Про сьогодення, проблеми і … картоплю по-козацьки

Нещодавно Костянтин Грубич та команда ТСН завітали і до смт Миколаївки. В рамках проекту «Польова кухня» журналіст зустрівся з місцевими мешканцями, аби обговорити наболілі проблеми. Крім того, він поспілкувався й з  головою районної ради Віктором Купченком, головою районної державної адміністрації Денисом Драганом, головою Миколаївської селищної ради Миколою Чирнилюком.

Проект виходить у вигляді рубрики в програмі «ТСН-тиждень». Кожного разу ведучий проекту обирає новий населений пункт, аби запропонувати глядачам не лише рецепт смачної страви регіону, а й можливий план вирішення проблеми.

Проект не суто кулінарний: він дає можливість відвертої розмови з людьми, почути їх,а вміння вникати в суть, слухати й чути та комунікувати – це «фішка »Костянтина Грубича, яку не переоцінити, яка вельми до вподоби людям. Спробувати дати рецепт як позбутися негараздів.

-І, як на мене, якщо спершу нагодувати людей, розмова стає більш відвертою та розкутою. І хоч кожен говорить про свою маленьку чи більшу проблему, чи про негаразди свого села, міста, містечка, це все не є чужим для людей в інших куточках нашої країни…,-зазначає Костянтин Грубич.

 На площі біля Миколаївського РБК зібралося більше 200-т мешканців селища. Костянтин не лише професійно під свій сюжет і творчі цілі вибудовував розмову із  мешканцями селища, а й не менш майстерно вправлявся у перервах між репліками і технічних паузах зазирати до казана, поки готувалася картопля по - козацьки.

Костянтин жартував і сипав дотепами, миколаївці відповідали тим же. Роздававши картоплю по-козацьки і в час самого частування відбулася жвава та відверта розмова й про проблеми, з якими стикаються нині мешканці Миколаївки. Люди з болем говорили про все, що їх непокоїть, й ведучий «Польової кухні» надто уважно слухав, намагався їх розрадити.

 Словом, атмосфера встановилася дуже кулінарна і тепла. А тут ще й поруч справжня польова кухня!

Ну, про страву поговорили. А тепер перейдемо до проблем, яких миколаївці висипали перед столичним журналістом і «1+1». Це розподіл землі та земельна реформа в цілому, відсутність робочих місць на селі, питання комунального обслуговування та екології. Але основним цього разу було питання соціального захисту сімей, в яких виховуються діти з інвалідністю. Костянтин Грубич відзначив, що  порушене питання  сьогодні дуже гостро стоїть в країні та вважає, що його треба вирішувати на загальнодержавному рівні.

На завершення зустрічі десятки миколаївців фотографувалися зі столичним журналістом, який щиро дякував мешканцям нашої особливої провінції за теплий прийом.


DSCF6337


DSCF6291


DSCF6267 

Календар новин

<< < Березень 2021 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31