Чергова позачергова сесія районної ради


Минулої п`ятниці відбулося пленарне засідання позачергової XVI сесії Миколаївської районної ради VII скликання, яку провів її голова Віктор Купченко. В роботі сесії взяли участь депутати районної ради, заступник голови районної ради Світлана Рош, голова Миколаївської районної державної адміністрації Лариса Висоцька, керівник апарату райдержадміністрації Любов Будугай, виконавчий апарат районної ради, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації. Депутати розпочали свою роботу з розгляду питання, яке стосувалося внесення змін та доповнень до рішення районної ради від 21 грудня 2016 року  № 81 «Про районний бюджет Миколаївського району на 2017 рік».

Дані зміни депутати розглянули на засіданні постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансової діяльності, економіки  та регуляторної  політики, яке відбулося цього ж дня.

По суті запропонованих змін інформував начальник фінансового управління райдержадміністрації Віктор Дяченко.

Детальніше можна ознайомитись на веб-сторінці Миколаївської райдержадміністрації за посиланням http://mikolaivka-rda.odessa.gov.ua/spvpracya-z-mikolavsko-rajonnoyu-radoyu/).    

Наступними депутати розглядали питання затвердження технічної документації  про нормативну  грошову  оцінку земельних ділянок  сільськогосподарського призначення державної  власності  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва  на території  Новопетрівської і Андрієво-Іванівської сільських рад Миколаївського району Одеської області.

З даних питань проінформувала Л.О. Горковець, начальник відділу у Миколаївському  районі Головного управління Держгеокадастру в Одеській області.

Дані питання були також попередньо розглянуті на засіданні постійної комісії районної ради з питань аграрної політики, земельних відносин та використання природних ресурсів.  По двох земельних ділянках (Новопетрівська с/р) рішення депутати не прийняли.

-Це землі, зареєстровані у Держгеокадастрі  як рілля - наголосила голова Миколаївської районної державної адміністрації Л.А. Висоцька.

-Ці ділянки не обробляються вже багато років і одна з них використовується місцевими селянами сіл Мар`янівка, Новопетрівка, Гвоздавка «Ревмолова балка» уже не один рік для випасу худоби. Є землі без належно оформлених документів. Бажано, щоб Держгеокадастр враховував інтереси громад,- зазначив голова районної ради Віктор Купченко.  

-Свого часу у громад відібрали будь-які права розпоряджатися землею. Ці функції були передані Держземагентству (нині Держгеокадастр). З того часу землю почали передавати в оренду без погодження з місцевими громадами. Це рілля, пасовища, сіножаті та навіть людські городи. Це не єдиний спосіб поповнення бюджету Новоперівської сільської ради, я підтримую людей які пасуть худобу,-зазначив депутат районної ради О.Г. Каневський.

Відповідно до Закону «Про оцінку землі» та Закону «Про місцеве самоврядування», перед підписанням договору оренди між новоспеченим орендарем і державою в особі Держземагентства земля повинна бути оцінена, а саму нормативно-грошову оцінку затверджує районна рада. І це саме той випадок, коли своє вагоме слово може сказати районна рада – орган місцевого самоврядування, який представляє спільні інтереси територіальних громад Миколаївського району. Що й продемонстрували депутати не проголосувавши за вищевказані проекти рішень підтримуючи своїх земляків селян.

На цьому сесія  завершила свою роботу.

DSCF2928


DSCF2933


DSCF2942


DSCF2930


DSCF2936


DSCF2929

Календар новин

<< < Червень 2020 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30