор, пам’ятати тих хлопців і дівчат, які з Миколаївського району приймали участь в антитерористичній операції і побажала всім присутнім здоров’я, терпіння, щоб на обличчях завжди була усмішка та щоб завжди раділи щастю своїх дітей, своїх коханих та всього найкращого.

З вітальним словом звернувся до громади голова Миколаївської районної ради

В. Л. Купченко.

-Для кожного з нас Україна починається з рідної домівки, села чи селища, рідного краю. Проте незалежно від того, де ми живемо, ким працюємо – всіх українців об’єднала єдина держава, єдина любов до України, яка живе в наших серцях. Усе, чим багата Україна і наш район, складається із щоденної праці, знань і талантів кожного з нас. У день головного свята країни – низький уклін та щире спасибі всім, хто тримає мирне небо над Україною! Вічна шана тим, хто пішов на небеса заради Незалежності!»,-наголосив голова районної ради. Віктор Леонідович побажав всім жителям Миколаївського району здоров’я, добробуту, мирного неба та процвітання України.

Слово для виступу було надано і учаснику антитерористичної операції Ю. В. Демченку. Він привітав всіх присутніх та своїх побратимів – учасників бойових дій з найвизначнішим святом нашої держави та сказав, що сьогоднішній день є заслугою тих людей, які поклали на вінець нашого майбутнього свої життя.

-Відзначаючи це свято переконаний в тому, що всі ті, хто зараз знаходяться на позиціях думками приєднуються до нас,- наголосив Ю. В. Демченко.

Також на сцену була запрошена учасниця антитерористичної операції - ровесниця України  А. В.  Марченко. Голова районної державної адміністрації Л. А. Висоцька оголосила її Подяку за сумлінне виконання військового обов’язку, виявлену особисту мужність і відвагу під час виконання завдань антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей, допомогу у справі захисту Української держави та з нагоди 27-ї річниці Незалежності України та вручила А. В. Марченко  подарунок.

Усіх героїв, які загинули за свободу і незалежність нашої держави присутні вшанували хвилиною мовчання.

Далі на сцену були запрошені наймолодші і найзавзятіші учасники конкурсу на тематичне прикрашення вело–засобу, які під веселу музику кружляли по колу та отримали солодощі. Також малеча на святковому короваї задмухала 27 свічок та висловила свої побажання Україні.

 Святкування продовжилося щорічним районним фестивалем української пісні «Серпневі зорі». Його відкрила наймолодша учасниця, переможниця міжрайонних та Всеукраїнських конкурсів - Марія Грищенко з піснею «Це моя земля».

З метою гідного відзначення у Миколаївському районі знаменної події в історії українського державотворення – Дня Незалежності України – незадовго до свята було оголошено декілька конкурсів: перший - серед громадськості Миколаївського району «На кращий дитячий візочок, велосипед, мотоцикл та автомобіль прикрашений в тематичному стилі»; другий - «Найкраще жіноче або чоловіче вбрання в сучасному етностилі»; третій - «Фестиваль кулешу». На свято завітали представники селищної ради та сільських рад району, щоб прийняти участь у районному фестивалі кулешу. У конкурсі «На кращий дитячий візочок прикрашений в тематичному стилі» переможцем став Святослав Доля (мати Любов, тато Олексій), який отримав грошову винагороду у розмірі 500 грн.

У конкурсі «На кращий велосипед прикрашений в тематичному стилі» переможницею стала Т. В.  Сарамага– працівник Миколаївського територіального центру соціального обслуговування, вона отримала грошову винагороду у розмірі 500 грн.

У конкурсі «На кращий мотоцикл прикрашений в тематичному стилі» переміг та отримав грошову винагороду у розмірі 500 грн. - Олександр Тритишний (А.-Іванівська с/р).

У конкурсі «На кращий автомобіль прикрашений в тематичному стилі» переміг та отримав грошову винагороду у розмірі 500 грн. - В. І. Неполюк – працівник Миколаївської райдержадміністрації.

У конкурсі «Найкраще жіноче або чоловіче вбрання в сучасному етностилі» перемогла представник Ісаївської сільської ради Христина Пелін – образ «Магія візерунку української хустки». Приз глядацьких симпатій в цьому конкурсі отримала голова Антонюківської сільської ради Т. В.  Іванченко. У конкурсі «Фестиваль кулешу» переможцем стала Миколаївська селищна рада – голова М. І. Чирнилюк, він отримав грошову винагороду у розмірі 500 грн. Завершилося свято яскравим феєрверком.

DSCF8200

DSCF8202

DSCF8211

DSCF8255

DSCF8270

DSCF8297

DSCF8303

DSCF8354

DSCF8370

DSCF8394

DSCF8448

DSCF8506

 

Календар новин

<< < Грудень 2020 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31