Підвищення рівня життя і добробуту кожного жителя-наші головні пріоритети

Віктор Купченко: Підвищення рівня життя і добробуту кожного жителя - наші головні пріоритети

27 вересня 2016 року голова районної ради Віктор Купченко, депутат районної ради від ПП «Опозиційний блок», керівник ТОВ «Агроком» Артем Смбатян, т.в.о. начальника відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Анатолій Дубенко, з робочою поїздкою відвідали населені пункти Шабельницької сільради та прийняли участь у роботі сесії Шабельницької сільської ради.

У спільній розмові з головою Шабельницької сільської ради Анатолієм Парапіром  очільник районної ради обговорив виконання завдань щодо благоустрою населених пунктів, питання розвитку сучасної інфраструктури, бачення подальшого соціального розвитку  сіл громади та шляхи вирішення нагальних проблем її жителів.

Також у ході візиту В.Л.Купченко ознайомився з роботою Шабельницького навчально-виховного комплексу.

У ході розмови було піднято ряд питань, які сьогодні хвилюють громаду - основні з них це забезпечення безперебійного водопостачання, виготовлення правовстановлюючих документів на земельні ділянки та забезпечення  жителів села дровами.

Голова районної ради пообіцяв посприяти громадянам у вирішенні цих питань, а жителі села в свою чергу подякували йому за це.

На сесії ж вирішувались два з вищезгаданих питань: водопостачання (заміна старих та встановлення нових водонапірних  башт в с.Жуково та с. Новогригорівці) та питання щодо процедури виготовлення громадянам правовстановлюючих документів на земельні ділянки.

У вирішенні питання з водопостачанням  пообіцяв допомогти  і депутат районної ради від ПП «Опозиційний блок», керівник ТОВ «Агроком» Артем Смбатян. По завершенні сесії до депутатів сільради звернувся В.Л. Купченко: «Думаю, не помилюся, коли скажу, що не дивлячись на всі труднощі, ми можемо разом і лише разом долати їх, якими б вони не були важкими. Головне завдання районної ради, яка представляє спільні інтереси територіальних громад сіл, селища району - це якомога краще використати потенціал органів місцевого самоврядування у справі економічного зростання, вирішення соціальних проблем, соціального захисту населення, підвищення організованості та відповідальності. Хочу підкреслити, що наш з вами обов’язок - працювати для людей».

DSCF7649


DSCF7629


DSCF7643


DSCF7645


DSCF7632

 

Календар новин

<< < Вересень 2020 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30