Подбали про медиків

Питання кадрового забезпечення Миколаївської райлікарні було актуальним завжди. Однією з основних причин цього - відсутність житла для молодих медпрацівників.

 Це, а також мізерна заробітна плата у порівнянні з низьким рівнем життя змушує молодих спеціалістів - випускників вищих навчальних медичних закладів не їхати на  роботу у сільську місцевість (або покидати її), а шукати кращої долі. Нажаль проблема з кадрами в медицині у сільській місцевості як була, так і залишається.

20 березня на черговій XXXIII сесії Миколаївської районної ради VII скликання голова районної ради В.Л. Купченко та депутатський корпус районної ради  активно підтримали ініціативу-клопотання головного лікаря КНП «Миколаївська ЦРЛ» В.І. Кирик щодо забезпечення житлом медпрацівників. Було прийнято рішення виділити кошти в сумі 95 тис. грн. на ремонт житлового будинку та придбання меблів, сантехніки, побутової техніки для облаштування службового житла лікарів Миколаївської центральної районної лікарні. Житло отримали молоді лікарі Д.Г. Черній та В.М. Вовченко.

Черній Денис Геннадійович – народився в с. Фонтанка Лиманського (Комінтернівського) району Одеської області. Мати Черній (Шиверенко) Наталія Іванівна наша землячка родом з с. Петрівки за фахом фармацевт.

Після закінчення Фонтанської гімназії І-ІІІ ст. Д.Г. Черній вступив до Одеського медичного університету на спеціальність лікувальна справа, фах лікар-терапевт. На даний час проходить очну частину інтернатури в ОМедУ, а заочну частину в КНП «Миколаївська ЦРЛ» на посаді лікаря-терапевта. Захоплюється поезією, неодружений. 

Вовченко Валентина Миколаївна народилася в с. Скосарівка Миколаївського району Одеської області. Закінчила Скосарівську ЗОШ І-ІІІ ст. Далі вступила до Одеського медичного інституту, який закінчила у 2009 році за спеціальністю педіатрія. Інтернатуру проходила на базі Миколаївської обласної дитячої лікарні (м. Миколаїв). З 2011 року працювала лікарем-педіатром в Стрюківській АЗПСМ, а згодом в 2014 році була переведена в Миколаївську ЦРЛ на посаду заступника головного лікаря, яку обіймає і на сьогодні, а також працює лікарем-педіатром. Заміжня, має сина Владислава 8 років, чоловік - Сергій Вовченко працює в Миколаївському відділенні поліції Лиманського ВП ГУ НП України в Одеській області. Весь вільний час Валентина Миколаївна приділяє сім`ї.

В.М. Вовченко та Д.Г. Черній вдячні всім, хто доклав зусиль, щоб  у них з`явилося впорядковане житло, а головний лікар КНП «Миколаївська ЦРЛ» В.І.Кирик зазначила, що вдячна голові районної ради В.Л. Купченку та депутатам районної ради за розуміння, і підтримку в роботі.

IMG 20200506_084556


DSCF7096 

Календар новин

<< < Березень 2021 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31