Щорічно у третю неділю червня Україна відзначає День медичного працівника

І вдячність, і визнання

Щорічно у третю неділю червня Україна відзначає День медичного працівника – професійне свято тих, хто присвятив себе благородній справі – турботі про життя і здоров’я людини.

День медика – чудова нагода ще раз подякувати нашим медпрацівникам за їх сумлінну та невтомну працю, адже переоцінити їхню роль неможливо.

Медичних працівників недаремно називають хранителями життя, адже вони першими приходять на допомогу у найскрутніші хвилини і допомагають боротися за найцінніший скарб – здоров’я та життя.

 Тож з нагоди свята голова районної ради Віктор Купченко і голова районної державної адміністрації Денис Драган привітали медичних працівників, висловили їм теплі слова вдячності за нелегке служіння жителям району, зазначивши, що завдяки турботі та професійній майстерності медичних працівників у людини з’являється віра та надія на одужання, адже саме для людей у білих халатах завжди були, є і будуть актуальними такі поняття, як доброта і гуманність, побажали всіляких життєвих гараздів  та вручили їм грамоти. За  багаторічну сумлінну працю в галузі охорони здоров’я, високий професіоналізм та з нагоди професійного свята Дня медичного працівника Почесною грамотою Миколаївської районної ради відзначено В.І. Кирик - головного лікаря КНП « Миколаївська центральна районна лікарня»; К.Т. Пальонну- завідуючу терапевтичним відділенням  КНП «Миколаївська центральна ра-йонна лікарня».

За сумлінну працю, високий професіоналізм, досягнуті успіхи в наданні медичної допомоги населенню Почесною грамотою районної державної адміністрації відзначено В.І. Кирик - головного лікаря КНП «Миколаївська ЦРЛ»; В.М. Вовченко - заступника головного лікаря; Л.В. Чепіс - завідуючу районною поліклінікою; А.І. Маціборко- завідуючу А.-Іванівською АЗПСМ.

DSCF7562


DSCF7557


Календар новин

<< < Березень 2021 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31