Весна іде, свято несе…

За доброю традицією із святом 8 Березня приходить весна. І в цьому є певна закономірність. Бо жінка, як і весна, несе у світ особливу і велику місію природи – життя і любов, ніжність і турботу, натхнення і неповторність. Все найсвітліше, що є у нашому житті – весна, радість, щастя, кохання, пов’язане з жінкою – берегинею роду людського, його душею.

  Це по-справжньому світле та весняне свято щоразу нагадує нам про найцінніше та найпрекрасніше, що є у нашому житті – кохання, любов до рідних, сімейне благополуччя та турботу про дітей, тепло материнських рук і родинний затишок, жіночу мудрість, любов і милосердя.

6 березня в районному будинку культури відбувся святковий концерт, присвячений Міжнародному жіночому дню – 8 Березня.

Представниць прекрасної статі вітали голова районної державної адміністрації Д.І. Драган, голова районної ради В.Л. Купченко, голова селищної ради М.І. Чирнилюк.  Вони побажали жінкам міцного здоров’я, успіхів у роботі, жіночого щастя, любові та добра.

Після теплих привітань за багаторічну сумлінну працю, досягнуті успіхи в роботі та з нагоди Міжнародного жіночого дня - 8 Березня  Почесними грамотами районної державної адміністрації відзначено: Демську Марію Миколаївну, лікаря загальної практики сімейної медицини КНП «Миколаївська ЦРЛ; Доду Людмилу Миколаївну, викладача КЗПО «Миколаївська дитяча музична школа»; Кирик Валентину Іванівну, головного лікаря КНП «Миколаївська ЦРЛ»; Парову Тетяну Володимирівну, вихователя Миколаївського ДНЗ(ясла-садок) №1 «Сонечко»; Полянську Анну Вікторівну, головного спеціаліста Миколаївського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки; Тернову Галину Іванівну, головного бухгалтера Управління Державної казначейської служби України в Миколаївському районі Одеської області; Чабан Людмилу Леонідівну, головного бухгалтера Миколаївського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг); Шабатуру Ларису Миколаївну, старшого державного інспектора Миколаївської державної податкової інспекції Подільського управління ГУ ДПС в Одеській області. За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок в розвиток громади Петрівської сільської ради Почесною грамотою районної державної адміністрації відзначено Дуковську Тетяну Федорівну,секретаря Петрівської сільської ради. За багаторічну плідну працю та особистий внесок у розвиток сфери освіти Миколаївського району Почесною грамотою районної державної адміністрації відзначено Щербину Ларису Дмитрівну, голову Миколаївського райкому профспілок працівників освіти та науки.

За високий професіоналізм, багаторічну сумлінну працю, відданість обраній справі  та з нагоди  Міжнародного жіночого дня - 8 Березня, грамотами Миколаївської селищної ради відзначено Борш Наталію Петрівну, директора Миколаївської районної філії Одеського обласного центру зайнятості; Кривоус Наталію Григорівну, спеціаліста  Миколаївського районного бюро технічної інвентаризації; Змунчило Валентину Арсентіївну, в.о. завідуючої ДНЗ №1 «Сонечко». За  сумлінну працю, відданість обраній справі, активну життєву позицію  та з нагоди  Міжнародного жіночого дня - 8 Березня, грамотою Миколаївської селищної ради відзначено Шпачінську Альону Валеріївну, фізичну особу – підприємця.

Доброзичлива атмосфера у залі, прекрасні концертні номери у виконанні чоловічого тріо «СаДко», Дарії Резніченко, Артема Шаранова, вокальних колективів «Віола» та «Веселка», Дмитра Хапуна, Олега Остапчука, Лілії Жирун, Ніни та Романа Мочарних, Віктора Сушка,  Вікторії Косінської,  Мирослава Боровського, сприяли гарному настрою та позитивним емоціям.


DSCF6532


DSCF6554


DSCF6557 


Календар новин

<< < Березень 2021 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31