З нагоди пам’ятних історичних дат 8 травня - Дня пам’яті та примирення і 9 травня - 75-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

З нагоди пам’ятних історичних дат 8 травня - Дня пам’яті та примирення і 9 травня -  75-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні голова районної ради В.Л. Купченко, голова районної державної адміністрації Д.І. Драган, голова селищної ради М.І. Чирнилюк, голова організації ветеранів Миколаївського району В.Ф. Школенко, військовий комісар Миколаївського територіального центру комплектування та соціальної підтримки А.О. Кухар поклали квіти до знака «Пам’яті невинно убієнних», Меморіалу  загиблим воїнам у роки Другої світової війни у Миколаївці, вшанувавши пам’ять жертв та загиблих воїнів хвилиною мовчання.

 У цьому році, вперше за довгий час, святкування обійшлося без урочистостей, святкового концерту та звичного зібрання людей через пандемію COVID-19. Та все ж таки, небайдужі  миколаївці дотримуючись карантинних заходів протягом дня приходили до Меморіалу, щоб вшанувати пам’ять визволителів та покласти квіти, а  вічний вогонь пам’яті нагадував землякам, про звитягу і героїзм воїнів, які врятували рідну землю та світ від нацизму.

9 травня голова районної ради В.Л. Купченко, голова районної державної адміністрації Д.І. Драган, голова селищної ради М.І. Чирнилюк привітали учасника бойових дій (Другої світової війни) Аркушенка Петра Олексійовича із 75-ю річницею перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, побажали йому міцного здоров’я, довгих років життя, миру, добра і злагоди та вручили подарунок. Зустріч відбулася у теплій, сердечній та невимушеній атмосфері.

Цього ж дня  П.О. Аркушенка відвідали та привітали   голова організації ветеранів Миколаївського району В.Ф. Школенко, військовий комісар Миколаївського територіального центру комплектування та соціальної підтримки А.О. Кухар.

Дорого заплатила Україна за перемогу над нацизмом у Другій світовій війні,  тож нехай ця трагедія не повториться ніколи знову.


DSCF7161


DSCF7165


DSCF7143


DSCF7132

Календар новин

<< < Березень 2021 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31