Спільні проблеми вирішуються спільними зусиллями, або чи варто чекати "манни небесної"

Спільні проблеми вирішуються спільними зусиллями, або чи варто чекати «манни небесної»

 

Поки у вищих коридорах влади автодорівці та численні інститути стратегічного планування думають над тим, де взяти гроші, щоб відремонтувати дороги, громада їх ремонтує сама.

Не витримавши випробувань місцевими дорогами, жителі села Василівки та місцеві сільгоспвиробники самотужки взялися «латати» покриття. Дорога міжрайонного значення, що з’єднує населений пункт із районним центром  Миколаївкою, давно вже потребувала  ремонту, адже через суцільні ями стала схожа на решето. На ямковий ремонт збиралися усією громадою.

- Відколи незалежна Україна – дороги не робилися. І слава Богу, що настав той час, коли дорога робиться. Люди в нас активні та свідомі, розуміють: як самі не зроблять, то ніхто,– каже керівник ТОВ «Інтер-Агро» Іван Неполюк. Не дочекавшись «манни небесної», сільгоспвиробники Іван Неполюк, Роланд Аветісян, Ромік Аветісян, Ванік Аветісян, Валерій Іванов, Анатолій Полтарескул, Євген Бойко, «скинулись по гривні» і придбали 40 тонн асфальтної суміші, щоб власними силами зробити «ямковий» ремонт відрізка автодороги Василівка-Миколаївка.

 На заклик підтримати їх у проведенні робіт відгукнулися Іван Мальований, Віктор Драгуца, Євген Бойко, Василь Семенов, Віталій Чучман, Олександр Новак, Анатолій Аркушенко, Сергій Чабановський, Олександр Кушнір, Петро Коломійчук, Сергій Андреєв, Іван Ярчук, Іван Дубінін, Сергій Шевчук, Борис Манукян. А голова районної ради Віктор Купченко посприяв у забезпеченні робіт технікою, зокрема, катком та грейдером.

(Трохи раніше ініціативні василівці відремонтували дорогу на одній з центральних вулиць села.)

На слідуючий гарний приклад сусідів – василівців, не залишились байдужими і олексіївці з софіївчанами: свою матеріальну і робочу частку внесли місцеві жителі. Не має жодного сумніву, що автодорога Олексіївка - Миколаївка буде відремонтована якісно і в найкоротший термін.

Гадаємо, що подібний досвід самоорганізації громад у вирішенні важливих суспільних питань стане надбанням усіх сільських та селищної рад району.

DSCF5991 новый размер


DSCF5985 новый размер


DSCF5977 новый размер

Календар новин

<< < Липень 2020 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31