В сніговому полоні

     З 17 січня  року жителі  району відчули на повну силу  зимової пори року із буревієм, снігопадом, заметами. Всі населенні пункти району опинилися в сніговому полоні.

         І як тільки стало можливим, розпочалися практично цілодобові роботи по відновленню транспортного сполучення.

          Зокрема:

- 19 січня було розпочато роботу на ділянці дороги від Стрюківського повороту до села Романівка. Було відновлено сполучення із населеними пунктами Василівка, Олексіївка, Сухий Овраг;

- 20 січня було розчищено снігові замети на ділянці дороги між селами Романівка , Антонюки, Новопетрівка до районного центру. Із полону негоди врятували села Переселенці та Гвоздівку, Воровського та Дружелюбівку.  Цього ж дня, силами жителів Ульянівської сільської громади було розгорнуто  перемети та відновлено рух транспорту до селища Миколаївка. Не чекали доки розтане сніг і жителі Шабельницької сільської ради Підприємець Антолій Підгорний та керівник ТОВ «Агроком» Артем Смбатян прибрали сніг на  дорогах в населених пунктах сільської ради, на виїздах до  траси Київ-Одеса та до села Стрюкове. Працівники Березівського ДЕД, цього дня, прибирали замети на шляху між селами Настасіївка та Новогригорівка, від траси Київ-Одеса до села Піщано-Петрівка;

-    сьогодні 21 січня проводяться роботи по відновленню транспортного сполучення до сіл Амбарів, Степове, Новопокровка.

         На теперішній час лише часткове сполучення по полям маємо із селами Сухий Овраг, Каре, Дружелюбівка, Новопокровка; відсутнє сполучення із селами Мала Дворянка, Чарівне, Новотроїцьке, Широке, Каховка, Шевченка, Перемога.


DSCF3500

Календар новин

<< < Червень 2020 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30