Медичні акценти району


Питання надання медичної допомоги населенню у Миколаївському районі одне з найбільш актуальних. Сьогодні первинна медико-санітарна допомога, як основа будь-якої системи охорони здоров’я, опікується профілактикою і задовольняє більшість потреб населення у медичній допомозі, а також вважається раціональною з погляду економіки.

Нещодавно голова Миколаївської районної ради В.Л. Купченко відвідав А.-Іванівську амбулаторію ЗПСМ та Левадівський ФАП. 

«Основний акцент необхідно робити на тих позиціях, що є складовими життя кожної людини: якість медицини, якість освіти, якість життя наших громадян», - таке переконання висловив голова районної ради В.Л. Купченко під час відвідин А.-Іванівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини та Левадівського ФАПу

Завідуюча А.-Іванівською ЗПСМ А.І. Маціборко відмітила, що в результаті проведення реконструкції теплових мереж і встановлення нового твердопаливного котла восени минулого року, в амбулаторії покращився температурний режим, про що свідчать позитивні відгуки пацієнтів і медперсоналу.

Поспілкувався В.Л. Купченко і з завідуючою Левадівським ФАПом О.М. Котвіцькою.

Віктор Леонідович ознайомився із режимом роботи амбулаторії та ФАПу, забезпеченням медичними препаратами та медичним обладнанням, дотриманням теплового режиму у зимовий період. У ході розмови голова районної ради наголосив, що одним із основних пріоритетних напрямків діяльності влади є якісна медицина на селі.

Він також поцікавився чи діє програма «Доступні ліки», та про забезпеченість медичними препаратами для надання первинної медичної допомоги.

DSCF4732


DSCF4719


DSCF4725

Календар новин

<< < Листопад 2020 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30