Позачергова, але не менш продуктивна

13 квітня відбулося позачергове пленарне засідання XII сесії Миколаївської районної ради VII скликання 

В роботі сесії взяли участь голова Миколаївської районної ради  Віктор Купченко, заступник голови районної ради Світлана Рош, депутати районної ради, т.в.о.голови райдержадміністрації Ніко Гачечиладзе, керівник апарату райдержадміністрації Любов Будугай, начальники управлінь, відділів та служб райдержадміністрації, військовий комісар Миколаївського районного військового комісаріату Сергій Тодорук, працівники виконавчого апарату районної ради.

Сесія розглянула 5 основних питань. Вносили зміни до рішення районної ради  від 21 грудня 2016 року № 81 «Про районний бюджет Миколаївського району на 2017 рік», зокрема: на виконання рішення районної ради №84 від 21.12.2016 року «Про затвердження Програми «Призовник» в Миколаївському районі на 2017 рік» виділити кошти в сумі 7 790,0 грн. для забезпечення безкоштовного проведення обов’язкових профілактичних медичних оглядів юнаків весняного призову.; виділити кошти в сумі 20 000 грн. для проведення робіт по очищенню частини системи каналізації поліклініки в зв’язку з її непридатністю для експлуатації; в зв’язку із необхідністю забезпечення Миколаївської ЦРЛ приладом Алконт 01СУ для вимі-рювання концентрації алкоголю у видихуваному повітрі виділити кошти в сумі 5,0 тис.грн. для його придбання; відповідно до листа відділу освіти райдержадміністрації №152 від 04.04.2017 року виділити кошти з районного бюджету в сумі 31 668 грн. для проведення поточного ремонту фасаду приміщення будинку дитячої та юнацької творчості; згідно листа територіального центру управління соці-ального захисту населення райдержадміністрації №01-14/49 від 31.03.2017 року виділити кошти з ра-йонного бюджету для проведення поточного ремонту системи опалення орендованого приміщення для розміщення стаціонарного відділення  постійного або тимчасового проживання громадян похилого віку за адресою смт. Миколаївка, вул. Чкалова 50в, Миколаївського району, Одеської області в сумі 15,0 тис.грн.; відповідно до листа Миколаївського районного військового комісаріату Одеської області №407 від 10.04.2017 року та на виконання рішення районної ради від 21.12.2016 року №84 «Про затвердження Програми «Призовник» в Миколаївському районі на 2017 рік» виділити кошти на реалізацію даної програми в сумі 3,0 тис.грн. (придбання пального для здійснення оповіщення призовників, розшуку та доставки до військового комісаріату). Згідно листа відділу освіти райдержадміністрації №156 від 10.04.2017 року: виділити кошти для завершення капітального ремонту фасаду будівлі А.-Іванівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» в сумі 49 920 грн.; для проведення поточного ремонту системи опалення Ульяновського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» виділити кошти в сумі 80 000 грн.

Відповідно до клопотання А.-Іванівської сільської ради №107 від 07.04.2017 року та рішення відповідної сільської ради №90-VІІ від 06.04.2017 року «Про передачу субвенції на ремонт фасаду та ганку приміщення А.-Іванівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» затвердити «Іншу субвенцію» районному бюджету за рахунок коштів, що передаються із бюджету А.-Іванівської сільської ради в сумі 102,0 тис.грн. для виконання наступних робіт в повному обсязі, а саме: капітальний ремонт фасаду будівлі А.-Іванівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» в сумі 22 470 грн.; виготовлення  проектно – кошторисної документації та проходження експертної оцінки  на капітальний ремонт  покрівлі навчального закладу  А.–Іванівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» в сумі  49 830,00 грн.; поточний ремонт ганку в навчальному закладі  А .–Іванівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» в сумі  29 700,00 грн.

Згідно клопотання А.-Іванівської сільської ради №107 від 07.04.2017 року та рішення відповідної сільської ради №92-VІІ від 06.04.2017 року «Про передачу субвенції на проведення водяного опалення в приміщенні А.-Іванівської амбулаторії ЗПСМ» затвердити «Іншу субвенцію» районному бюджету за рахунок коштів, що передаються із бюджетів А.-Іванівської (43,0 тис.грн.), Ісаївської (43,0 тис.грн.), Левадівської (23,0 тис.грн.), Настасіївської (30,0 тис.грн.) та  Скосарівської (43,0 тис.грн.) сільських рад в сумі 182,0 тис.грн. (співфінансування кожної сільської ради розраховано пропорційно кількості жителів відповідної території) для оплати послуг з поточного ремонту системи опалення А.-Іванівської амбулаторії загальної   практики сімейної медицини           с. А.-Іванівка (Миколаївський район, с. А.-Іванівка, вул. Тилигульська, 76, Одеської області).

