Минулої п'ятниці відбулися засідання постійних комісій районної ради

Минулої п‘ятниці відбулися засідання постійних комісій Миколаївської районної ради. Депутати попередньо детально розглянули питання, які включені до порядку денного чергової XXI сесії Миколаївської районної ради VII скликання.  Після цього депутати зібрались у кабінеті голови районної ради Віктора Купченка на спільне засідання. Знову досить жваво депутати обговорювали питання перейменування Настасіївського, Амбарівського, Шабельницького, Новопетрівського, Миколаївського НВК адже 11 травня президією районної ради було дано доручення провести загальні збори трудових колективів за участю представників батьківських комітетів, депутатів місцевих рад, сільських голів, заступника голови постійної  комісії з питань освіти, культури, охорони здоров‘я, молодіжної політики та спорту районної ради С.О. Чеченіна, голови районної ради В.Л. Купченка. Минулого тижня дані збори були проведені. За результатами розгляду вищезазначених питань народні обранці вирішили повернути розробникам проекти рішень на доопрацювання. На спільному засіданні були обговорені звернення до вищих органів влади з  питання, щоб такі райони, як Миколаївський - з малою чисельністю населення при розподілі субвенції з державного бюджету (формульна методика) мали права на кшталт гірських районів.

- Про що мова? В державі існує формула розрахунку фінансування по різних галузях на душу населення. Можна сказати, що такий підхід певною мірою справедливий, бо тоді однакові видатки і на жителя Львівщини, і Одещини. Але ми сьогодні говоримо про те, що, на превеликий жаль, і я вважаю, що дана формула є не до кінця справедливою. Райони з малою кількістю населення мають спільні проблеми – починаючи з фінансування закладів освіти, медицини, культури й закінчуючи питаннями інфраструктури, зайнятості тощо. Адміністративно-територіальну реформу проводити треба, але треба при цьому враховувати специфіку кожного населеного пункту в малонаселених районах,- наголосив голова районної ради В.Л. Купченко.

Також депутати вирішили підготувати звернення щодо ремонту доріг у Миколаївському районі, адже на сьогодні більшість з них потребують капітального ремонту, що нівелює всі зусилля та спроби влади покращити соціально-економічне становище в районі.

Цього ж дня до голови Миколаївської районної ради В.Л. Купченка звернулися жителі с. Гвоздівка, щоб вимагати від вищої влади та молокопереробників належної винагороди за свою важку щоденну працю -  не знижувати закупівельну ціну на молоко. Тож іще одне звернення щодо недопущення зниження закупівельних цін на молоко та розробки ефективних дієвих програм підтримки селян-товаровиробників молока буде направлено депутатами до вищих інстанцій.

Пленарне засідання XXI сесії районної ради відбудеться 1 червня. 

DSCF6303


DSCF6305

Календар новин

<< < Вересень 2018 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30