Князь Хачатрян: Все ще попереду…На часі-серйозні роботи

Князь Хачатрян: Все ще попереду…На часі-серйозні роботи

 

Дороги  нашого району, як і більшість їх по всій Україні, знаходяться у вкрай незадовільному стані, якість дорожнього покриття не відповідає вимогам сучасних стандартів. Рух автомобільного транспорту, особливо вантажного, дуже інтенсивний, дорожнє покриття має суттєві дефекти, що проявляються в колійності, вибоїнах, просіданнях, тріщинах та руйнуванні проїжджої частини. Це вже не просто вибоїни на дорозі – це ями фактично без дороги. Незадовільний стан автодоріг ускладнює доступ громадян населених  пунктів для отримання медичних, освітніх та інших послуг.

З цього приводу є дуже багато нарікань не тільки від мешканців населених пунктів, а й райцентру, постійно зростає соціальне невдоволення.

Нещодавно 718 жителів смт Миколаївки звернулися до депутата Одеської обласної ради К.А.Хачатряна і голови Миколаївської районної ради В.Л. Купченка з проханням віднайти можливість та відремонтувати в селищі дорожнє покриття по вул. Центральній від в`їзду в селище зі сторони м. Березівка до вул. Європейської. 6 жовтня ознайомитись з початком робіт прибули депутат Одеської обласної ради, керівник ТОВ «Березівкаагрошляхбуд» К.А. Хачатрян, голова Миколаївської районної ради В.Л. Купченко. –Все ще попереду…Вже виготовляється проект на ремонт відрізку дороги від Стрюківського повороту до Миколаївки, цей відрізок дороги ми плануємо зробити такої якості як від м. Березівка до м.Одеса,- підкреслив у ході розмови депутат Одеської обласної ради, керівник ТОВ «Березівкаагрошляхбуд» К.А. Хачатрян.


DSCF8002


DSCF7990


DSCF7976 

Календар новин

<< < Лютий 2021 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28