16 листопада відбулася чергова сесія районної ради

У середу, 16 листопада, відбулася чергова IX сесія Миколаївської  районної ради VII скликання, яку провів голова районної ради Віктор Купченко. В роботі пленарного засідання взяли участь депутати районної ради, т.в.о. голови райдержадміністрації Ніко Гачечилалзе, начальники управлінь, відділів та служб райдержадміністрації, керівники територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, представник поліції, сільські,  в.о. селищного голови, працівники виконавчого апарату районної ради.

У ході пленарного засідання було розглянуто 10 питань порядку денного, які були детально опрацьовані попередньо на президії та постійних комісіях районної ради.

Депутати вносили зміни до рішення районної ради від 25 грудня 2015 року №18 «Про районний бюджет Миколаївського району на 2016 рік».   Зокрема, кошти було виділено на такі важливі заходи: реалізація районної цільової програми соціальної підтримки населення на 2016-2017 роки «Захист і турбота» -надання допомоги на лікування населенню; фінансування програми «Призовник» затвердженої рішенням сесії районної ради №45 від 27.04.2016 року для проведення чергового призову до Збройних Сил України; проведення районних змагань та участь збірних команд району в обласних змаганнях згідно затвердженої програми «Програма розвитку фізичної культури та спорту в Миколаївському районі на 2016-2018 роки»; сприяння додаткової фінансової підтримки на реалізацію програми «Власний дім» (розгляд та оформлення справ громадян, що подають заяви); Реалізація районної програми затвердженої рішенням сесії районної ради №44 від 27.04.2016 року «Про затвердження районної Програми забезпечення проведення ветеринарних заходів та заходів щодо профілактики і не допущення виникнення та поширення особливо небезпечних хвороб тварин та птиці у Миколаївському районі Одеської області на 2016 рік»; придбання ЕКГ апарату, придбання костюмів для будинку дитячої та юнацької творчості, придбання футбольної та волейбольної форми для вихованців ДЮСШ.

Крім того, депутати розглянули питання про призначення на посаду головного лікаря комунальної установи «Миколаївська центральна районна лікарня» Миколаївської районної ради Одеської області. 21 голосом депутати підтримали  кандидатуру Кирик Валентини Іванівни.

Також депутатами було підтримано звернення Миколаївської районної ради до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету міністрів України щодо захисту прав аграріїв України. 

  

ЗВЕРНЕННЯ Миколаївської районної ради щодо захисту прав аграріїв України

Громада Миколаївського району: сільгоспвиробники, підприємці, споживачі стурбовані зростанням тарифів і цін, податковим тиском на виробників.

Головна галузь економіки - аграрний сектор зазнала нищівного удару. За останні два роки податкове навантаження зросло у 41 раз, а скасування спецрежиму ПДВ забрало у аграріїв 20 млрд.грн. обігових коштів, м’ясне і молочне тваринництво стало збитковим. Тому собівартість продукції у магазинах зростає. Люди змушені економити на харчах. Молоко і м’ясо перетворилися на малодоступний делікатес.

Зростання тарифів і збереження теперішньої системи оподаткування агросектору призводить до нового стрибка цін і ще на 40-50%. Падіння економіки прямо впливає на рівень життя людей.

Сьогодні влада повинна продемонструвати зрозумілу стратегію щодо розвитку економіки та аграрної галузі зокрема. Створити умови, коли підприємець зможе працювати, люди отримують роботу та цінний дохід, а бюджет держави буде активно поповнюватися.

Звертаємося до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України з проханням:

- Ухвалити законопроект 3851-1 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо захисту прав платників податку на додану вартість , у тому числі сільгоспвиробників» до кінця 2016 року.

- Повернути систему оподаткування аграрного сектору, яка діяла до 1 січня 2015 року. Як найбільш придатну для стимулювання аграрного виробництва в умовах браку інвестиційних коштів та високої інфляції.

DSCF7932


DSCF7938


DSCF7939


DSCF7933


DSCF7934


DSCF7936


DSCF7937

 

Календар новин

<< < Серпень 2019 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31