28 червня День Конституції України

28 червня жителі району разом з усією країною відсвяткували 22-гу річницю Конституції України. Заходи, присвячені цій історичній даті, відбулися у Миколаївському районному будинку культури. Участь у них взяли керівництво району, голови виконкомів сільських та селищної рад, керівники, представники трудових колективів установ та організацій району, учнівська молодь, громадськість.

 З нагоди свята гостей привітав голова районної ради В.Л. Купченко

-28 червня  - це яскрава сторінка історії української держави. У 1996 році Верховна Рада України прийняла Основний Закон, що гарантує та забезпечує права і обов’язки наших громадян. Конституція обрала шлях в суспільне життя як головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності і соборності України. Її найвища юридична сила - це забезпечення суверенітету України та створення належних умов для реалізації національної державності. У нас прекрасна Конституція, і це визнають в усьому світі. Хочеться, щоб громадяни мали повагу до Конституції. Адже правова держава, до якої ми прагнемо, тримається на верховенстві закону. Вірю, що підростаюче покоління житиме в заможній процвітаючій країні, де всі будуть рівні перед законом. І де згідно з Конституцією дотримуватимуться усіх громадянських прав та свобод, - наголосив Віктор Леонідович.

На знак вшанування 22-ї річниці Конституції України було відряджено делегацію з учнівської молоді для покладання квітів до пам’ятника Т. Г. Шевченку.

Виступи місцевих аматорів сцени, як і завжди були неперевершеними. Оплесками зустрічали глядачі співаків і танцюристів: Світлану Тузенко, бібліотекаря А.-Іванівської сіль-ської бібліотеки, учасницю художньої самодіяльності А.-Іванівського сільського будинку культури з піснею «Цей край, де я родилась і живу»; танцювальний колектив районного будинку культури  (керівник Руденко Катерина) з танком - «Між лісами і горами», дует Альону Ткачук і Світлану Тузенко з піснями «Чорна квітка», «Я бажаю вам добра»;  танцювальний колектив під керівництвом Аркушенко Марії з танком  «Український»; Наталію Гайдай з піснею «Пожелания»; вокальний колектив «СаДКО» та Максименко Олену з піснею «Многая літа».

DSCF7407


DSCF7413


DSCF7429


DSCF7461

 

Календар новин

<< < Грудень 2020 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31