З Днем народження, рідний краю

З Днем народження, рідний краю

Минулої п‘ятниці в  Миколаївці на площі біля районного будинку культури відбулися святкові заходи з нагоди 71 –ї річниці заснування Миколаївського району. У них взяли участь голова районної ради Віктор Купченко, голова районної державної адміністрації Олег Варивода, перший заступник голови райдержадміністрації Ніко Гачечиладзе, керівники установ, організацій району, вчителі та учні загальноосвітніх навчальних закладів району, громадськість.

Вітаючи присутніх з Днем народження рідного району, О.Варивода та В.Купченко відзначили, що це свято усіх, хто тут народився і виріс, хто приїхав колись і залишився назавжди. Миколаївський район має свої традиції та славетну історію. Керівники висловили слова шани і подяки усім жителям, які дбайливо ставляться до свого рідного краю, до своєї Батьківщини, всіляко допомагають у збереженні та примноженні цінностей громади та побажали усім міцного здоров’я, родинного затишку, мирного неба, наснаги, щастя та добробуту.

На святкування зібралися представники усіх місцевих громад району. Гостям заходу вони презентували свої творчі здобутки. Також під час урочистостей відповідно до рішення Миколаївської районної ради V сесії VII скликання №38 від 16 лютого 2016р. «Про проведення в районі двомісячника благоустрою населених пунктів району», спільного розпорядження  районної ради та районної державної адміністрації від 9 березня 2016 року №18-39/А-2016 «Про  проведення районного конкурсу сільських та селищної рад з  розвитку соціальної інфраструктури та благоустрою території у 2016 році»  нагороджено переможців: грамотою районної ради та цінним подарунком (бензокосаркою) - Миколаївську селищну раду, грамотою районної ради та цінним подарунком (бензопилкою) - Скосарівську сільську раду, Грамотою районної ради та цінним подарунком (принтером) - Шабельницьку сільську раду. Також за активну участь у конкурсі,  за системний та сталий розвиток    підвідомчої території грамотою районної ради відзначено Андрієво-Іванівську с/р; за організацію громади для участі в заходах з благоустрою підвідомчої  території грамотою районної ради нагороджено Ульяновську с/р; за внесок у розвиток со-ціально-культурної сфери підвідомчої  території грамоту районної ради вручено, Ісаївській с/р.

Начальник відділу освіти райдержадміністрації О.В. Пашкевич вручив дипломи переможцям фестивалю-конкурсу самодіяльної художньої творчості серед працівників навчальних закладів району. А потім відбувся святковий концерт за участі вокальних та танцювальних ансамблів району, індивідуальних виконавців. Серед них: Колісніченко Іван, вчитель А.-Іванівської школи - інтернату - пісня «Одна єдина Україна»; Мефодовський Сергій, вчитель Ульяновського НВК – за поезії, присвячені рідному краю та його людям; колективи Миколаївського Будинку дитячої та юнацької творчості «Сонечко», «Бриз», «Дивосвіт», «Шанс», «Усмішка», «Стрибунці», «Гармонія», «Гномики»; вокальна група вчителів «Освітянка» - пісня «Нехай квітує Україна»; вокальна група вчителів «Любисток» Миколаївського НВК- пісня «Солов‘ї»; Омельченко Яна, вчитель Левадівського НВК з піснею «Україна - це я»; тріо чоловіків  та вокальна група вчителів «Калинонька» Антонюківського НВК з піснею «Моя рідня»;  колектив драматичного гуртка Будинку дитячої та юнацької творчості  з інсценізацією уривка п‘єси «Сватання на Гончарівці»; Мироненко Оксана, вчитель Василівського НВК з піснею  «Це моя земля»; Хореографічна група  «Найкращі українці» - А.-Іванівська сільська рада; вчителі Ісаївського НВК з театральною імпровізацією «Турботлива бабуся»; дует Скосарівського НВК Бейгуленко Олександра, Педан Наталя з піснею «Квітка».

Свято з відзначення Дня народження району вдалося на славу.

І за це хочеться щиро подякувати всім його організаторам, зокрема, т.в.о.начальника відділу культури РДА Ірині Кудерській.


DSCF5338


DSCF5345

 

DSCF5348

 

DSCF5349

 

DSCF5360

 

DSCF5413

 

DSCF5456

Календар новин

<< < Липень 2018 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31