Добрі справи продовжуються

Добрі справи продовжуються

Кілька місяців поспіль жителі нашого району без чийогось примусу чи тиску ремонтують дороги у своїх селах. Працюють і у вихідні. Почався цей рух наприкінці травня цього року з ініціативи землекористувачів та жителів с.Василівка при підтримці голови районної ради Віктора Леонідовича Купченка.

Громади району обрали найоптимальніший варіант, не стали чекати поки буде виділене фінансування на ці цілі «згори», вирішили відремонтувати зруйновані ділянки автодоріг своїми силами та залучивши  спонсорів. Тому звернулись по допомогу до жителів сіл, депутатів, фермерів, одноосібників.

Сьогодні олексіївцям, василівцям та софійчанам завдяки відремонтованій дорозі стало більш комфортніше, бо можна проїхати в будь-яку погоду, будь-яким транспортом, у будь-якому напрямку. Автосполучення між населеними пунктами стало краще. Оцінили виконані роботи самі жителі громад. Нормально тепер можна проїхати рейсовим автобусом, здійснити виїзди за викликами швидкій допомозі, забезпечити доставку продуктів харчування, пенсій, заготівлю молока тощо.

Ось і в черговий раз добрі справи не оминули жителів Олексіївки, адже благодійність важливіша за гроші та політику. Знайшлись і гроші, і робочі руки.

Так історично склалось, що в нашій державі існує кілька вічних проблем. Одна з них це – дороги. Тож  чи не кожен з тих, хто хоче захищати інтереси простих громадян у раді будь-якого рівня, перед виборами обіцяє зробити гарні дороги і тоді життя точно налагодиться. Однак, як правило, отримавши омріяний мандат депутати часто забувають про людей, які довіряють їм настільки, що дозволяють вирішувати свою подальшу долю і все залишається так як і було до передвиборчих обіцянок.

Депутат Одеської обласної ради минулого скликання Василь Іванович Калашник -засновник ТОВ "Агроінвестгруп", голова Одеської регіональної партійної організації Аграрної партії України виділив інвестиції в сумі 1 млн. грн. для ремонту 3км вул. Центральної в с. Олексіївка (1,5 км ямкового ремонту та 1,5 км капітального).

-Рішення відремонтувати вулицю Центральну в с. Олексіївка було прийнято В.І. Калашником, через велику повагу до своїх земляків та любов до рідного краю. На ці роботи буде витрачено близько 1100 тонн асфальтної суміші,- наголошує керівник ТОВ «Олексіївське» Віктор Васильович Янов.

-Добре, що є така людина. Ми дуже поважаємо його щирі наміри і благодійну, безкорисливу допомогу, бо справді бачимо, що Василь Іванович Калашник – син, який не забуває батьківської землі і тепер сторицею віддає добром малій Вітчизні, яка його зростила. Тож нехай Бог дарує йому свої благословення, а люди віддячують шаною та повагою, оберігаючи все те, що вже зроблено Василем Івановичем,- наголошує голова виконкому Олексіївської сільської ради А.А. Серафімов.

-Не треба чекати, що за вас щось зроблять, не потрібно чекати дій від когось іншого, не потрібно писати пости у Facebook про те, як все погано. Берись і роби,- зазначає голова районної ради В.Л. Купченко. Підрядні роботи на даному об`єкті уже розпочалися, а виконають їх працівники  Одеського ТОВ «Дорлідер» .

DSCF6513 новый размер


DSCF6520 новый размер


DSCF6517 новый размер


DSCF6516 новый размер


DSCF6514 новый размер


DSCF6522 новый размер

 

Календар новин

<< < Червень 2019 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30