Прийняли депутати рішення і про надання дозволу КУ «Миколаївська центральна районна лікарня» на передачу в оренду Миколаївському районному військовому комісаріату частини приміщення (другий поверх ) будівлі, яка знаходиться за адресою: смт. Миколаївка, вул.Чкалова, 50в, для розміщення районного військового комісаріату та доручили головному лікарю КУ «Миколаївська центральна районна лікарня» Кирик В.І. укласти договір оренди згідно встановлених вимог та в порядку, передбаченому чинним законодавством та рішеннями районної ради, а контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань підприємництва, будівництва та житлово -комунального господарства.

Також депутати розглянули питання про надання повноважень голові районної ради щодо визначення уповноваженої особи.

На сесії прийнято рішення звернутися до Президента України щодо недопущення встановлення НКРЕКП щомісячної абонентської плати за підключення до системи газопостачання.

Публікуємо текст Звернення.

«Шановний Петре Олексійовичу, звертаємося до вас, як до найвищої посадової особи в країні та Гаранта Конституції України.

Як відомо, 28 березня Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), затвердила розмір абонентської плати за підключення до системи газопостачання.

Згідно з цим рішенням, щомісячну абонплату мали нараховувати з 1 квітня усім споживачам, незалежно від фактичного обсягу споживання. Абонплата в такому випадку нараховувалася  би на підставі приєднаної потужності кожного споживача (відповідно до типу газового лічильника).

Передусім вважаємо саме рішення про введення абонентської плати за підключення до газових мереж знущанням над громадянами України та свавіллям НКРЕКП, яка діє суто в інтересах газопостачальних компаній.

Крім цього, за попередніми розрахунками, абонплата для  споживачів Миколаївського району Одеської області, враховуючи малочисельну кількість споживачів, буде одна з найвищих в Україні, це при тому, що реальний рівень доходів населення стрімко падає.

Фактичне зростання витрат населення на газопостачання з урахуванням такої «абонплати» складе в середньому від 30 до 500 відсотків, а у деяких випадках і вище.

10 квітня поточного року прийняття рішення на встановлення абонентної плати на газ відтерміновано, але НКРЕКП заявляє про наміри змінити лише порядок введення щомісячної плати за підключення до системи газопостачання.

Зважаючи на це, закликаємо Вас, пане Президенте, стати на захист громадян і не допустити прийняття подібного антинародного та цинічного рішення НКРЕКП, а також знайти реальні можливості для зниження вартості газу для населення.

З повагою,

Депутати  Миколаївської районної ради Одеської області.

Закономірним стало і прийняття рішення №104 від 13 квітня 2017р. «Про необхідність проведення Всеукраїнського референдуму  з питання заборони продажу земель сільськогосподарського призначення в Україні».

Подаємо його зміст.

«Землі сільськогосподарського призначення, а це, перш за все унікальні українські чорноземи - найбільше стратегічне багатство, національне надбання українців. Український народ є єдиним, хто має право приймати рішення, щодо долі цього багатства - бути чи не бути ринку сільськогосподарських земель. І це право закріплене в Конституції Української держави. Жодна політична сила, чи купка чиновників, які діють в інтересах олігархів та транснаціональних кампаній, не мають права приймати рішення нехтуючи думкою українського народу. Враховуючи пропозицію депутатської фракції Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» у Миколаївській районній раді, у відповідності до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада ВИРІШИЛА:

1. Вважати обов’язковим проведення Всеукраїнського референдуму з питання заборони продажу земель сільськогосподарського призначення в Україні.

2. Звернутися до Верховної Ради України не розглядати питання прийняття законів, які стосуються запровадження ринку земель сільськогосподарського призначення, до прийняття рішення на Всеукраїнському референдумі.

3.Направити дане рішення до Верховної Ради України.

4.Направити рішення депутату Верховної Ради України Фурсіну І.Г.

5.Опублікувати рішення в газеті «Миколаївський вісник».

На цьому порядок денний було вичерпано.

SAM 7151


SAM 7150


SAM 7149

Календар новин

<< < Липень 2019 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31