Змагання з футболу на Кубок Незалежності

21 серпня відбулися фінальні районні змагання на Кубок Незалежності серед сільських та селищної рад району. В них взяли участь команди Антонюківської с\р, Ісаївської с\р, Ульяновської с\р та Миколаївська с\р. Команди змагалися по круговій системі. У результаті проведених змагань по 4 очки набрали Антонюки та Миколаївка, які в останньому турі зустрілися у вирішальному поєдинку. Перший тайм характеризувався рівною грою і завершився з рахунком 0:0. А у другому таймі завдяки гарній грі півзахисників В.Кузьміна та М.Гоцуляка перехопили ініціативу гри. О.Кодруль забив 1 гол, а К.Щербина - 2 голи на останніх хвилинах зустрічі. Таким чином рахунок став 2:0 на користь миколаївців. За 3-4 місце змагалися команди Ісаєвого та Ульяновки. З рахунком 4:2 перемогли ісаївці. Дублями відзначилися В.Космінський та С.Монашко. В Ульянівці 2 голи на рахунку Д.Больбота. Голова районної ради Віктор Купченко із задоволення спостерігав за матчами і знайшов теплі слова не тільки для переможців, а й інших учасників змагань підчас церемонії нагородження. Кращим воротарем - визнано Миколу Герасима, кращим захисником - Сергія Шкрептія, півзахисником - Віталія Космінського, кращим гравцем турніру визнано Євгена Полянського. За І місце перехідним кубком нагороджено команду Миколаївки інші команди - кубками та медалями різних гатунків. Кращих гравців відзначено цінними призами.