В громадах району

    Ініціатива голови районної ради Віктора Купченка про активізацію власних сил людей у вирішенні нагальних проблем населених пунктів знайшла жвавий відгук серед наших земляків. Про це свідчать численні збори жителів сіл.

  16 червня на сходи зібралася громада села Переселенців. У них взяли участь голова районної ради Віктор Купченко,голова Новопетрівської сільської ради Галина Фізик, директор КП «Миколаївське» Роман Харьковий. Основним питанням було  водозабезпечення, адже місцева башня не встигає наповнюватись… і жителі верхніх вулиць села залишаються час від часу без води. Для того щоб усі були з водою та не мали клопотів, переселенцям було запропоновано скористатися послугами КП «Миколаївське», що і було підтримано переважною більшістю голосів.                                 Директор КП «Миколаївське» Р.В.Харьковий пообіцяв економічно обгрунтований тариф на воду для селян, встановлення водо лічильників та утримання водогону у належному технічному стані.

  Цього ж дня радилися  і в Антонюках. Тут предметом обговорення був стан сільських вулиць та доріг. Голова районної ради Віктор Купченко та сільський голова Тетяна Іванченко запропонували сільгоспвиробникам створити ініціативну групу для добровільного збору коштів і організації робіт з визначення конкретних строків виконання робіт. Учасники підтримали цю пропозицію.

  Додамо, що подібні сходки із  питання ремонту доріг у районі, їх експлуатації та обслуговування відбулися у Новопетрівці, Миколаївці, Амбаровому і це тільки початок самоорганізаціі громади. Переважна більшість громадян з розумінням ставляться до необхідності саме такого вирішення їхніх проблем.

DSCF6209


DSCF6214


DSCF6216

Календар новин

<< < Липень 2020 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31