18 травня в с.Ставкове відбулася сільська сходка

18 травня  в с. Ставкове відбулася сільська сходка, на якій розглядалися та активно обговорювалися питання життєдіяльності територіальної громади.

У сходці взяли участь голова районної ради Віктор Купченко, голова Миколаївської селищної ради Олександр Ізбаш, секретар селищної ради  Галина Козаченко, депутат селищної ради Наталя Пуговська, начальник УСЗН райдержад-міністрації Наталя Мардаренко, голова ради ветеранів Миколаївського району Віктор Школенко, директор ТОВ «ІнтерАгро» Дмитро Марченко - доречі він забезпечує місцевих жителів роботою.

Розглядалися питання стану дороги до райцентру та транспортного сполучення з ним, відкриття магазину у селі.

- Щодо останнього, ми посприяємо у вирішенні цієї проблеми. Будь хто з вас, хто забажає, може взяти цю справу у свої руки, оформивши з нашою допомогою необхідні документи на відкриття «точки» у власній оселі,- запропонував голова районної ради.

-Актуальним залишається питання вирубки лісосмуги, яка заважає проїзду до села, займаючи половину дороги. Роботу буде виконано в найближчий час,- сказав у своєму виступі селищний голова Олександр Ізбаш.

Що стосується транспортного сполучення з райцентром,  голова райради запропонував селянам варіант на який вони охоче погодилися. А саме: «Один раз на тиждень у п‘ятницю вони матимуть можливість з‘їздити на базар або у інших справах шкільним автобусом, але за власний рахунок. (Так до речі зробили в Ульяновці організувавши додатковий рейс в Миколаївку у вівторок).

Звучали питання оформлення та виплати субсидій, вуличного освітлення, ремонту водогону та добровільного об’єднання територіальних громад і його переваг.

Усі порушені питання, які потребують втручання влади, взяті головами районної і селищної рад на контроль до їх повного вирішення.

DSCF5283


DSCF5280


DSCF5282


DSCF5278

Календар новин

<< < Листопад 2017 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30