23 червня День державної служби

23 червня в Миколаївці, на площі біля районного будинку культури відбулися святкові заходи з нагоди Дня державної служби та до Дня молоді. Участь у них взяли голова Миколаївської районної ради В.Л. Купченко, т.в.о. голови районної державної адміністрації А.М. Харькова, керівник апарату райдержадміністрації Л.Р. Будугай, держслужбовці районної державної адміністрації, молодь, громадськість.

Привітав державних службовців з їх професійним святом голова районної ради В.Л. Купченко.

-На державного службовця покладаються не тільки посадові обов’язки, а й завдання бути єднальним ланцюгом між владою і людьми. Не просто завжди бути в формі, мати терпіння і забезпечувати лад у суспільстві. Нехай ваша щоденна робота викликає повагу та довіру громадян, колег, а ваші рідні та близькі люди пишаються тим, що ви працюєте на користь держави! Сердечно бажаю вам і вашим родинам міцного здоров’я, творчого натхнення у вашій нелегкій та відповідальній роботі, плідних та реальних здобутків, високої професійної майстерності, світлих життєвих обріїв та задоволення від вашої праці,- зазначив Віктор Леонідович.

Від щирого серця вітаю усіх із Днем молоді і тих, хто тільки вступає у доросле життя, і тих, для кого молодість – не лише паспортні дані, але й філософія життя, незалежно від віку та пройденого шляху.

Серед багатьох свят, які відзначає наша країна, День молоді – свято особливе та унікальне, бо саме такою є молодість. Це неповторна та відповідальна пора, коли людина вступає у самостійне життя, ухвалює свої перші власні рішення. Це час становлення, професійного вибору, час кохання та мрій, час планування майбутнього.

Це той рубіж, коли кожна маленька перемога стає запорукою великого життєвого успіху.

Молодість – фундамент всього майбутнього життя, тому важливо використати всі переваги цієї прекрасної пори: учіться, працюйте над собою, досягайте успіхів, кохайте, дерзайте і обов’язково перемагайте! Любіть свою країну, будьте справедливими та впевненими у своїх силах.

Сучасні і освічені, ви – сьогодення нашого району і його майбутнє. Ваша невичерпна енергія і завзяття, оптимізм і наполегливість знаходять втілення у бізнесі та виробництві, в науці,  спорті, мистецтві, громадській та політичній діяльності. Сьогодні, як ніколи, нашій країні потрібні ваші успіхи, ваш оптимізм, віра в майбутнє і прагнення до кращого. Потрібні саме ті якості, які властиві молодості і молодим.

З нагоди свята бажаю усім молодим міцного здоров’я, успіхів у навчанні і роботі, творчої енергії, незалежних думок та сил, щоб втілити в життя все до чого ви прагнете,- зазначив вітаючи молодь голова районної ради В.Л. Купченко.

За високий професіоналізм, зразкове виконання службових обов’язків, співпрацю з органами місцевого самоврядування та з нагоди Дня державної служби, відзначено Почесною Грамотою Миколаївської районної ради: Боровську Наталю Семенівну – начальника відділу бухгалтерського обліку управління соціального захисту населення Миколаївської районної державної адміністрації; Каспарову Тетяну Сергіївну – начальника відділу організаційної роботи апарату Миколаївської районної державної адміністрації. Грамоти вручив В.Л. Купченко.

Чудовими концертними номерами присутніх розважали: музичний керівник ДНЗ №1 «Сонечко» Гребінь А. Ф. - пісня «Рідні простори»; фахівець з соці-альної роботи Миколаївського районного центру соціальних служб сім’ї, дітей та молоді Войченко Анна з сином Кирилом декламували гумореску П. Глазового «Голосистий синочок»; працівник Миколаївської центральної районної лікарні, медична сестра дитячої консультації Перевезнюк Г.О. – власний вірш; Остапчук Олег - пісня  «День народження»; Бузенко Олександр, директор Миколаївського історико-краєзнавчого музею - гумореска, вокальний колектив «СаДКо» - пісня «Річенька», працівник Миколаївської центральної районної лікарні, молодша медична сестра інфекційного відділення Безніцька Н.М.- гумореска, Хапун - пісня «Викраду птаху на волю».

Ведуча заходів Ірина Кудерська провела цікаві конкурси, вікторини, а директор ШШК В‘ячеслав Дзюба - заохочував гостей пограти в шахи та шашки.

DSCF7190


DSCF7193


DSCF7195


DSCF7249


DSCF7168

Календар новин

<< < Грудень 2020 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31