11 травня відбулося засідання президії районної ради

11 травня відбулося засідання президії Миколаївської районної ради. Провів його голова районної ради Віктор Купченко. У роботі засідання взяли участь заступник голови районної ради Світлана Рош, голова Миколаївської районної державної адміністрації Лариса Висоцька, голови постійних комісій районної ради, члени президії, виконавчий апарат районної ради, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації.

Члени президії розглянули ряд питань, що заплановані та внесені на розгляд чергової сесії райради: про внесення змін і доповнень до рішення районної ради від 22 грудня 2017 року № 146 «Про районний бюджет Миколаївського району на 2018 рік»; про стан законності, заходи її зміцнення та результати діяльності   Комінтернівської місцевої прокуратури на території Миколаївського району  Одеської області; про зміни у складі постійної комісії та президії районної ради; про внесення змін до рішення Миколаївської районної ради від 11 березня 2015 року №294 «Про затвердження програми взаємодії органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування в Миколаївському районі на 2015-2018 роки»; про діяльність Миколаївського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Одеської області у 2017 році.

Детально зупинилися депутати на питаннях: про перейменування Настасіївського навчально – виховного комплексу «Загальноосвітня школа I-II ступенів – дошкільний навчальний заклад» Миколаївської районної ради Одеської області, Амбарівського навчально – виховного комплексу «Загальноосвітня школа I-II ступенів – дошкільний навчальний заклад» Миколаївської районної ради Одеської області,  про перейменування Шабельницького навчально – виховного комплексу «Загальноосвітня школа I-III ступенів – дошкільний навчальний заклад» Миколаївської районної ради Одеської області, про  перейменування Новопетрівського навчально – виховного комплексу «Загальноосвітня школа I-II ступенів – дошкільний навчальний заклад» Миколаївської районної ради Одеської області, про перейменування Миколаївського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад». Дискусія про те, чи потрібно «оптимізувати» мережу загальноосвітніх шкіл, в нас в районі ведеться вже не один рік. Період реформ, розпочатий Міністерством освіти і науки, поставив питання реорганізації  шкіл у сільській місцевості на одне з перших місць на порядку денному. Тож депутати досить конструктивно обговорили питання подальшої долі закладів, зазначаючи, що треба враховувати і контингент учнів, і фінансування, і перспективи.

Мета оптимізації не в тому, щоб перекрити дітям доступ до отримання знань, а насамперед у тому, щоб дати школярам порівняно належні умови для навчання – тобто школу, в якій є теплий клас, нормальна їдальня, спортивна зала і головне – вищий рівень освіти.

Питання пониження ступеня сільських шкіл може відбуватись лише після відповідного вивчення та обговорення в громадах. Це питання має вирішуватись комплексно, враховувати яким чином учні добиратимуться до школи, наявність шкільних автобусів, нормальних доріг, працевлаштування сільських вчителів тощо,- зазначив голова районної ради Віктор Купченко. 

Президія надала доручення авторам проектів рішень про перейменування вищезазначених навчальних закладів освіти - провести загальні збори трудових колективів за участю представників батьківських комітетів, депутатів місцевих рад, сільських голів, заступника голови постійної  комісії з питань освіти, культури, охорони здоров‘я, молодіжної політики та спорту районної ради С.О. Чеченіна, голови районної ради В.Л. Купченка.

Також депутати розглянули питання про затвердження Положення про порядок проведення конкурсу та призначення керівника закладу загальної середньої освіти;  про надання дозволу КУ «Миколаївська центральна районна лікарня» на  передачу  в оренду частини будівлі; про надання дозволу КУ «Миколаївська центральна районна лікарня»  Миколаївської районної ради Одеської області на списання основних засобів; про реорганізацію КУ «Миколаївська центральна районна лікарня»  Миколаївської районної ради Одеської області; про затвердження ра-йонної цільової програми «Доступна медицина» на 2018- 2020 роки»;  про внесення змін до рішення Миколаївської районної ради від 21.12.2016 року №83 «Про затвердження Районної Програми забезпечення заходів цивільного захисту в Миколаївському районі у 2017-2018 роках»; про внесення змін до рішення районної ради від 07.03.2018 року №154 «Про затвердження районної цільової програми соціальної підтримки населення на 2018-2020 роки «Захист і Турбота»; про внесення змін до рішення районної ради від 07.03.2018 року № 161 «Про      затвердження програми оздоровлення та відпочинку дітей Миколаївського району на період 2018-2020 років»; про внесення змін до рішення районної ради від 04.05.2018 року № 169 «Про  делегування представників Миколаївського району для роботи у складі Госпітальної ради госпітального округу № 3 Одеської області.

Засідання постійних профільних комісій Миколаївської районної ради відбудуться 18 травня. Сесія ж запланована на 1 червня.

DSCF5773


DSCF5778


оздоров

оздоров1 001

оздоров2 002

оздоров3 003

 

Календар новин

<< < Вересень 2020 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30