На черговій нараді розглянуто ряд важливих питань

На черговій нараді розглянуто ряд важливих питань

   17 серпня відбулася нарада при голові районної державної адміністрації. ЇЇ провів т.в.о. голови районної державної адміністрації Н.М. Гачечиладзе. Участь у ній взяли: голова районної ради В.Л. Купченко, в.о. начальника відділу культури райдержадміністрації І.І. Кудерська, начальник Миколаївської районної державної лікарні ветеринарної медицини М.А. Дзюбенко, т.в.о. військового комісара Миколаївського райвійськкомату К.В. Суханюк, голови виконкомів сільських та селищної рад,
На нараді розглянуто та обговорено питання про умови проходження військової служби за контрактом, про організацію проведення заходів до 25-ї річниці незалежності України, про організацію заходів щодо недопущення виникнення африканської чуми свиней на території району.
Про нові умови для військових-контрактників та те, чому варто вступати до лав української армії розповів т.в.о. військового комісара Миколаївського райвійськкомату Костянтин Суханюк
-Питання контрактної армії — сьогодні в пріоритеті, військові дії на Сході України не закінчились. Сьогодні ми стоїмо на етапі формування потужної Української армії. Професія військового сьогодні – одна з найбільш високооплачуваних на ринку праці. Військовослужбовцям Збройних Сил України держава гарантує стабільне грошове забезпечення, яке з січня 2016 року підвищено до рівня 7000 грн. – 14000 грн. Крім того, військовослужбовці отримують одноразову матеріальну допомогу впродовж кожного року, виплату грошової допомоги на оздоровлення, щорічну оплачувану відпустку, безкоштовне навчання в вищих військових навчальних закладах, професійне зростання, безкоштовне медичне обслуговування в закладах МО України та інше.
Від того, як якісно ми проведемо набір на військову службу за контрактом залежить чи відбудеться чергова хвиля мобілізації. Ми повинні разом з вами донести інформацію чоловікам району, зокрема про переваги та забезпечення з боку держави. Грошове забезпечення виплачується стабільно й без затримок,-зазначив т.в.о. військового комісара. Також він наголосив, що після підписання контракту майбутні військові їдуть на навчання до військових навчальних центрів, а вже потім влаштовуються працювати до військових частин, а не в зону АТО, а всі бажаючі за додатковою інформацією можуть звертатись до Миколаївського районного військового комісаріату.
В.о. начальника відділу культури райдержадміністрації Ірина Кудерська ознайомила присутніх з планом проведення свякових заходів з нагоди відзначення Дня Державного Прапора та 25-ї річниці незалежності України.
Голова районної ради В.Л. Купченко наголосив, що його потрібно довести до відома населення району через районну газету Миколаївський вісник.
Під час розляду питання щодо недопущення занесення збудника Африканської чуми свиней на територію Миколаївського району, начальник Миколаївської районної державної лікарні ветеринарної медицини Марія Дзюбенко зазначила: «Необхідно вжити заходів щодо заборони неконтрольованого (подвірного) забою тварин, а також припинення діяльності несанкціонованих місць торгівлі продукцією тваринного походження; заборонити несанкціоновану реалізацію свіжого м'яса у таких селах, як Левадівка, Ульянівка та Антонюки та покласти відповідальність за не вжиття заходів щодо припинення такої реалізації на сільських голів відповідних сільських рад;провести засідання виконавчих комітетів на яких розглянути та прийняти відповідні рішення з наступних питань: зобов'язати мешканців сіл обмежити контакт домашніх свиней з навколишнім середовищем; погодити з спеціалістами ветмедицини перелік та придбати запас деззасобів; затвердити склад бригад з утилізації трупів та хворих тварин в кількості не меншій 6 осіб; визначити місця для спалення та захоронения трупів тварин; визначитися з екскаватором, трактором з причепом (автомобіль з кузовом) для перевезення загиблих свиней та створити певний запас паливомастильних матеріалів; визначитись з умовами переміщення, харчування та відпочинку для осіб які будуть задіяні на карантинних постах. Копію рішення з розглянутими питаннями надати до державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Миколаївській РДА. до 25 серпня 2016 року».
По кожному з опрацьованих питань т.в.о голови райдержадміністрації Н.М. Гачечиладзе надав відповідні доручення.

14045535 877056602427184_1496038231549766405_n


14079739 877056862427158_848656238243193252_n

Календар новин

<< < Липень 2020 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31