Сесія позачергова

Сесія-позачергова. Рішення першочергові

 

Минулої п`ятниці, 4 травня, відбулася позачергова XX сесія Миколаївської районної ради сьомого скликання під головуванням, голови районної ради Віктора Купченка, ініційована головою Миколаївської районної державної адміністрації Л.А. Висоцькою. В пленарному засіданні взяли участь заступник голови районної ради Світлана Рош, голова Миколаївської районної державної адміністрації Лариса Висоцька, виконавчий апарат районної ради, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, 21 депутат із 25 обраних. Традиційно прозвучав Державний Гімн України. На початку пленарного засідання голова районної ради Віктор Купченко запропонував вшанувати хвилиною мовчання пам`ять депутата районної ради, лікаря Миколаївської ЦРЛ О.О. Лосєва. Потім депутати були ознайомлені з порядком денним та затвердили його.

Далі депутати внесли зміни до рішення районної ради від 22 грудня 2017 року №146 «Про районний бюджет Миколаївського району на 2018 рік». З даного питання інформував В.О. Дяченко - начальник фінансового управління Миколаївської  районної державної адміністрації. Так, зокрема: збільшено доходну та видаткову частини районного бюджету за рахунок дотації з місцевого бюджету на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров’я за рахунок відповідної дотації з державного бюджету на суму 2 571,9 тис.грн. для забезпечення виплати заробітної плати працівникам загальноосвітніх навчальних закладів відділу освіти Миколаївської районної державної адміністрації, затверджено розпорядженням Миколаївської райдержадміністрації №124/А-2018 від 02.04.2018 року; затверджено розподіл субвенції на виконання інвестиційних проектів за рахунок коштів обласного бюджету розвитку на суму 870,0 тис.грн. (затверджено розпорядженням Миколаївської райдержадміністрації №123/А-2018 від 02.04.2018 року), а саме: капітальний ремонт об’їзної автомобільної дороги в смт. Миколаївка (Миколаївський район, смт. Миколаївка, вул. Набережна); капітальний ремонт будинку культури с. Стрюкове Миколаївського району Одеської області; придбання та встановлення годинника (зовнішнього дисплею) в с. Стрюкове Миколаївського району Одеської області; капітальний ремонт будинку культури с. Левадівка Миколаївського району Одеської області. Збільшено планові призначення по районній програмі соціальної підтримки населення Миколаївського району Одеської області на 2018-2020 роки «Захист і турбота» на суму 55,0 тис.грн. на травень місяць; виділено додаткові кошти на придбання путівок для оздоровлення 2 команд молоді Миколаївського району танцювальної та спортивної спрямованості загальної кількості 27 осіб в сумі 27,0 тис.грн.

Збільшили депутати доходну та видаткову частину районного бюджету за рахунок перевиконання доходної частини за I квартал 2018 року, зокрема: виділено кошти на проведення косметичного ремонту читального залу центральної районної бібліотеки для дорослих для організації СОУП та придбання меблів-трансформерів - 198412грн.; виділено кошти на обслуговування мікроавтобусу «Газель»-17600 грн.

Також виділено кошти для участі в обласних змаганнях Кубка голови Одеської обласної державної адміністрації з футболу серед сільських колективів в сезоні 2018 року.

За результатом розгляду першого питання голова районної ради В.Л. Купченко вніс пропозицію районній державній адміністрації щодо розроблення районної програми розвитку фізичної культури і спорту та розгляду її на черговій сесії районної ради. Рішення підтримано більшістю голосів.

Наступним депутати розглянули питання про делегування представників

Миколаївського району для роботи у складі Госпітальної ради госпітального округу №3 Одеської області. Доповідала голова Миколаївської районної державної адміністрації Л.А. Висоцька.

У ході розгляду цього питання до складу Госпітальної ради було обрано С.О. Рош і С.О. Білощука. За пропозицією голови районної ради В.Л. Купченка, яку було підтримано більшістю депутатів додано до рішення наступний пункт: «Представникам від Миколаївського району у  складі Госпітальної ради  щорічно звітувати перед районною радою про  свою роботу, у разі необхідності вносяться зміни  до складу Госпітальної ради».

Наступним депутати розглянули «Звернення до Верховної Ради України з приводу створення Української Незалежної Помісної Православної Церкви». Доповідала  Л.А.Висоцька - голова Миколаївської районної державної адміністрації.  Депутати підтримали його.

DSCF5603


DSCF5604

 

Календар новин

<< < Травень 2020 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31